AGRO
28.04.06,18:52
Nakoľko v tomto čase využívam viac internet a to hlavne , že získavam informácie na PORADE / vlastne to je môj poradca/ mi šéf navrhol aby som si našla spôsob ako PORADU otvoriť , odpojiť sa a tak si pozerať príspevky. Je to vôbec možné ?

PORADU som objavila v septembri 2005 , ale môžem povedať, že som získala veľa informácii a rád pri mojej práci do ktorej som " vhupla " ani neviem ako.
Ďakujem.
Viera123
28.04.06,17:01
Nakoľko v tomto čase využívam viac internet a to hlavne , že získavam informácie na PORADE / vlastne to je môj poradca/ mi šéf navrhol aby som si našla spôsob ako PORADU otvoriť , odpojiť sa a tak si pozerať príspevky. Je to vôbec možné ?

PORADU som objavila v septembri 2005 , ale môžem povedať, že som získala veľa informácii a rád pri mojej práci do ktorej som " vhupla " ani neviem ako.
Ďakujem.
Agro, neviem čo myslíš tým odpojiť... od internetu? No ono to ide, pokiaľ si najskôr otvoríš poradu, dáš načítať stránky, ktoré si chceš pozerať a potom sa odpojiš... Ono to funguje aj na ostatných webových stránkach, nielen na porade, ale samozrejme, vidíš len veci, ktoré si už mala otvorené, nové samozrejme nie... Ale to by si si musela poradu otvoriť vo viacerých oknách a tak usledovať viacero príspevkov. Či ti to tak stačí, neviem, pretože bez aktualizácie údajov to asi nie je to "pravé orechové".
Pokiaľ som neuviedla správnu odpoveď, ostatní poraďáci ma opravia, prípadne doplnia... (hm... už by som sa mohla naučiť, ako sa dáva automatický podpis a nemusela by som to sem vypisovať do toľkých riadkov asi, že? :p)
Simonab
28.04.06,17:06
(hm... už by som sa mohla naučiť, ako sa dáva automatický podpis a nemusela by som to sem vypisovať do toľkých riadkov asi, že? :p)[/quote]

Vierka vo svojich nastaveniach máš konfigurácia, možnosti. Tam si ťukni na upraviť podpis. Tu si môžeš zadať svoj podpis, prípadne aj heslo, ktorým sa riadiš.
ayya
28.04.06,18:08
este by pri tom naklikani zaujimavych stranok pomohlo aj to, ze sa da tu na porade na jednu stranu nastavit naraz 40 prispevkov... nie iba 10 ako je predvolene... potom by sa klikalo menej... ja osobne mam 20, viac mi to tak vyhovuje
ale - ak by boli v niektorych prispevkoch odkazy na ine temy... to uz by sa potom po odpojeni dodatocne nedalo....
ale aj tak nechapem - to ide akoze o setrenie peniazmi? ... ved ak je to platene podla dat... je jedno, ci si to naklikam naraz a odopnem sa, alebo zostanem pripojena (vtedy data nestahujem a teda ani neplatim) ... a kliknem si kedy potrebujem.....
jedine - ak mate iba jednu linku a na tu ide aj telefon aj net a pripadne aj fax ... to by som chapala, ze to sef chcel odpajat..
;) ale ja som iba uzivatel amater...opravte ma ak rozpravam hluposti :D
AGRO
28.04.06,18:58
Aj ja som len amatér, ale tu ide o šetrenie.
atramka
29.04.06,01:29
AGRO, neviem aké pripojenie na internet používaš a koľko Vás to stojí ako firmu mesačne ( napíš cca), ale keď by si mala na internet paušál, keďže si amatér (ako ja), tak by si na porade mohla byť pripojená celý deň a zaplatíš len dohodnutú sumu, pretože tie dáta nikdy neprešvihneš, keď nesťahuješ filmy, pesničky,programy atď. (ako ja).
Napíš náklady na internet a poradáci-odborníci poradia.
ayya
29.04.06,04:22
Aj ja som len amatér, ale tu ide o šetrenie.
Potom plati, ze je jedno, ci si stiahnes sto stranok naraz, vypnes sa a citas ako odpojena, alebo si ich stiahnes postupne pocas jednej hodiny... Obycajne sa plati za objem dat ... nie za cas pripojenia. Ale zalezi na tom, ako mate postavenu zmluvu s providerom... divila by som sa, keby to bolo za pocet hodin, alebo za pocet minut. Provideri maju svoje "pocitadla" kde vidia aky objem dat si stahujete - ak teda nemate pausalnu cenu.
Najlepsie bude ak sa obratis kvoli informaciam na vasho poskytovatela.
:)
bepo
29.04.06,04:30
Odpájanie má význam iba pri dial-upovom pripojení kedy majú blokovanú linku.
AGRO-skúste pouvažovať o inom type pripojenia podľa toho kde ste-kábel,dsl alebo rýchly internet,pri každom type sa zmestíte do 1000 Sk s dph a môžete byť celý deň pripojení na net bez blokovania linky
AGRO
29.04.06,13:02
Rozhodla som sa, že zoberiem Fa a navštívim nášho poskytovateľa.
Za mesiac sa platilo paušalne tak okolo 400,- sk, / keď sa internet na tejto linke nevyužival / ale teraz keď pozriem do FA je tam presne koľko hodín som tam bola a tá suma je okolo 1200,- Sk , bolo tam teraz 37 hod. A nesťahujem nič, len prezerám.
bepo
29.04.06,14:00
Už prezeraním www stránok sa sťahujú dáta,asi máte dial-up kde najvyšší poplatok tvoria telefónne impulzy a nie pripojenie na net,porozmýšlajte o zmene pripojenia
ondrejvla
29.04.06,15:10
Rozhodla som sa, že zoberiem Fa a navštívim nášho poskytovateľa.
Za mesiac sa platilo paušalne tak okolo 400,- sk, / keď sa internet na tejto linke nevyužival / ale teraz keď pozriem do FA je tam presne koľko hodín som tam bola a tá suma je okolo 1200,- Sk , bolo tam teraz 37 hod. A nesťahujem nič, len prezerám.

