qwert1
06.12.14,16:34
dobry den, bol som lieceny na akutnu psychoticku poruchu a nepaci sa mi sprava ktoru som si cital az teraz z nemocnice -mam ju od obvodnej lekarky odniest na posudok k invalidnemu dochodku do socialnej poistovne.Tvrdia ,ze som bol agresivny,dokonca aj rodicia to podla nich tvrdili co nieje pravda,lebo rodicia sa bali len aby som si neublizil a prekrutili ich slova,ale nebol som podla rodicov agresivny len nerozumeli mojmu spravaniu(co je bezne pri psychoze). z prvej hospitalizacie si vela nepamatam pre stratu pamati z elektrosokov ale tu druhu celu a okrem toho ze som si vylozil nohy na stol pred lekarkou :) a kopol raz do dveri ked uz som bol na oddelenom lozku koli tomu ze som si chcel ist zapalit som nic zle nerobil. Po tom kopnuti do dveri som sa vobec nebranil ked ma priputavali a akurat viem ze som jednemu osetrovatelovi vynadal,ale to obmedzovali oni mna lebo som sa nevedel ani pohnut a mal som bludy ale nijak som ich neohrozoval.Mam pocit,ze tuto spravu mozno schvalne napisali takymto sposobom aby pri dalsej hospitalizacii som nemohol podpisat reverz ako som tento krat a mali sa cim preukazat ze aj v minulosti som ohrozoval okolie.Chapem ze je to psychiatria a nemaju sa chut bavit s kazdym pacientom ,ale nerad by som tam bol drzany nasilu,nakolko niektori lekari tam su naozaj odmerani a neda sa s nimi,navyse najprv ma nechceli prijat vraj preto,ze tam bolo plno az na urgovanie rodiny ma prijali.
Proste ked na mna pride dalsia ataka tak chcem liecenie ale nie sposobom ze ma donutia ked nikoho neohrozujem.Da sa nejakym sposobom odvolat voci tejto sprave z nemocnice?dakujem
buchač
09.12.14,10:58
...pri prepustení z basy ju dostane každý... aj z psychiatrie...;)
Palett
09.12.14,11:38
a co tak daco napisat o tom co :P super nazov temy fakt
rasto14
09.12.14,12:14
neviem preco si z neho robis srandu. je to chorý clovek ktory sa normalne pýtal
dasa298
11.12.14,13:31
Na základe čoho sa chceš odvolať či voči čomu presne sa chceš odvolať? S konkretizuj to. V správe máš napísané ako si sa správal a postup liečby. A s tym obmedzovaním, oni na to mali právo kedže si bol liečení na psychiatrií, keby si bol na obyčajnom oddelení, tak by si sa mohol ohradiť voči spútaniu, ale tuto nie.