Steli
26.11.14,10:05
Začínajú sa mi objavovať kožné problémy a to behanie kade tade ma unavuje a stále mi nikto nevie nasadiť dobrú liečbu. Môžu pomôcť filtre na vodu? Máte s tým niekto skúsenosti. Lebo už som sa dočítala, že ani tie filtre nie sú až tak OK ako sa propagujú. Ďakujem pekne za odpoveď.
jslancik
26.11.14,10:40
klasika - jeseň. To začína "sezóna" atopického ekzému.
Filtre na vodu sú čistá zbytočnosť, fungovať môžu jedine ako placebo.
Telo treba prečistiť (nemyslím "prečistenou" vodou), zmeniť životosprávu. Koža odzrkadľuje to, čo sa deje vnútri tela.
misoft
26.11.14,11:32
@Steli - a čo chceš filtrovať?
Ak by tie filtre boli také, ako opisujú - tak by ti tiekla destilovaná voda. A telo potrebuje to, čo vo vode je obsiahnuté (ak by si pila destilovanú - zistila by si, čo je to byť unavená - potom by si už liečbu ani nepotrebovala - rovno kvapačky s potrebnými stopovými prvkami.
Kašli ty na filtre - je to reklamný o*rb.
taiko
26.11.14,11:36
Skus na 2 tyzdne vylucit zo stravy vsetky potraviny, kde je psenicna muka a kravske mlioeko, ich zlozky a vyrobky z nich. (pozor laktoza, ako mliecny cukor je napr aj v sunke...a syrovatka skoro vo vsetkych sladkositach)
Nuz a miesto tych filtrov skus radsej pit nejaku balenu vodu. Uvidis za cas,ci Tvoje problemy suvisia so "spinavou" vodou.
Dáša_
26.11.14,11:36
skor mučne veci, cukor, mlieko... take si už skúšala testovať?
taiko
26.11.14,11:37
hmm, no ja pouzivam filtrovanu vodu na kavu a caj a veru su kava a caj lepsie.
misoft
26.11.14,11:43
Labužníci toto používajú, ale pre bežný život - filter viac uškodí, ako osohu prinesie....
taiko
26.11.14,11:58
ooo, tak ja som vlastne labuznik :D
misoft
26.11.14,11:59
No konečne! Že si na to prišiel.... A to som ťa postrčiť musel......:D:D:D
taiko
26.11.14,12:00
no co by som bez Teba robil :D
JAJA11
26.11.14,12:09
mne káva z prefiltrovanej vody nechutila :-)
možno to bude aj tým, že reklamám zásadne neverím a robím presný opak :-) hlavne po tom, čo nikdy nedostanem ten prostriedok čo ukazujú v reklame, ale úplne obyčajný, ktorý tak zázračne nevyčistí pripálené hrnce, sporáky, špinavé vane :-)
bodliak
26.11.14,12:59
Sú perfektné, hlavne tie drahšie modely. Teda pre predajcu určite.
buchač
26.11.14,14:10
Tai

Urob si niekedy kávu z minerálnej vody.
Potom budeš vravieť niečo o labužníctve. ;)
sito
26.11.14,14:27
Ja teda neviem, ale labužník?

Pláva hovno po horskom potoku, ešte, že čistá voda v ňom. Ide chlapík, že sa napije z čistého potoka. Pozrie proti prúdu a zbadá ho, to ho... . Strčí ruku do potoka a hovorí, počkaj, až sa napijem.