nikky_niks
25.11.14,11:43
Ahojte ľudkovia, potrebovala by som s niečím pomôcť...stala sa mi taká vec, že prehodila som sim kartu do iného mobilu. A ups, mám problém, všetky čísla a mená mi ukazuje v zozname, ale ak mi niektoz môjho zoznamu volá ukazuje mi iba číslo, a meno ostalo asi niekde v nebesách ... stretol sa niekto s tým, alebo neviete čo to môže byť ? Ďakujem za vaše rady ;)
buchač
25.11.14,11:01
...ups....

Žeby nastaviť nový (iný) telefón ? ;)
================================

Klik
- telefónny zoznam
- nastavenie
- zobrazenie kontaktu
- podľa ponuky
--------------------------------------------------------

Návod je LEN všeobecný (nespomínaš presný typ mobilu), ale každý telefón má určitú ponuku.
Ešte som sa nestretol s mobilom, aby sa nedalo takéto varianty nastaviť.
Žabinka
25.11.14,11:05
obvykle sa to deje, keď je ten istý kontakt uložený aj na SIM aj v telefóne.. treba si nastaviť zobrazovanie kontaktov, buď SIM, alebo pamäť telefónu.. alebo obidve, ale zdupľované kontakty odstrániť z jednej z pamätí..
petramarekova
25.11.14,11:09
Pozri si, kde a ako máš uložené kontakty, možno ti to ukazuje tak preto, lebo ich máš uložené bez predvoľby +421
nikky_niks
25.11.14,11:20
Ahoj, dík za radu ... mobil je značky LG e610, to je síce starý telefón, ale momentálne ho potrebujem ... a problém je v tom, že som vymazala všetky kontakty, bolo ich cez 100 takže teraz si dávam na novo všetky čísla, lenže ukazuje mi iba číslo pri volaní, nie meno ... napríklad volá mi mama, a ukazuje iba číslo ... pritom ju mám uloženú ... ale ak už kuknem do zmeškaných hovorov, alebo do protokolov, ukazuje aj číslo a aj meno ... no a z toho ja vyjsť nemôžem :D
Peggynka
25.11.14,11:21
Si ukladala kontakty do telefónu.SIM - ku prehoď do starého telefónu a skopíruj na simku.
buchač
25.11.14,11:25
nikky_niks
25.11.14,11:31
ani toto nezaberá, nevadí :D ďakujem :)