Marek87
01.12.14,11:59
Nazdar, má niekto z vás batoh bagobago , ktorý obsahuje zabudovanú stoličku? Chodím na turistiku, veľmi sa mi pozdáva,,, má ho tu niekto?
denis_m6
01.12.14,11:55
myslis turistika vysokohorska a niekolhodinova, alebo turistika v parku?
Marek87
01.12.14,12:07
Myslím turistiku v horách...
denis_m6
01.12.14,12:14
:D na poriadnu turistiku neodporucam, isto sa hodi niekde v meste, alebo na prechadzke okolo jazera, ale v ziadnom pripade by som si nic podobne nebral do hor, a to z nasledovnych dovodov, 1) vaha - radsej si pribalim nieco co naozaj potrebujem.. 2) moznosti pouzitia - neviem si predstavit ze si niekde na vrchole kopca rozlozis stolicku a budes sediet, kvoli terenu atd. Cely tento "projekt" je skorej na zarabanie penazi ako na prakticke pouzitie.
buchač
01.12.14,12:32
Marek z Bánoviec...

Tvoj príspevok považujem za obyčajnú reklamu. Linky neprikladám, nebudem Ťa podporovať.

Ale pýtať si za kus látky cca 100 €, na ktorú si akože môžem sadnúť...???
Trochu odvážne, ale OK. Ak bude mať jeden záujem, tak si nejaký čas počka a henten zázrak pôjde s cenou surovo dole...na takých 30 €.
Ja osobne by som viac ani teda nedal...veru nie. ;)
============================================

Mimochodom...na turistiku v horách sa používa úplne iný druh batohov.
Toto je len taký mestický batoh...viď video ( kto chce, nájde si aj sám ;) )...
denis_m6
01.12.14,12:33
dobre zostra :)
buchač
01.12.14,12:35
Bingo !!!
terezamaria
01.12.14,12:47
trochu zvláštne, otázka ako pre prípadnú kúpu....a on už je "doma", radu nepotrebuje a predáva ho :-(
Katy a R
01.12.14,13:35
Nemám ten ruksak, ale už od leta uvažujem nad kúpou. Tiež sa mi pozdáva, ale ja potrebujem skôr na cestovanie a takú miernejšiu turistiku. Tiež by som možno mohla využiť pri akciách, kde si človek "nemá kde sadnúť" .
Takže sa pridávam k zadávateľovi a uvítam skúsenosť niekoho, kto ho už má ?
Katy a R
01.12.14,13:37
denis, aj vyskúšané máš, či len tie klipy si videl?
denis_m6
01.12.14,13:41
mam vyskusanu starsiu verziu - ceskoslovensku, tj, taka ta mala rozkladacia stolicka co kedysi vyrabali, akurat nebola spojena na pevno s ruksakom.
denis_m6
01.12.14,13:43
podobne som to napisal aj v mojom prispevku - mesto, park OK, ale zadavatel sa jasne pytal na vyuzitie v horach. A trufam si tvrdit aj bez skusenosti s nosenim, ze vybalit toto na niakom kopci, tak sa uprimne zasmejem. Ved keby to bolo take super, nosil by si svoju stolicku v horach predsa kazdy ;)
arizona
01.12.14,13:49
Terezka, to je stara finta,ako si nenapadne urobit reklamu. A nech ta neprekvapi, ze sa tu onedlho zjavi cerstvy,jedno-prispevkovy nick a vychvali tovar do nebesa a samozrejme prida link, kde tento zazrak kupil :-(
Katy a R
01.12.14,13:55
veď nikto nemusí reagovať (ak naozaj nechce podporovať reklamu) .... ruku na srdce - linky sa tu prikladajú bežne, aj na oveéľa väčšie blbosti.
buchač
01.12.14,14:08
viktorviktor
11.12.14,16:04
zadaj guglovi - rybárska stolička s ruksakom - vyberaj a ušetríš