Betina2
24.11.14,13:59
Stalo sa Vám niekedy, že by vám po otvorení formuláru na stránke finančnej správy vybehla takáto hláška ? Problém ale nie je na portáli FS, lebo na inom PC mi to nerobí. ... po kontrole na inom prehliadači je to vecou Chrome. Firefix to nerobí.
bea
24.11.14,14:26
Dnes bola za mnou jedna kolegyňa, že jej niečo vykrikuje stránke FS, že jej nejde otvoriť zoznam rizikových platiteľov. Chcela si to u mňa prekontrolovať. Ale neviem presne aká hláška to bola. My sme si mysleli, že ona nemá nainštalovanú asi nejakú zodpovedajúcu verziu niektorého SW.... Možno je to ozaj tak, keď to aj u Vás robí len na Tvojom pc.
Betina2
24.11.14,14:51
Ďakujem za reakciu, odskúšala som to na druhom PC, kde mám Firefox, tam žiadna hláška ani nič podobné, na Chrome mi to predtým išlo tiež bez hlášok, no viem, že nedávno aj na FS mali nejaké aktualizácie, takže neviem, možno je to medzi komunikáciou medzi Chromom a FS. Ked to nezmizne, tak proste budem podávať cez Firefoxa. Skúsim ešte popozerať nastavenia v Chrome, či netreba pridať nejaký certifikát, nič iné ma nenapadá. Jedine ak nie je chyba u mňa, tak potom na FS maju problem s podporou Chromu. Pozitívne je, že napriek tej hláške sa aj cez Chrome všetko pekne dalo podať a prešlo to bez problémov. Mám potvrdenky.
bea
24.11.14,15:05
Tak to je ozaj hlavné. Ja mám Firefox, nemala som problém....