pivko
21.11.14,10:16
BOOKING COM VÝSTRAHA

Chcem vystríhať každého kto by si chcel zakúpiť ubytovanie prostredníctvom tejto NESERIÓZNEJ firmy.
V auguste som rezervoval cez túto firmu pre rodinu vianočný + silvestrovský pobyt v Turecku a zároveň som zakúpil letenky.
10. novembra mi táto NESERIÓZNA firma oznámila že hotel nám z dovodu rekonštrukcie pobyt zrušil.
Booking com nám ponúkol náhradné ubytovanie , ktoré ani z ďaleka nebolo také kvalitné ako to čo sme mali rezervované. Tak že nám pobyt stornovali. Odmietli však preplatiť zakúpené letenky a ďalšie sposobené škody ktoré mi vznikli zaplatením cestovného poistenia a poistenia storno poplatkov.
Darmo im vysvetlujem že som si letenky nekupoval zo srandy , ale pre to že som si u nich zakúpil hotel , nechcú to preplatiť.
Pri rezervovaní bolo uvedené že za pobyt zaplatíme na mieste ale už na druhý deň si hotel stiahol z mojho účtu plnú sumu !
10.11.2014 Booking com mi stornoval pobyt a do dnešného dňa 21.11.2014 mi ešte ani nevrátil peniaze.
Tak že ja si už do budúcna nikdy neobjednám ubytovanie cez túto firmu.
Škody sposobené touto NESERIÓZNOU FIRMOU !!!! si budem musieť vymáhať súdnou cestou.
taiko
21.11.14,09:22
booking.com Ti predsa nema preco preplatit letenky. Oni pobyt nezrusili, pobyt zrusil hotel. Zaplatene letenky by Ti mali byt nahradene z cestovneho poistenia.
Daj mi cislo rezervacie. Volal som tu v NL do booking a povedali ze sa mozu kuknut, ci to nepreplati hotel
denis_m6
21.11.14,09:25
musim povedat ze mne sa stalo nieco podobne - storno zo strany hotela (vraj) nastastie ja som nezaplatil a stihol som upovedomit banku aby ziadne platby z karty nepustali, takze sa to skoncilo len zrusenim ubytovania. V kazdom pripade by som ich skusil aspon varovat ze to posuvas pravnikovi a uvidis co povedia, oni si tiez nemozu dovolit extremny rozruch, hlavne v dnesnej dobe konkurencie.
Mariana B.
21.11.14,09:29
Služby Booking.com sme využili niekoľkokrát - bezproblémovo.

Tiež si myslím, že letenky boli vo Vašej vlastnej réžii a preto booking Vám nemá prečo preplácať spôsobené škody, hoci spolu tieto dve veci súvisia - dokonca to majú aj vo všeobecných podmienkach (bod 9), že sú zodpovední len za priame škody do výšky rezervácie.
http://www.booking.com/content/terms.sk.html?dcid=4&sid=72ad8692fb956b19bd130abed7698dec

Nemáte nejaké poistenie storna alebo niečo podobné?
pivko
21.11.14,10:03
Mariana B. ja by som si tie letenky nekupoval ak by som si nekúpil pobyt
poistene ich mam ele nechcu preplatit škodu t.j. zaplatenie poistiek + 10% pri stornovaní si stiahne poiťovňa.
Pre taika č. rezervácie :Crystal Sunset Luxury Resort & Spa (374157513​
JankaO
21.11.14,10:51
Vo všeobecných podmienkach majú jasne uvedené kompetencie a zodpovednosť.
....
1. Rozsah našich služieb

... Vykonaním rezervácie cez Booking.com vstupujete do priameho (právne záväzného) zmluvného vzťahu s poskytovateľom ubytovania, v ktorom si rezervujete ubytovanie. Od okamihu vykonania rezervácie vystupujeme výhradne ako sprostredkovateľ medzi vami a ubytovacím zariadením, odovzdávajúc informácie o vašej rezervácii príslušnému ubytovaciemu zariadeniu a zasielajúc vám e-mailové potvrdenie rezervácie v mene ubytovacieho zariadenia. .....

http://www.booking.com/content/terms.sk.html?dcid=1&sid=1e7a14896d212b3b29a0812084fc6c59

