Shariza
01.12.14,15:57
Na pracovisku mám jednu ženu. Chcem sa spýtať, či musím zabezpečiť oddelenú šatňu a WC aj v prípade, keď pracuje ako šoférka a v podstate sa nepotrebuje prezliecť do pracovného úboru. Má k dispozícií uzamykateľnú skrinku na odloženie osobných vecí. Aj obe miestnosti majú možnosť uzamknutia. Čítala som aj zákon, ktorý sa na to vzťahuje, ale presne sa nekonkretizuje. Neviem, či to je teda brané všeobecne. Či stačí, že je mojím zamestnancom. Ďakujem za rýchlu odpoveď.
Mária27
01.12.14,16:06
Zabudla si napísať, aký zákon si čítala.
Vláda Slovenskej republiky podľa § 2 ods. 1 písm. e) zákona č. 19/2002 Z.z., ktorým sa ustanovujú podmienky vydávania aproximačných nariadení vlády vydala nariadenie 391/2006 Z.z. o minimálnych bezpečnostných a zdravotných požiadavkách na pracovisko, v ktorom je:

18. Zariadenia na osobnú hygienu
18.1. Šatne a uzamykateľné skrinky

18.1.1. Ak sú zamestnanci povinní nosiť špeciálny pracovný odev a nemôžu sa prezliekať z dôvodu ochrany zdravia alebo
zachovania súkromia v inej miestnosti, musia mať k dispozícii primeranú šatňu.
Šatňa musí byť ľahko prístupná, musí mať dostatočnú kapacitu a musí sa vybaviť nábytkom na sedenie.

18.1.2. Šatne musia byť dostatočne veľké a musia sa vybaviť zariadením, ktoré každému zamestnancovi umožní uzamknúť si
odev a obuv počas pracovnej zmeny.
Ak to okolnosti vyžadujú (napr. nebezpečné látky, vlhkosť, nečistota), uzamykateľné skrinky na pracovné oblečenie sa musia
oddeliť od uzamykateľných skriniek na civilné oblečenie a v odôvodnených prípadoch umiestniť v oddelených miestnostiach.

18.1.3. Musia sa vykonať opatrenia na oddelenie šatní alebo na oddelené používanie šatní pre mužov a ženy.

18.1.4. Ak podľa bodu 18.1.1. nie sú šatne potrebné, musí mať každý zamestnanec k dispozícii miesto na odkladanie svojho
oblečenia.