Matej Majni
04.12.14,18:35
Dobrý večer

Moja otázka znie ak som vodičský preukaz spravil 20.11, Deň nato som to šiel vybaviť na políciu, kde som dostal papier na ktorom stojí ako titulok "Záväzná žiadosť o vyhotovenie vodičského preukazu". Na danom papieri taktiež sú vypísané všetky skupiny na ktoré som urobil daný vodičský a je tam "Dátum udelenia (20.11.14)" a "Dátum platnosti (21.11.29)"....

Môžem s takýmto papierom používať zariadenia na, ktoré som urobil ten vodičský preukaz alebo nie?...

Vopred ďakujem za normálne odpovede.
Matej Majni
04.12.14,18:01
Akože prepáč, že som vôbec zadával do tohto vyplňovacieho poľa otázku o ktorej viem veľké ... a preto sa chcem informovať lebo dané zariadenia obsluhujem ale až dneska mi známy povedal, že nemôžem. Tak preto som sa chcem informovať takouto formou... A neviem čo na tom nieje pochopiteľné že daný vodičský preukaz na dané skupiny mi bude platný do 11 mesiaca 2029 ??...
buchač
04.12.14,18:05
Len ???? :eek:
Fúúúúha....
------------------------------

Ale na druhej strane aj dobre.....
Nezodpovedným zasranom by som dával na kratšiu dobu...(konkrétne contarica, mareli a podobní)...
Mária27
04.12.14,18:41
Kým nemáš vodičský preukaz, nemôžeš jazdiť.
misoft
04.12.14,20:37
Zatiaľ máš v ruke len papier, že si požiadal o vydanie VP - na základe absolvovanej skúšky. Tento papier nie je dokladom o spôsobilosti viesť vozidlá. Takže čakaj, až ťa vyzvú, aby si si ho prevzal....
jelalim
04.12.14,20:51
Je to len ziadost o VP, tak isto nemozes cestovat ked mas v rukach ziadost o vydanie pasu, alebo preukazovat totoznost napr. v banke, ked mas len ziadost o vydanie obcianskeho preukazu.
Mária27
04.12.14,21:02
Ja som tak skoro prišla o vodičák skôr, ako som ho dostala. Blbá ale šťastná náhoda, museli zastaviť Francúzov a čosi im vytknúť, ale sa nevedeli dohovoriť, tak som si môj trest odpravcovala tlmočním :)