alaya1
21.11.14,09:08
V poslednom case sa mi viackrat stalo, ze mi zmizli moje prispevky. Obrazkovy citat, komentar... Doteraz sa to nestavalo a ked sa aj nieco vymazalo, ci upravilo v napr. v otazke, bolo prilozene vysvetlenie moderatora, preco to urobil.
V poslednom case to tak nie je a otazky a debaty su upravovane - cenzurovane.

Preto chcem poziadat admina stranky, aby vysvetlil kompetencie moderatorov, nakolko si myslim, ze cenzurovanie bez vysvetlenia nie je prave vhodna forma moderovania stranky.
kopretinka
22.11.14,14:47
no to sa mi nechce veriť,že by ti niekdo vymazával komentáre...... :eek:
veronikasad
22.11.14,14:53
Stalo sa to viackrát aj mne, ale myslím, že to nerobia moderátori. Ak autor zmaže svoj komentár pod príspevkom, zmiznú všetky reakcie na tento komentár.
Tweety
22.11.14,14:54
tiež sa mi to už stalo
alaya1
22.11.14,15:27
tomu ver.
alaya1
22.11.14,15:28
aspon o tych co viem, viem aj, kto pravdepodobne zmazal.A treba si ujasnit, naco sluzi tu moderator, lebo moderovanie neznamena cenzurovanie.
alaya1
22.11.14,15:36
veronika, ak zmazes komentar pod odpovedou na otazku, ten komentar tam ostava , ale je preciarknuty. ja som na taky jeden reagovala a zmizli, aj ten preciarknuty, aj moj- a to bezny poradak urobit nemoze.
Dalej mi zmizol obrazkovy citat, ktory si niekto vylozil po svojom, aj ked iny poradak na neho reagoval vtipne, vymazany potichu. Nepaci sa mi takato cenzura.
veronikasad
22.11.14,15:51
Ala, dá sa komentár aj úplne zmazať, nielen prečiarknúť. A vtedy zmiznú všetky nasledujúce. Naozaj si nemyslím, že to robia moderátori.
Mne sa to stalo v odborných témach, kde na to moderátori nemali žiadny dôvod - po vyžiadaní doplňujúcich otázok od zadávatela.
ivka70
22.11.14,15:54
Áno, toto sa stáva, aj mne sa to párkrát stalo.
Alaha, presne to, co píšeš sa stane, ak autor vymaže svoj komentár, na co oprávnenie ma. Zmiznu aj vsetky komentáre, ktore boli reakciou na ten autorom zmazaný komentár.

Moderátori mažu max.prispevky, na ktore prídu oznamenia o nevhodnosti.
Chobot
22.11.14,16:22
Daj konkrétnu tému a konkrétny príspevok (aspoň pár kľúčových slov z príspevku či komentára) a ešte z akého dňa to bol príspevok.
alaya1
22.11.14,16:40
Pockam si, ako sa vyjadri Richard, lebo komentar autor vymazal a ostal preciarknuty, nie je odstraneny. Nie je ho vidiet, az ked niekto napise k otazke dalsi komentar, preciarknuty vyskoci a je vidiet.
Viem, ze mne vymazal na zaklade svojho usudku o vhodnosti moderator.A to mi pipada ako cenzura.
alaya1
22.11.14,16:51
Takze som ti to vysnorila, ja som svoj komentar nepreciarkla a preciarknute sa objavi az, ked napises dalsi komentar priamo k otazke, nie komentar na komentar. Takze si tu niekto safari, ako sa mu paci, potichucky ako skryty fantom Porady.
alaya1
22.11.14,16:52
Preciarkuty je komentar buchycov a moja reakcia na neho, tu to nezobrazuje, ze je preciarknute, neviem preco.
buchač (19.11.14 18:51) Pridrb je jej jednu výchovnú a bude po citlivosti...
taiko (19.11.14 19:20) a co nato rodicia? Nema dieta nejaku poruchu ucenia? nejake dysgrafiu, dyskalkuliu, dyslexiu, ktora jej ucenie stazuje a je potom z toho nervozna, ze jej to nejde? Co na celu vec hovoia v skole, tam problemy nema?
