Betka82
26.11.14,14:20
:confused:​Kedže už počas tehotenstva ma atakovala stale otazkami kedy nastupim naspäť do prace...som jej sms-kou dala vedieť kedy som nastupila na matersku aj rodičovsku dovolenku,ale to jej stale nestačilo...keď sa mi narodila dcerka,tiež ma bombardovala telefonatmi a sms kami kedy jej dam presný datum...."aj keď som jej sms-kou napísala,nie raz..".....je to normalne???som povinná jej písomne dať vedieť presný nastup do prace??alebo mam si pýtať nejaké potvrdenie na socialne poisťovni????existuje nejaké tlačivo o tom????
veronikasad
26.11.14,13:23
Sms-ka nestačí, je to tvojou povinnosťou - mesiac vopred písomne oznámiť začiatok a koniec materskej a rodičovskej dovolenky

§ 166
Materská dovolenka a rodičovská dovolenka
Na začiatok

(1) V súvislosti s pôrodom a starostlivosťou o narodené dieťa patrí žene materská dovolenka v trvaní 34 týždňov. Osamelej žene patrí materská dovolenka v trvaní 37 týždňov a žene, ktorá porodila zároveň dve alebo viac detí, patrí materská dovolenka v trvaní 43 týždňov. V súvislosti so starostlivosťou o narodené dieťa patrí aj mužovi od narodenia dieťaťa rodičovská dovolenka v rovnakom rozsahu, ak sa stará o narodené dieťa.

(2) Na prehĺbenie starostlivosti o dieťa je zamestnávateľ povinný poskytnúť žene a mužovi, ktorí o to požiadajú, rodičovskú dovolenku až do dňa, v ktorom dieťa dovŕši tri roky veku. Ak ide o dlhodobo nepriaznivý zdravotný stav dieťaťa vyžadujúci osobitnú starostlivosť, je zamestnávateľ povinný poskytnúť žene a mužovi, ktorí o to požiadajú, rodičovskú dovolenku až do dňa, v ktorom dieťa dovŕši šesť rokov veku. Táto dovolenka sa poskytuje v rozsahu, o aký rodič žiada, spravidla však najmenej na jeden mesiac.

(3) Žena a muž písomne oznámia zamestnávateľovi najmenej jeden mesiac vopred predpokladaný deň nástupu na materskú dovolenku a rodičovskú dovolenku, predpokladaný deň ich prerušenia, skončenia a zmeny týkajúce sa nástupu, prerušenia a skončenia materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky.
gypsynka
26.11.14,13:55
Veronika, mesiac vopred súhlasím, ale ona ju bombarduje odvtedy, keď ešte ani neporodila.
veronikasad
26.11.14,14:03
Nerozumiem tvojmu komentáru, veď si jej mala písomne oznámiť dokedy požaduješ RD, t.j. prakticky nástup do zamestnania. Ak by si chcela nastúpiť skôr, máš na to právo, len to musíš zamestnávatelovi oznámiť mesiac vopred.
fortunka
26.11.14,15:56
No to nevadi ze neporodila, ale na MD asi nastupila ked nebola v praci.. a keby nie, musela byt PN a myslim, ze zamestnavatela musi zaujimat kedy sa zamestnancovi raci do prace prist... na to je potrebne to pisomne vsetko nahlasit, nastup na MD, RD.. pripadne vie povedat sefke ze z PN sa uz do prace nevrati vobec a ide na MD a RD. Zamestnavatel sa tiez musi vediet zariadit, keby to mal pisomne.. neriesi... ;)
Chobot
26.11.14,16:17
Taktiež si betka všimni odsek 2 citovaného zákonníka práce:

(2) Na prehĺbenie starostlivosti o dieťa je zamestnávateľ povinný poskytnúť žene a mužovi, ktorí o to požiadajú, rodičovskú dovolenku až do dňa, v ktorom dieťa dovŕši tri roky veku.

Prax je taká, že pri nástupe na MD alebo RD zamestnanec napíše zamestnávateľovi žiadosť o čerpanie MD alebo RD a uvedie dokedy chce túto MD alebo RD čerpať - napr. 1 rok alebo rovno 3 roky. Ak napíše 1 rok, tak mesiac pred uplynutím toho roka sa znovu napíše žiadosť o poskytnutie RD na ďalší rok a tak isto aj tretí krát.



Tak zamestnávateľ vie, že zamestnanec hodlá byť na RD 3 roky. Ak by sa zamestnanec chcel vrátiť skôr, musí mesiac dopredu oznámiť, že sa chce vrátiť.



Takže tá požiadavka zamestnávateľa, aby si napísala, dokedy chceš byť na RD nie je až tak scestná. Je to pre teba problém napísať list, že žiadaš o čerpanie RD do doby dovŕšenia 3 rokov dieťaťa? Potom ti dá pokoj, kým neoslávite 3. narodeniny tvojej dcéry.
monika-s
07.12.14,20:21
Nepoznam vase vztahy so sefkou ale pride mi od vas neseriozne komunikovat sms-kou. Na jednej strane ma zamestnavatel voci vam povinnosti ohladom pracovneho miesta a na druhej strane sa nevie zariadit vo veci vasho zastupovania lebo nema od vas informacie.