Niki Csandová
06.12.14,09:24
a má na chrbte taku vyražku ktorej sa nevieme zbaviť, má tam len kožu a žiadne chlpy. čo stym mam robiť? skušala som už aj kérmy na kožné choroby ale nič sa nezmenilo k doktorovi zatiaľ nechcem isť povedala som si že sa najprv poradím takto.
enka81
06.12.14,08:39
My sme mali ratlika, ktory mal to iste, nepride mi na mysel, ako sa to ochorenie volalo.Casom sa to rozsirilo, hned v zaciatkoch sme boli u veterinara, dal mu injekciu, tabletky, zaplatili sme 60 eur a nepomohlo. Mali sme este jedneho psika, inu rasu -NO a veterina sa pytal, ci je druhy psik ok, lebo je to nakazlive. Nastastie druhy nic nechytil.
alaya1
06.12.14,08:58
Najskor si mala ist k veterinarovi, lebo my cez pocitas psika nevidime a nie sme ani odbornici na prie vyrazky,.
arizona
06.12.14,11:36
Co ti brani ist k odbornikovi? Myslis si,ze roznymi mastickami mu pomozes? Ked ani nevies co to ma za chorobu? Skor mu mozes sposobit dalsie problemy...
Pricin na vyrazku moze byt vela,nemusi ist iba o chorobu koze. Choroba moze pochadzat zvnutra tela. Taktiez moze byt zapricinena zaplnenou analnou zlazou,co sa tiez prejavuje podobne,ako opisujes. Atd,atd...