čiže so všetkými požiadavkami je potrebné obrátiť sa na hotel, v ktorom bola rezervácia.
taiko
21.11.14,10:53
Mariana B. ja by som si tie letenky nekupoval ak by som si nekúpil pobyt
poistene ich mam ele nechcu preplatit škodu t.j. zaplatenie poistiek + 10% pri stornovaní si stiahne poiťovňa.
Pre taika č. rezervácie :Crystal Sunset Luxury Resort & Spa (374157513​
obavam sa ze teraz nerozumiem. Ked mas letenky poistene, tak kde je problem? ved Ti peniaze za letenky zaplati poistovna. Ci Ty chce od niekoho aby Ti vratil aj poistne?
bodliak
21.11.14,11:02
booking.com je seriozna firma, používam ich už niekoľko rokov.
Neviem, prečo po nich chceš refundáciu leteniek, keď nejaký turecký hotel vyhorí.
pivko
21.11.14,13:15
Ano chcem refundaciu nakolko som si kupil letenky na zaklade toho ze som si od nich kupil pobyt ktory zrusili. Mna nezaujima ze to zrusil hotel , ja som to objednaval u nich , niesom v ziadnom vztahu z hotelom.
Pre taika , ano su poistene ale poistka stala peniaze , pri storne leteniek si stiahne poistovna 10% z ceny tak ze mi Booking com sposobil skodu : poistenie storna zajazdu cca 32 EUR poistenie storna leteniek cca 22 EUR + 10% spoluucast na letenkách cca 78 EUR , toto chcem od nich.
A bodliak stalo sa mi to u nich uz druhy krat , nedavno mi zrusili ubytovanie v Krakowe , tak ze seriozna firma to asi nebude .
ivka70
21.11.14,14:15
Ale rozculujes sa zbytocne, oni ti letenky nezabezpecovali a ani ich navaznost na objednany pobyt v hoteli nijako neovplyvnili ani nemali tu moznost.
Toto riziko si podstupil sam, ked si si obe veci vybavoval nezavisle jednu na druhej.
Prestuduj si ich podmienky, na ktore si zakupenim hotela cez nich pristupil, tie dodrzali.
taiko
21.11.14,14:23
Ano chcem refundaciu nakolko som si kupil letenky na zaklade toho ze som si od nich kupil pobyt ktory zrusili. Mna nezaujima ze to zrusil hotel , ja som to objednaval u nich , niesom v ziadnom vztahu z hotelom.
Pre taika , ano su poistene ale poistka stala peniaze , pri storne leteniek si stiahne poistovna 10% z ceny tak ze mi Booking com sposobil skodu : poistenie storna zajazdu cca 32 EUR poistenie storna leteniek cca 22 EUR + 10% spoluucast na letenkách cca 78 EUR , toto chcem od nich.
A bodliak stalo sa mi to u nich uz druhy krat , nedavno mi zrusili ubytovanie v Krakowe , tak ze seriozna firma to asi nebude .
Ja booking vyuzivam uz asi 13 rokov. Da sa povedat ze som ich pouzil uz asi 20-30 krat a nikdy soim ziadny problem nemal.
1. Janka Ti napisala, co maju vo vseobecnych podmienkach, s ktorymi si suhlasil
2. Naozaj neviem, preco by booking.com malo preplatit Tvoju poistku. Oni sprestredkuvaju ubytovanie a to Ti bude preplatene. To by si rovno mohol chciet, aby Ti preplatitli tvoj novy kufor, ktory si kupis kvoli dovolenke.
3. Poistku si predsa pouzil Ty, preco by ju mal platit booking.com? Od koho by si pytal peniaze, keby si si hotel vybavil bapriamo bez booking.com? To ked budes mat havariu, tak budes od vinnika nehody okrem skody ziadat aj refundaciu Tvojej poistky na auto?
pivko
21.11.14,14:28
Ta lebo keby som bol isiel do toho Turecka tak by ma to vôbec nezaujimalo / ta strata za cenu poistiek/ ale mi doje...i sviatky , ceny su uz teraz uplne ine ako boli v auguste ked som to objednaval.
A pre Ivka70 co som mal ist do Side pesi ????asi ze ked si kupujem pobyt tak si checknem najprv letenky ci su v danom termine a aka je cena , tak ze ja som si tie letenky kupil len na zaklade objednaného pobytu.
koncim debatu
pivko
21.11.14,14:31
Admin zatvor temu , neviem preco to tu nieje ako bolo niekedy ze zadavatel ju mohol zavriet.
cela tato porada je uz o niecom inom ako bola niekedy
ivka70
21.11.14,14:38
A pre Ivka70 co som mal ist do Side pesi ????asi ze ked si kupujem pobyt tak si checknem najprv letenky ci su v danom termine a aka je cena , tak ze ja som si tie letenky kupil len na zaklade objednaného pobytu.
koncim debatu

Nemal si ist peso, ale booking.com sa nemusi zaujimat o to, co si ty niekde inde objednas k ubytovaniu, ktore si si objednal u nich. To ti vo svojich podmienkach nezarucili.
ak si chcel full sluzby s prepravou a ubytovanim, mohol si ist cez cestovnu kancelariu, ta by ti pri zruseni pobytu garantovala aj cenu leteniek.

A este k tomu, navrhli ti aj alternativu, ktoru si ale odmietol.
pivko
21.11.14,14:52
Ježiš mária ty konzultantka:eek: , bola si niekedy v Turecku? alternativu mi ponukli hotel v Čolakli ked vôbec vies kde to je/ asi najvascia diera v okoli Side/ a ja som mal hotel v Side na promenade , s tebou by som tak konzultoval .....:confused:
A ked clovek ide cez CK a skrachuje hotel tak sa nesudi o peniaze s hotelom ale s kanceláriou cez ktoru to objednal. A ceny oproti augustu su teraz o 30% vyssie lebo vianoce su za rohom.Tak ze si konzultuj dalej ale nie v mojej teme.
pivko
21.11.14,14:56
No Ivka a prave pre to ze maju take zle podmienky ktorými sa tu ohanas netreba si cez nich radsej nic objednavat lebo vsetko riziko znasa klient a nie oni ! Tak ze je to hrozna firma
ivka70
21.11.14,19:18
Kľud, pretože ti nikto nedal za pravdu nemusíš ešte útočit. Ak chceš využívať služby nejakej firmy, musíš sa oboznámiť s ich podmienkami. Booking predsa nemôže znášať tvoje riziko zo zakúpenia produktu, ktorý ti neponúkali a nepredali, nech súvisí jeho nákup s produktom, ktorý ti predali. A to, co ti oni nedodali, za to ti predsa komplet peniaze vrátia.
bodliak
21.11.14,19:27
Jáj pivko, plačeš na nesprávnom hrobe.
Nemali by za teba platiť aj alimenty, ak by sa ti v tom hoteli šmykli nohy ?
BXLmiami
22.11.14,02:30
Pivko,tento sudny spor nevyhráš,za letenky nie sú zodpovední.