Gabriela 19
26.11.14,15:49
V posledných dńoch mám nefunkčný server mail.zoznam Vobec sa nedá
otvoriť doručená pošta ani poslať správa.
Ide Vám to?
alaya1
26.11.14,14:51
funguje.
arizona
26.11.14,16:16
Nechapem, preco chybu na stranke zoznam.sk nenahlasis priamo tvorcom tej stranky,ale pytas sa na Porade.
To ako keby ti nefungovala Porada a ty by si sa pytala tvorcov zoznamu.sk, preco ti Porada nefunguje :eek::confused::cool:



Na zoznam.sk mas uvedene kontakty,mail, telefon, ale aj formular, kde mozes nahlasit chybu .

TU JE PRIAMY LINK ! http://media.zoznam.sk/kontakty/kontaktny-formular/?m=titulka
Gabriela 19
26.11.14,16:52
Chyba je nahlásená, žiadna odpoved, ja som sa len informovala
či nemáí niekto takýto problém
alaya1
26.11.14,16:54
ja som ti odpovedala, pochopila som to presne takto.
kopretinka
26.11.14,17:18
ja som mala problém tiež,vôbec mi nechodila pošta. nahlásila som problém,ich múdra odpoveď bola,aby som sa pozrela do spamu,že spam je označený ako nevyžiadaná pošta.a asi som si nevšimla túto kolonku.Na to som im odpovedala,že nie som debil a viem,čo je spam a kontrolovala som si ho a neprišli mi tam ani správy,ktoré som si ako kontrolu posielala z inej adresy. Na toto už neodpovedali.Takto to nefungovalo asi 2-3 týždne,potom zrazu akoby nič pošta zase začala chodiť.Ale to,čo som si posielala z tej inej adresy,dodnes neprišlo......ktovie,koľko pošty sa mi takto stratilo. Dnes mám zase problém,nedá sa otvoriť spam,stránka neexistuje....som to bola teraz skontrolovať,už to funguje.
Stáva sa mi,že sa ani nemôžem prihlásiť,vyskočí hláška,že zle zadané heslo,aj ke´d viem,že heslo je dobré,niekedy to trvá deň,niekedy aj viac dní.
kopretinka
26.11.14,17:19
ako komu
kopretinka
26.11.14,17:21
keď niekomu nefunguje FB,tak tiež sa pýta tu,a nie Marka Zuckerberga
misoft
26.11.14,17:24
Problémy? Problémy! Na toto je jedna rada, zabudnite na tie schránky - sú nespoľahlivé, SPAMový filter je buď nefunkčný, alebo totálne hlúpy. Podpora pri riešení problémov - skoro žiadna.
Rada - zriaďte si schránky tam, kde je to zabezpečené dokonca bezpečným pripojením (známe to https://....) - oznámte známym i neznámym zmenu. A na staré zabudnite....
alaya1
26.11.14,18:20
pisem za seba, ze mne ide.