marcelkog
20.11.14,10:50
Dobry den,
chcem sa opytat
predvcerom som si vsimol ze rano ked vstanem a mam hlieny , a idem ich vykaslat, tak sa v nich nachadza aj trocha krvi. Hlieny usudzujem ze mam z toho, ze som asi trocha prechladol aj ked sa uz citim dobre + som fajciar. Krv by nemala byt z nosa.
Z coho to moze byt a co robit ?
Vopred vdaka za kazdy tip/radu
kopretinka
20.11.14,09:55
čo robiť?ísť k lekárovi.
buchač
20.11.14,10:00
Daj RTG snímok k dispozícii.

Pozriem sa Ti naň a stanovím DG.
Potom Ti pošlem aj recepty...ale infúzie na diaľku sa nedajú aplikovať, dak ďaleko net ešte nie. ;)

DOPLNENIE:


mam hlieny , a idem ich vykaslat, tak sa v nich nachadza aj trocha krvi.
Človeče, ja sa Ti fest čudujem !!!
Onehdá som začal aj ja takto. Pár dní doma v kresle spávať nie sranda. Následne ma odviezla sanitka do špitáľu s teplotami 40-42°...potom okamžite šup na liečenie do Tatier.
Všeho všudy som maródoval cca 3 mesiace.....a pritom to bol zápal pľúc virózového charakteru.
Mila123
20.11.14,10:03
hemoptýza to môže byť, iba lekár a následné vyšetrenie vylúči či krv v spútach akého je pôvodu, či je z horných či dolných dýchacích ciest, alebo či nie je z tráviacej rúry.....
Žabinka
20.11.14,10:06
dracik1
21.11.14,01:46
Ja som to uz zazil, nie som doktor, ale povedal by som ze by si mal navstivit doktora a nechat ho zvazit, ci nenasadi antibioticku liecbu. Myslim si, ze krv v hliene pochadza z nejakej cievky v dosledku zrejme spazmoveho kasla. Myslim, ze sa nemusis plasit, nie je to az take zriedkave. Zrejme prekonavas alebo si uz prekonal infekciu. Ak sa ti vratia priznaky choroby, alebo ak znova spozorujes krv v hliene alebo ak by si nahodou kaslal krv, bezodkladne navstiv lekara. Prajem vsetko dobre a vela zdravia.