alaya1 (19.11.14 22:21) Preco sa ucis s dietatom ty a nie rodicia?
lyka60 (20.11.14 18:38) ja sa s ňou učím iba občas, ak sú rodičia v práci, mám trochu viac času mne to práca dovolí.A snažím sa vypomáhať.
alaya1 (Včera 09:57) ..a nebolo by vhodnejsie, ak by sa do skoly pripravovala v skolskom klube spolu s vychovavatelkou a ostatnymi detmi a s vami doma by sa hrala a venovala by sa zalubam?
alaya1 (19.11.14 22:21) buchac, nehnevaj sa, ale si ty dobry pako!!." buchač (Dnes 18:51) Pridrb je jej jednu výchovnú a bude po citlivosti..."
alaya1 (Dnes 18:45) tak snad sa to vyriesi.
Chobot
22.11.14,16:56
A ty sa čuduješ, že ti niekto taký príspevok vymazal??? Nebol som to síce ja, ale ja by som tú diskusiu tiež vymazal. Citovala si buchača, teda nevhodný príspevok.
kopretinka
22.11.14,16:59
buchač chce niekomu pridrbať a ty chceš riešiť alayu???
alaya1
22.11.14,17:03
presne Chobot cudujem sa, ze mi niekto vymazal komentar, kde som neporusila etiketu porady.a ak je podla teba buchacov nevhodny prispevok, mal byt odstraneny, nie len preciarknuty, ktory je normalne vidiet a da sa na neho reagovat.
alaya1
22.11.14,17:07
a nie je to jediny moj prispevok, ktory si moderator vymazal len preto, ze jemu nevyhovoval.
ivka70
22.11.14,19:43
Myslím si, ze to nie je o tom, ze by ten príspevok niekomu nevyhovoval, ale je to o zachovani slušnosti porady ako takej . Akýkoľvek príspevok s nadávkami je označený ako nevhodný a dosť rýchlo zmazaný.
korela
22.11.14,19:45
Obrázkový citát iba rozptyľuje. Ak sa neuvedie pri citáte jeho autor, je to zneváženie autora. Ak je tam autor, a čitateľovi sa jeho citát páči, má možnosť dohľadať o autorovi ďalšie informácie, v prípade, že ho nepozná.
Citát -u m. doslovne uvedený cudzí výrok, citácia: c. zo Štúra, z Písma. (Krátky slovník slovenského jazyka 4)
Ja by som sa rada spýtala, prečo téma s citátmi pekne fungovala a zrazu inteligentní ľudia z nej idú robiť šaškáreň s vyobrazeniami a kreativitou vlastnou amatérom.
alaya1
22.11.14,19:55
korela, nezabrdaj a neurazaj, toto bolo v inej teme, ako uvadzas.
korela
22.11.14,20:22
Máš pocit, že zabŕdam a urážam? Povedala by som, že prispievajúci nevhodne do témy v citátoch urážajú ostatných. Nemám záujem o vytváranie urážok. Spomenula si citát, tak mi napadla téma s citátmi. Nemohla som som vedieť, že ide o iný druh citátu.
alaya1
22.11.14,20:25
nie, o iný druh citátu, ale inu temu a nemeraj inteligenciu ostatnych prispievajucich do tem, aj citatov, zameraj sa na svoju,.
alaya1
22.11.14,21:21
ja som nic vulgarne zverejnene nemala, nalolko ja ani vulgarizmy nepouzivam, na rozdiel od inych, ktorych prispevky svietia roky na porade.
terezyk
22.11.14,21:39
Ak sa aj tebe nechce veriť, možné to ešte je.
Čo ak je moderátor zároven aj minuskovac a strieda to
tu minusku pridá, tam príspevok vymaže
a emocie sa rozprúdia
korela
22.11.14,22:11
detto
alaya1
23.11.14,12:34
skor si myslim, ze niekomu "funkcia" moderatora prerasta cez hlavu.