Lula14
20.11.14,21:47
potrebovala by som poradit ohladom maklera realit nakolko ma zavadzal a dnes nemam ani slubeny byt no co je horsie je ze o 4 dni mi konci najomna zmluva a musim sa vystahovat. Bazos reality som si vyhliadla byt na prenajom ktory mal na nastarosti realitny makler. zo zaciatku vsetko prebehlo v poriadku po oboznameni s podmienkamy kontaktoval majitela urobila sa obhliadka bytu. nakolko sa mi byt osobne pacil a vyhovoval s podmienkamy som sa rozhodla o zaujem na prenajom. suhlasil a rozhodol sa tak ze obom stranam posle cez email 2 navrhy najomnmych zmluv ktora na viac vyhovuje mu mame spetne mailom odoslat. na druhy a treti den sa zacal vyhovarat ze majitel este nemal cas si pozriet zmluvu ze cez den je pracovne vytazeny atd. a to aj napriek tomu ze Makler vedel ze mam 8 dni na prestahovanie sa a ze na neho spolieham. Do dnes mi nebol schopny vystavit zmluvu a zaroven moznost zobrat byt do prenajmu. Stale sa telefonicky vyhovara a hovori nezmysli. Neviem preco ale hlavne co mam robit 24.11.2014 musim odist z bytu kde byvam. :(
draik
21.11.14,08:47
Poobzerať sa po inom byte a danej RK urobiť "reklamu" medzi kamarátmi a známymi.
alaya1
21.11.14,08:57
Bud kontaktuj majitela realitky, cez ktoru pracuje makler a vysvetli mu, ako postupuje jeho pracovnik, nakolko kazi meno aj jeho RK alebo si najdi iny byt a menovaneho maklera uz nekontaktuj.
misoft
21.11.14,10:43
alaya1
21.11.14,11:11
nie kazda RK je clenom NARSK.
misoft
21.11.14,14:05
Pripúšťam. Ale takto sa NARSK aspoň dozvie o škodnej v rivíri....