jjendro
28.04.06,09:00
komplexný informačný systém pre obce a mestá

Konečne informačný systém, ktorý poskytuje všetko, čo samospráva potrebuje. Modulový systém zahŕňa všetky moduly, ktoré potrebujú obce a mestá. Pracuje v sieti, vo windowse.
jjendro
18.05.06,05:59
obecné úrady, ktoré potrebujú zlepšiť programové vybavenie - už nemusia hľadať. My tento systém používame už tri roky a sme veľmi spokojný...

...najprv to bolo dosť časovo náročné, lebo sme prechádzali zo starého systému vo všetkých moduloch, ale po 2-3 mesiacoch to začalo ísť výborne a dnes by sme ho nevymenili za nijaký iný...
Beata
12.06.06,09:46
V piatok som nainštalovala URBIS. Zatiaľ v ňom neviem pracovať, ale hneď na prvý pohľad sa mi soft zapáčil a som presvedčená, že budem s ním spokojná. Dúfam, že si budeme vedieť prípadne poradiť a snáď sa nás nájde aj viac takých, ktorí účtujú v tomto softe.
bef
12.06.06,16:23
Ako dobre, že sa rozširujú rady užívateľov URBISU. Od začiatku roka aj ja v ňom účtujem, ale stále sa považujem za začiatočníka. Dosť som postrádala lepšiu užívateľskú príručku ako je k dispozíciia, ale ochotní pracovníci firmy pomohli.

Prajem veľa úspechov a krásny deň :)
Beata
13.06.06,16:08
Bef, som rada, že aj Ty účtuješ v URBIS-e... už sme traja :)
skocka
14.06.06,05:35
V URBIS-e účtuje na Slovensku (zatiaľ) okolo 130 zákazníkov - obce, príspevkové organizácie, školy, škôlky, no málo ich je zároveň členom PORADY.

Škoda!!!

Skočka
helenka11
03.11.06,09:23
Učtujem tiež v URBISE od roku 2004. Je perfektný, avšak ja som naň prešla v priebehu roka, a to nedoporučujem nikomu, pretože výstupy nekorešpondovali s predošlým programom. Tam som predkontovala učtovné zápisy ručne, bez širšej analytiky, večne som hľada chyby medzi účtami 217 - 235 a 218-234, a tu je automatické nastavenie na predkontáciu, ... Všetko je prehľadnejšie, možnosť tlačových zostáv atď.
Programátori sú veľmi ochotní a milí, hneď reagujú na podnety učtovníka , Skrátka som spokojná. Dúfam, že sa okruh užívateľov URBISU rozšíri a vytvoríme si perfektnú "poradu"