Tiger23
27.11.14,12:31
Zdravím,
Kúpil som starší byt, kde boli v troch miestnostiach parkety ktoré som vytrhal(izby) z dôvodu smradu zatuchliny pod nimi majitelia mali psa. V týchto troch miestnostiach mi podlaha klesla voči okolitým o 2,6cm. Teraz chcem nejakým spôsobom vyplniť túto nerovnosť.
1. Poter asi nebude vhodný, je ťažký a je to podlaha z miaka takže neviem akú ma ani hrúbku. Nechcem to riskovať
2. OSB je plná chemikáli aspoň teda čo som počul
3. ISOVER - N dosky a na to plavajúcu podlahu.Susedom zateplím ale je to asi aj najlacnejší spôsob.
Čo myslíte aká bude najlepšia možnosť ?
petermikuláš
27.11.14,22:37
ja by som dal korok
buchač
27.11.14,22:44
Ja by som dal parkety.
Peggynka
28.11.14,07:08
Jirina.V
30.12.14,18:07
Zkus se podívat na podlahy od firmy VIP podlahy, myslím, že mají také místo k otázkám a určitě tam i najdeš podlahu právě pro tebe.
Chobot
30.12.14,19:11
Si tu prvý deň a hneď takto reklama na svoj obchod? To snáď nie! Porada nie je inzertný portál, ak chceš poradiť, tak poraď, ale nedávaj všeobecný odkaz na svoju predajňu. Prečo neporadíš konkrétne?

Odkaz som ti vymazal.
lapejko
01.01.15,09:30
úplne v pohode môžeš vyrovnať napr. Jemným poterom EBF od Prince color zhruba 11 mm, tie roviny budú aj tak kolísať, predpokladám...a potom použiť napr. drevenú plávajúcu podlahu v hr. 15 mm...ak dáš na dosky z vlny laminát, poláme sa, táto izolácia je pod betón...