dominis
27.11.14,13:00
Prosim o radu. Minuly tyzden som v stene pocula ohryzkavanie, myslim ze to bola mys. Ked som zabuchala na stenu prestalo to, samozrejme po potom zase zacala. Netusim ale ako by sa dostala do steny. Mysaci trus som zatial v dome nenasla. Mate s tym niekto skusenost? ( dom je inak dost novy, asi 4 roky)

a dnes som obehavala z vonka dom, nasla som nasledovnu dieru na foto, vyzera ako od mysi, nie? Cudne ale su tie vykali pri diere ( vid dalsia foto). Tusite od akeho zviertka mozu byt? Su iba v okoli pol metra od tej diery a je ich tam dost. ( do 20) Su velke asi ako jeden clanok ukazovaka, takmer cierne a vyzeraju ako by v nich boli chlpy. Macka? Kuna?

+ tretia foto- tiez iba na tomto mieste to biele, neviem co to je, ale vyzera to trochu ako zvratky.

Prosim stretli ste sa s niecim podobnym? Tusite o ake zvieratka moze ist? Dakujem vsetkym za rady.
evuš
27.11.14,12:11
No, mohlo by ísť o plcha...
vlado 33
27.11.14,12:33
Je jedno o aký druh hlodavca ide. kúp dymovnice na ničenie hlodavcov, zapáliš strčíš do diery, zakryješ tehlou a môžeš ísť kľudne spať. Kúpiš v predajni záhradkár. http://www.zahradkar-vinicne.sk/sk/pripravky-proti-misiam-a-inym-skodcom/125-dymovnice-na-ochranu-proti-hlodavcom-5-ks.html
dominis
27.11.14,14:47
neni mozne ze by tam ta kuna chodila iba na mysi? lebo zas ta diera je mala, taka mysacia, to by sa snad kuna neprepchala. :confused: