Gizza
29.11.14,12:40
Zdravím,chcel by som sa spýtať ako funguje ten systém na FB
Viete ked je niekto online a potom už nieje
napr : som doma píšem si s niekým a potom idem preč tak sa automaticky mobil odpojí od wi-fi čiže už nie som online idem trebaz do baru a tam je wi-fi a automaticky sa mi mobil pripojí vtedy mojim kamarátom na FB automaticky ukáže že som online ? teda na mobile ? či musím až zapnúť FB na svojom mobile alebo messenger aby to ukazalo ? alebo stačí proste ak len odomknem obrazovku a niečo na mobile robím nie internet ale napr pozerám fotky,hudba atd a už som online ? lebo raz sa tak stalo že som počuval hudbu doma a nebol som na fb ani nič ale kamarát mi hned napísal lebo ma uvidel na mobile ?
Je to dlhé ale dakujem za radu :))
lujza.j
29.11.14,11:51
fúha...čo tak trošku žiť...v reále mimo virtuálu.....
.....mať tak tvoje starosti...:D...musí ti byť hej......ked len takáto capina ťa trápi.....
arizona
29.11.14,15:04
Ak sa obavas, ze budes online,aj ked nechce byt, tak sa vzdy z uctu odhlas,ked nepotrebujes a basta
taiko
29.11.14,15:13
preco na tom zalezit, ci si online a ci nie si?
korela
29.11.14,16:38
Ja mám aj kvôli tomuto dva telefóny, pre vždy želaný okruh ľudí, a druhý univerzálny. O.i.
misoft
29.11.14,19:21
Mať tak tvoje problémy...... riešiš prkotiny.....
Gizza
02.12.14,17:30
ale to nejde o mňa ide o niekoho iného a chcem zistiť či sa mi vyhýba alebo nie preto sa pýtam
Gizza
02.12.14,17:31
chápem ťa len ide o kamarátku a chcem vedieť či sa mi vyhýba alebo nie
misoft
02.12.14,22:42
Rada: nerieš, lebo ak sa začneš do toho veľmi vŕtať - tak kamarátka zrazu kamarátka už nebude.
lujza.j
03.12.14,06:15
Ano vyhyba...aj moje decko to robi....lebo uz vam tak sibe,ze sa spehujete kto,kedy,kde je-nie je online:eek: a ked nie je preco...