dominika216
29.11.14,11:33
skylink s motorčekom na viac sat.stanic napojim priamo a dilakove z tv bude mat viac funkcii , ako sa vola modul kde vložím kartu iredo , usb prehrava na tv obrazovke čo som stiahla filmy z pc ale nenahra , chela som na pamiatku dat na usb z vhs aspon niečo lebo vide namota kazety je stare ale som rada že možem pozerat cez tv sony video vhs. dik krasny den
taiko
05.12.14,10:47
otazka je velmi pomotana a spominas v nej viacere okruhy a problemy. Skus svoju otazku upresnit, pripaden rozdelit na viac samostatnych otazok
KoxXxo
05.12.14,13:04
aj tebe krásny deň
misoft
05.12.14,13:15
Bóžinku, nahádzané bez ladu a skladu. Ani ten onen by sa v som nevysomáril.
Ako som dedukoval:
Skylink s motorčekom - to ako satelitná parabola s pozicionérom. A chceš to ovládať DO od telky? Zabudni.
Modul, kde vložíš kartu Irdeto - je to CA modul (CAM), ale pokiaľ máš satelitný prijímač, tak tam máš často iž iba štrbinu, kde kartu zasunieš.
USB prehráva filmy z PC, ale nenahrá (asi z telky) - jednoducho to telka NEPODPORUJE - nemá nahrávanie na USB.
Chceš dať z VHS kaziet filmy na USB - no milá moja, to nie je len tak. Na to tie VHS (analóg) musíš previesť do digitálnej formy vo vhodnom obrazovom a zvukovom formáte, ktorý tvoja telka podporuje. A tém s týmto obsahom je tu dosť. Na to potrebuješ buď v PC TV kartu, ktorá prevedie analóg z VHS na digitálnu formu, alebo použiť VideoGraber.
taiko
05.12.14,13:25
tomu sa hovori, "walking extra mile" :)
misoft
05.12.14,13:32
alebo aj vysypané jedným vrzom....... aby sa myšlienky nestratili......:D:D