Gabriel10i2
21.11.14,00:23
V CR sme kúpili RD v ponuke sa nám tento dom najviac pozdával a podľa Realitky a popisu mal mať kanalizáciu atd avšak bolo nám zamlčané že tam nie je dobrá kanalizácia no Maklér nám sľúbil že sa dohodne s predchádzajúcimi majiteľmi a že teda si môžeme urobiť kanalizáciu a že nám predchádzajúci majiteľ zaplatí a zabezpečí všetko čo je k tomu potrebné a tak sme stým súhlasili avšak po dôkladnej kontrole sme zistili že RD nie je pre nás vyhovujúci tak sa chcem spýtať či by sme mohli odstúpiť od zmluvy nakoľko v RD bývame len týždeň za odpoveď ďakujem
dmc
21.11.14,07:37
"tak sme stým súhlasili avšak po dôkladnej kontrole sme zistili že RD nie je pre nás vyhovujúci" - CIM JE NEVYHOVUJUCI ? - specifikujte blizsie Vas problem.
Gabriel10i2
21.11.14,08:07
Takže jedna sa o to že na dome je stará strecha tú treba časom celú vymeniť kanalizácia sa teda spraví ok ale tak celovo náklady na opravu ako aj náklady na údržbu sú veľké ono je to tak že keď sme si boli dom pozrieť tak to bolo malo času a potom u nás sme predávali dom tak zbehlo sa to všetko rýchlo a človek za 10minut si nestihne hneď celí dom pozrieť do základov až po čase sa ukázali Závady skrátka ten dom by sa musel celý rekonštruovať a na to mi peniaze bohužiaľ nemáme viete cesta do CR je nákladná a tak sme poverili našu príbuznú ktorá má isté skúsenosti s predajom domu atak ona tam bola 3x a tvrdila nám aj s Maklérom že je to všetko ok lenže keď sme sa mi na druhý deň po presťahovaní pozreli dôkladne na dom tak sme boli nemilo prekvapený takže preto by som sa chcel spýtať či umožňuje legislatíva v CR odstúpenie od zmluvy ak áno tak do akej lehoty a za akých podmienok? Za odpoveď ďakujem