Surrikata
02.12.14,22:09
Dobrý,chcela by som zistit moju situacíu. Bohužiaľ som napisala bývalej mojho snubenca ze si ju najdem a potom ju nespozna ani vlastna máma. Viem,je to ubohé co som napisala ,ale ona ma tak vyprovokovala kedze ho otravovala telefonmi takže som sa neovladla a napisala jej to. Chcem len vediet či prave toto sa dá nazvat vyhrazanim. Vopred Dakujem velmi pekne za radu.
arizona
02.12.14,21:22
ano, da sa to tak nazvat. Ked uz chces niekomu vynadat, tak nie pisomne,ale do oci .-)
Surrikata
02.12.14,21:27
Fuha, :/ ale dakujem :)
misoft
02.12.14,22:50
Či sa to dá nazvať vyhrážaním? Nie - to už JE vyhrážanie. Si si navarila - ak sa ona do toho obuje. Veselo ti nebude.....
evuš
03.12.14,05:23
Komunikovala si s ňou aj predtým ?? Napr. štýlom, prosím, daj mu už pokoj ? Ak nie, a ona má iba túto sms ako dôkaz, tak si sa jej vyhrážala....a....buď to nechá tak, alebo sa do toho obuje....
BXLmiami
03.12.14,05:46
Mala by nasledovať dalšia sms s ospravedlnením štýlom-uleteli mi nervy a nemyslela som to vážne,bol to skrat.
Mimo témy-toto za neho nevybavíš.Musí si to chlap vyriešiť sám,nemiešaj sa do toho.
buchač
03.12.14,05:53
Môj osobný názor na situáciu je asi v tom význame :

- dá sa povedať, že je to vyhrážanie
- na druhej strane ale sokyňa obťažovala aj snúbenca
- nemyslím si, že by to sokyňa dala na súd
- súd nezvykne veľmi brať do úvahy tie SMS-ky
-------------------------------------------------

mimotemy Balada o dvoch skutočnostiach...o ničom a tá druhá.
ivka70
03.12.14,06:06
Moze ta dat na sud, ale musela by aj dokazat, ze si SMS poslala ty. co je pri SMS dost nepreukazatelne (k mobilu sa moze dostat ktokolvek iny napr. )

Na druhej strane si myslim, ze skor by toto - ak vobec - posunuli na riesenie miestnemu uradu a max. skoncilo pokutou.