Erilyn
02.12.14,18:18
Aquatip s.r.o ponúka prácu asistentky v kancelárii pre Regionálne centrá vo Zvolene, Lučenci a Košiciach,a celé jednanie mi príde podozrivé. Regionálne centrum ani spomenuté, aspoň to zvolenské určite nie. Aquatip s.r.o. a Aquatrend s.r.o. majú totožné sídlo, totožného konateľa.
arizona
02.12.14,17:23
Kamaradka sa dala nahovorit na spolupracu s aquatrendom. Je to firma, ktora predava reverzne osmozy za drahe peniaze. Ked predas, dostanes odmenu , je to MLM. A budu od teba vypytovat tel.kontakty na tvojich znamych,aby ich tiez prehovarali na spolupracu.
buchač
02.12.14,17:44
Nie je o nej na webe ani zmienka, je len v ORSR. Regionálne centrum ani spomenuté. Aquatip s.r.o. a Aquatrend s.r.o. majú totožné sídlo, totožného konateľa. Na Aquatrend s.r.o. som na internete našla pár nelichotivých, i keď nepodložených, informácii.
Dôležité je v Tvojom príspevku vyznačené...farba k farbe.
--------------------------------------------
Nemyslíš snáď vážne.......či ????
Nelichotivé, nepodloženené ???...
--------------------------------------------
Beriem ako obhajobu danej firmy, ergo celý príspevok vyznieva ako reklama.
misoft
02.12.14,23:07
Vraj nie je ani zmienka. Pár sekúnd ťukania:
http://www.indexpodnikatela.sk/36416096/podrobnosti
http://aquatrend.sk/o-nas/26/vitajte-na-strankach-spolocnosti-aquatrend-!/
Niekto nevie hľadať..... a ujo Gúgl to našiel hneď....
buchač
03.12.14,06:32
Upravuješ a upravuješ otázku......a furt pointa (reklama) ostáva...;)
Šak si daj už reverz.. :D
Erilyn
03.12.14,06:35
Zle som sa vyjadrila. Myslela som zmienka o Regionálnom centre. Ďakujem za upozornenie. Ďalej. Nechcela som spomínanú firmu ohovárať. Našla som pár reakcií od ľudí, v ktorých boli tvrdenia, že pri podpise tpp s nimi, podpísali aj zmluvu na montáž filtra + úver, čo robilo necelých 1700€. Odstúpenie od zmluvy museli riešiť prostredníctvom právnika. Okrem iného od nich ďalej vyžadovali kontakty na ich známych, rodinu, atď.

Žijeme v demokracii. Takže rovnako, ako vy ste ignorovali môj slušný tón v otázke, ja budem ignorovať vašu poznámku k príspevku. Reagovať ste vôbec nemuseli, ak sa Vám moja otázka zdala byť nevhodná, zle štylizovaná, atď. Inteligentný človek by nad tým mávol rukou a pokračoval v rolovaní stránky ďalej. Ako som však napísala, každý má možnosť vyjadriť sa. Akceptujem vaše pripomienky.
Erilyn
03.12.14,06:36
Ospravedlňujem sa, zle som sa vyjadrila v tom rozhorčení. Toto všetko som našla, aj viac. Mala som na mysli Regionálne centrá, konkrétne to vo Zvolene. O ňom nikde ani slychu.

Mne ide viac o Aquatip, s.r.o. a tá je naozaj len a len v ORSR. Aquatrend a Aquatip majú spoločné sídlo, konateľa, ale nie sú ani sesterská firma, ani tá istá, ani premenovaná. Obe fungujú naraz.
misoft
03.12.14,06:49
Nuž potom len na adrese schránku treba hľadať - to bude to Regionálne centrum.... :D - schránkova firma sa tomu vraví....
Erilyn
03.12.14,07:03
Nemám dojem, že vy ste zrovna kompetentný, rozdávať tu rady o tom, čo je vhodné a čo nie pre tento portál. Políčko Vylepšiť otázku je tu od toho, aby sa dala vylepšiť. To snáď pochopí aj človek s podpriemerným IQ.
buchač
03.12.14,07:09
konkrétne to vo Zvolene. O ňom nikde ani slychu.
==================================
Hm...a toto je potom čo ?????

96001 Zvolen, T.G.Masaryka 325/2
http://www.aquatip.eu/kontakt/
renbal7
03.12.14,07:11
Aj ja mam s nimi skusenost. Nenajdes nikde zmienku o regionalnom centre, ani nemozes. Prenajmu si kancelariu, najlepsie v podnikatelskom centre, vylepia na dvere nazov (Aquatrend, ci Aquatip, je to to iste) s obchodnym zastupcom, ktory robi pohovory na zaklade oslovenych ludi cez telefon. Porozpravaju ti aky je filter na vodu super (co nevylucujem) ako mozes zarobit, ako asistentka. Das im nejake kontakty nielen znamych, ale aj zdrav. ci skolskych zariadeni, oni s nimi urobia pohovor a za kazdeho dostanes proviziu. Ale ked pride na lamanie chleba a das kontakty, tak uz po tebe chcu, ze lepsie by bolo keby si mala aj ty filter, aby si vedela lepsie prezentovat dalej zdravsiu vodu. Aby tie kontakty sa premenili nie na kupujucich filter, ale na spolupracu s nimi a kupili si taktiez filter a dalej dokola...
Erilyn
03.12.14,07:18
Ďakujem. Potvrdilo sa mi to, čo som si myslela.
renbal7
03.12.14,07:22
smutne, ze chcu zarabat na dovere ludi, ktori si chcu privyrobit, alebo nemaju pracu a takto ich namocia este do vacsej kase. No ale na nevedomosti sa zaraba najlepsie