Nikity
02.12.14,16:22
Dobrý den chcela by som sa Vas opytat ake máte skúsenosti s kupeľmi. Som po operácii medzistavcovej platničky a neviem sa rozhodnuť. Nechcela by som aby to bol režim ako v nemocnici. Chcela by som sa dostať do kupelov kde by som mala čo robiť aj po procedurach, kde to žije :) Dakujem vám pekne !
buchač
02.12.14,15:29
Chcela by som sa dostať do kupelov kde by som mala čo robiť aj po procedurach, kde to žije...
============================

Len aby platnička nevyskočila od rozkoše nad tým žitím ...;)
ivka70
02.12.14,17:51
Ja odporúčam Pieštany. Je to dosť veľké mesto a bývať sa tam býva v centre, kúsok od pešej zóny, nie su oddelene kúpele mimo mesta.
buchač
02.12.14,18:02
Záleží aj od toho, že aké kúpele dostane na výber od poisťovne.
...a toto Nikita nešpecifikuje.
Nedá sa len tak prísť a povedať..."chcem ísť tam a tam "...
ivka70
02.12.14,18:05
Napísala po operácii platničky, z toho sa da presne špecifikovať skupina kúpeľov, z ktorých si moze vybrať - da sa to nájsť na stránke zdravotnej poisťovne.
V Piešťanoch bola so mnou na izbe pani po operácii platničky, čiže tie tam určite patria.
ivka70
02.12.14,18:06
A da sa povedať pri odovzdávaní žiadosti v ZP, chcem ísť tam a tam, ak su vybraté kúpele zo skupiny určenej mojou diagnózou.
buchač
02.12.14,18:10
No určite...ešte budem lúskať net...;)

Ja som bol v Brusne...aj klídek, aj život fungoval.
Poniektorí večer ani barly nepotrebovali... :D :D :D
Nikity
02.12.14,19:12
a čo si myslite o trenčianských tepliciach ? bol tam niekto ?
Nikity
02.12.14,19:14
no asi sme sa velmi nepochopili, nechcem ist niekde kde vysolim velke peniaze a budem chodit len na procedury a sediet niekde v izbe ....