ivanovajana44
02.12.14,20:24
isty pan ma oslovil telefonom ze ponuka vysavace suhlasila som s predvadzanim a nasledne vysavac kupila predstavil sa ako obchodny zastupca istej firmy. Zmluvu sme hned podpisali, slubil ju doniest na druhy den. Vysavac nam nechal, podpisal len papier, ze prevzal peniaze. Zucastnili sa toho aj dvaja svedkovia. Na druhy den nedoniesol ani zmluvu, ani zarucny list. Vysavac chcem vratit,
udaje o nom viem, adresu, datum narodenia, ze nepracuje. Tvrdil mi do telefonu, ze nikde na sude nepochodim, je to skutocne tak?

Nebol on vlastne podvodnik.
Dakujem. I.J.
KoxXxo
02.12.14,21:14
Celé zle. Podomový predajca len po bránu!!!
arizona
02.12.14,21:20
Kedze si nenapisala firmu, skus si sama vygooglit znacku vysavaca a obchodne zastupenia v okoli.Obvolaj ich a informuj sa, co sa da robit.
Seriozna firma sa takto nesprava, ked budes mat stastie, tak mozno zistia, ze ich dealer sa sprava ako barbar a vyvodia dosledky.

Ak vies meno a adresu predavajuceho, oslov aj SOI a danovy urad.
jelalim
02.12.14,21:26
sa sam cudujem, ze toto este funguje. presne taketo iste predaje sa diali aj pred 20 rokmi. ten vysavac je v podstate dobry, ma skutocne silny tah, ale zivotnost je pol roka. opravit sa to neda.

vysavace sa kupuju v obchode s vysavacmi!
Chobot
02.12.14,21:32
Ako neviem, čo napísať. Ty asi nepozeráš televíziu, nečítaš tlač. Pred takýmito prípadmi varujú médiá skoro každý mesiac a vidno, že stále sa nájdu ľudia, čo takto naletia a kúpia hovadiny.

Ťažko ti poradíme, či máš šancu. Záleží od dôkazov, ktoré máš. Skôr si myslím, že tie peniaze už neuvídíš, alebo aspoň nie všetky. Vysávač asi nevrátiš - no pokúsiť sa o to môžeš. Lenže nemáš komu.

Nabudúce už budeš múdrejšia.
misoft
02.12.14,22:45
...a so zárukou 24 mesiacov....