Martin Karas
01.12.14,20:07
Zdravím Vás. Chcem kúpiť auto do 3500 Eur. Určite by to mal byť benzín, minimálne 1.6l, najlepšie do 150 tisíc km a rok výroby od 2004. Zápalkové krabičky typu Peugeot 206, Citroen C3 a pod. som vylúčil hneď. Na trhu je milión takýchto áut. Čo odporúčate? V hľadáčiku mám mazdu 3, ford focus II, opel astra II alebo citroen C4. Díky za rady.
misoft
01.12.14,19:55
Ty máš v hľadáčiku - my nie. A radiť? Na to zabudni - poradíme toto a keď to kúpiš a nebudeš spokojný, zvalíš to na nás, že čo za sprostosť sme ti poradili.
Moja rada: má mať karosériu, motor, kolesá, volant, rezervu, interiér, poistku. Musí sa samo pohybovať, pekne vrčať a žiadne podozrivé pazvuky vydávať.
mondes
01.12.14,19:57
Z tvojej ponuky by som brala buď mazdu 3, alebo citroen C4. A prečo? Lebo sa mi páči ich tvar. :D
lapejko
01.12.14,20:11
treba sa poradiť so svojím garážovým mechanikom, ktorý bude auto servisovať a vie odhadnúť zo skúseností najčastejšie náklady pri danom type vozidla.
radomir76
01.12.14,20:14
Jednoznačne Focus , 1.6 je od yamahy a ťahá ako bes , náhradné diely dostupné , francúza len pre hazardéra
Peggynka
01.12.14,20:58
Over si ceny náhradných dielov,aby si neskončil s prázdnou peňaženkou po prvom probléme;pokiaľ chceš na ňom jazdiť a nie len pucovať kasňu.
vlado 33
02.12.14,07:21
Misoft, dal som ti užitočné lebo presne si vystihol moje slová. Nebudem tu rozvíjať tému po akom aute túžiš, záleží od majiteľa aký je seriózny a ako sa o vozidlo staral. Niekedy kuknem na predávajúceho a odchádzam. Vyber si vozidlo a choď, vyberaj. Po obhliadke trvaj teste motora, hoci ho aj zaplatíš zo svojho, 20€čka ťa nezabije. Pokiaľ sa predávajúci bude štorcovať, otoč chrbát. Rátaj, že tri a pol litra je dosť málo na kúpu málo poruchového vozidla.
ninka24
02.12.14,07:44
honda civic - dajá sa nájsť v cenovej kategórii ktorú hľadáš, a hlavne pri tomto type auta bývajú aj km skutočné :D
lujza.j
02.12.14,08:23
Ford a spolupraca s PSA...
http://m.podkapotou.zoznam.sk/cl/1000614/1429693/JAZDENE-AUTO--Volvo-S40-2-0i---ako-mat-Volvo-za-malo
Auta su tak zbastardene,ze neviem....ci je este nieco bežne cistokrvne...
kanon2
02.12.14,08:32
porad sa s mechanikom ohladom kazovosti a ceny nahradnych dielov potom sa zameraj ci budes jazdit po meste alebo mimo mesta a podla toho si vyber
JerryD
26.03.15,19:34
z tvojho výberu usudzujem, že nešliapneš vedľa ani jedným, ale neorientoval by som sa počítadlom kilometrov, ale technickým stavom,nakoľko ten sa nedá obalamutiť ... ja ak som radil vždy som povedal aspoň toľko, kto chce jazdiť za úplné minimálne minimum, teda šetrílek, ktorý si dá za cent vŕtať do kolena - pre toho je nalilinké prdítko, hladký diesel, bez elektroniky a liať do toho len prepálený fritovací olej, ďalej niečo o triedu vyššie je úplne jednoduchá lacná a dobrá Felicia s LPG, takmer všetko si dokáže na nej človek opraviť sám, spotreba vzhľadom k lpg je smiešne nízka a za 400-500 eur človek nájde auto, ktoré ešte poslúži, nuž a potom je to len o osobných preferenciách, spoľahlivé autá vyrábajú japonci, samozrejme stane sa že odíde nejaká blbosť alebo spotrebný tovar, ktorý je drahší, tu by som volil atmosferický benzín a dať to na cng, ak chceš pohodlie za najlepšiu cenu voľ Citroen C5 exclusive, ak chceš bezpečnosť voľ Volvo S80, ak chceš prestíž Voľ Lexus nuž a ak ti je to všetko jedno a si len bežný slovák, kúp hocijaké auto a aspoň sa oň staraj tak, aby ti slúžilo rovnako dobre ako ty jemu