AccOuNTi
21.11.14,21:13
Zdravím.
Túto otázku si kladú mnohí z nás. Avšak, ja by som rád vedel názor ľudí na moju situáciu. Na stránke platy.sk som si porovnal môj plat. Pri podmienkach u môjho zamestnávateľa mi vyšiel plat o 35% menej ako je priemerný v danej lokalite Slovenska. Vo firme pracujem na plný úväzok 16 mesiacov (po 6-mesačnej absolventskej praxi a 2-mesačnej práci na dohodu som podpísal na dobu určitú). Keďže mi zmluva končí, zamestnávateľ mi ponúka pokračovanie na neurčitú dobu. 99% práce urobím dobre, a potom príde situácia, že niečo dokafrem :D, za 16 mesiacov sa mi to už stalo parkrát. Boli to dosť vážne veci a rád by som vedel, či aj napriek tomu skúsiť pýtať vyšší plat? Sám viem, že robím zodpovednú prácu, avšak málo finančne ohodnotenú. Vo firme sú zamestnanci, ktorí majú odpracované 20 rokov, robia iný (podobný) druh práce, ale myslím, že moja je zodpovednejšia, a takisto vyprodukujem viac ako oni (posudzujem podľa toho, že počas 8 h idem vkuse, oni z polovice majú vyložené nohy na stole /doslova/). Majú vyšší plat samozrejme a majú aj tituly z VŠ, čo ja nemám. Ak by vám to pomohlo, pracujem ako graf. dizajnér a video editor - vyrábam reklamy a robím rôznu administratívnu prácu, kolegovia ako reportážni kameramani a strihači (okrem toho nič). Som grafik a v náplni práce mám aj prácu s videom (lebo to viem). Ak by nebolo vhodné pýtať iný plat, môžem aspoň požiadať o úpravu náplne práce tak, aby som robil len grafiku (tým pádom by som mal menej práce)? Ako by ste postupovali? Ďakujem za všetky reakcie.
KEJKA
23.11.14,12:01
Postupuj podľa toho, že ti zam-eľ sám od seba vyšší plat neponúkne, ergo - musíš pýtať. Ak máš argumenty, tak ich vylož, negatíva - tie nechaj, či ich spomenie zam-eľ.
vyšší plat - to je dohoda dvoch strán, každá strana má svoje argumenty, ty využi tie, ktoré sú v prospech Teba (mimo poukazovania na rozsah a kvalitu práce kolegov).
Máš možnosť odísť, skús sa popýtať aj inde, aspoň budeš vidieť, ako je to v reále.
Ked si nevypýtaš - nedostaneš
keď budeš pýtať - možno dostaneš.
Tak si vyber.
fortunka
23.11.14,12:08
Ja len k tomu: podľa mňa je výška platov na platy.sk z nejakého dôvodu nepresná... tvrdím to na základe toho, čo mne s platom "akým chcem" vyšiel, že je nízsky:)) Ale nik okolo mňa nezarobí za to čo robím, ani zdaľeka toľko... Možno by to chcelo skôr reálnych ľudí sa opýtať koľko na takej pozícii zarábajú-
A k tvojej otázke.. za spýtanie nič nedáš. Môže ti tak nanajvyš povedať nie, nedáme viac... :))) Ak neprídeš rovno s tým, zvýšte plat alebo dávam výpoveď. U nás pri šéfovi nie je šanca aby dostal zamestnanec čo urobí hoci len jednu chybu za mesiac závažnejšiu odmeny.. svojho šéfa poznáš ty :)))
taiko
23.11.14,12:10
Ak citis, ze mas mat vyssi plat, tak si ho vypytaj. V ziadnom pripade vsak nepouzivaj argumenty, ze ten a tamten ma vyssi plat. Nevies, ake maju ostatni dohovry so zamestnavatelom, nevies, ake podmienky si vyrokovali oni a nechces posobit ako zavistlivec.. Porovnavat by si sa mohol snad len vtedy ak by ste vo firme mali vypracovane nejake platove triedy a presne definicie naplne prace pre jednotlive funkcie. A aj vtedy by si len mohol diskutovat, ci mas na danej pozicii s danou pracovnou naplnou zodpovedajuci plat.
V neposlednom rade plat ineho cloveka nie je dolezity. Dolezite je len to ci sa Tvoj nazor na tvoju pracovnu napln a plat zhoduje s nazorom zamestnavatela. Ak hej dostanes zvysenie, ak nie tak Ti plat nezvysia, resp Ti ho mozu aj znizit.
Ak by mi nedali vyssi plat, urcite by som neziadal o obmadzenie pracovnej naplne. Vsetko co robis, Ta niekam posuva, mozes to riadne vycibrit a potom odist niekam inam ze vyssi plat.
Zuzanka_ba
25.11.14,14:14
Skús požiadať takým neofenzívnym spôsobom, aby to nevyzeralo, že sa vyhrážaš odchodom. Nie je na škodu ani vedieť, resp. nenápadne vyzistiť u kolegov, akú má firma politiku čo sa týka valorizácie... či zvyšuje nikdy, alebo raz za uhorský rok... :D Dobrý šéf by mal túto tému (či a kedy môžeš očakávať zvýšenie, a na základe čoho bude určené) prebrať s tebou iniciatívne aby si vedel na čom si.
V neposlednom rade je dôležitý aj finančný stav firmy.
expeeert
26.11.14,07:37
Keď prídeš za šéfom pýtať plat s nejakými argumentmi, tak si predstav že ty si šéf a niekto by prišiel za Tebou pýtať plat s obdobnými argumentmi. A teraz si polož otázku sám sebe za aké argumenty by si ho (sám seba) kopol do zadku a ktoré by si prijal...
taiko
26.11.14,07:47
tak to podla mna nefunguje, kazdy me iny, pre kzdeho su ine veci dolezite. Takyto postup priam navodzuje podcenovanie sa.
expeeert
26.11.14,08:18
Nemyslím že by to bolo o podceňovaní sa, skôr o nájdení tých správnych argumentov.
Samozrejme že každý sme iný a každý reaguje inak, ale občas pomôže pohľad na vec z "druhej strany"...
taiko
26.11.14,08:22
no to hej, pohlad z druhej strany nie je zly, len mnohokrat sa stane, ze dotycny by si taku vyplatu nedal, ale zamestnavatel by ho plati ako najaty. A to len preto lebo dotycny je skromny a hlavne nevidi sirisie suvislosti. Napr. ze zamestnanec tam sedi a nic nerobi ale pre zamestnavatela je velmi dolezite, ze ho tam ma, lebo ked sa nieco stane bude to ten clovek vediet vyriesit. No a tak ho bohato plati, aj ked zamestnanec by si sm sebe taky plat nikdy nedal