Slava21
25.11.14,14:38
K 31.12. som podala žiadosť o rozviazanie pracovného pomeru dohodou. Celý rok 2014 som bola na PN. Mám nárok na odstupné? Ďakujem za odpoveď
veronikasad
25.11.14,13:46
dôvod skončenia prac.pomeru ?
Zuzanka_ba
25.11.14,13:55
Mala by si nárok, ak by bolo v dohode o ukončení resp v tej žiadosti od teba uvedené že je to z dôvodu straty spôsobilosti vykonávať doterajšiu prácu pre zdravotný stav. Na to by si mala mať lekársky posudok.
Ak je len uvedené že žiadaš ukončiť PP tak pri ukončení dohodou bez uvedenia dôvodu ti nevzniká žiaden nárok na odstupné.

ZP § 76
Odstupné
(2) Zamestnancovi patrí pri skončení pracovného pomeru dohodou z dôvodov uvedených v § 63 ods. 1 písm. a) alebo písm. b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu, odstupné najmenej v sume
a) jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval menej ako dva roky,
b) dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej dva roky a menej ako päť rokov,
c) trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej päť rokov a menej ako desať rokov,
d) štvornásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej desať rokov a menej ako dvadsať rokov,
e) päťnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej dvadsať rokov.