Ja mám pripojenie na mikrovlnku, prvá investícia bola drahšia cca 5 000,-Sk, teraz platím mesačne 400,- Sk som na nete 24 hod. denne.
Marína
29.04.06,19:03
Neviem z ktorého si mesta Agro, ale mňa zriadenie stálo 1270 Sk, štyria sme si sami kúpili od tej istej fy mikrovlnku(chceli sme, aby nás bolo napojených čo najmenej) a každého z nás to stálo 1125 Sk. Mesačne platím 250 SK. Som pripojená nonstop, objem dát nemám obmedzený. Týždeň som zháňala vhodnú fy, ale stálo to za to.
miro_c
29.04.06,19:11
Prečítal som si príspevky k tejto téme a tiež by som doporučil zmeniť providera pre pripojenie k Internetu.

Čo sa týka prezerania stránok offline - existujú programy, ktoré umožňujú stiahnuť celú webovú stránku na HDD počítača a potom si ju prezerať lokálne bez nutnosti pripojenia k Internetu. Takým programom je napr. WebZip. Má to však nevýhodu, že takáto stránka potom nie je aktuálna a treba ju z času na čas obnoviť. Programy pre offline prezeranie WWW stránok umožňujú aj nastaviť, čo konkrétne sa má z WWW stránky stiahnuť (obsah, obrázky, prílohy, do akej hĺbky sa majú stránky stiahnuť, či sa má stiahnuť aj obsah odkazov na iné WWW stránky, ...). No stránky, akou je aj porada by som takto nedoporučoval sťahovať, nakoľko ide o diskusnú stránku, ktorá sa neustále mení.
Nandrolon
04.05.06,07:16
vidim, ze sa tu najdu "vselijaky experti" zo vsetkych moznych oblasti, takze by som sa aj ja spytal:
uvazoval som doma si zaviest internet ako sukromna osoba, byvame na dedine, doma mam notebook, ake by bolo najlepsie riesenie 24 hod. pripojenia bez obmedzenia dat, pripadne nejakych 20 GB mesacne???
aspon orientacne???
jjendro
18.05.06,20:07
Teraz je to studentsky internet - za 500 Sk pre domacnosti - bez limitu a nonstop- napr. u T-com-u www.t-com.sk
deha
30.05.06,07:29
Ale k tým 500,- Sk treba ešte pripočítať sumu za povinné hlasové služby.
sac
30.05.06,07:51
už skoro všade sa dá zohnať aspoň aká taká možnosť pripojenia cez mikrovlnku, pre začiatočníkov, ktorí nesťahujú nejaké väčšie data je to jednoznačne najvýhodnejšie, aj keď je tam vyššia cena zavedenia
S akej obce /mesta/ si AGRO ?