luskacik2
07.12.14,09:29
manzelka ako riaditelka zabudla poziadat obec o navysenie rozpoctu pre matersku skolku.funkciu riaditelky ukoncila vzdanim sa fukcie k 1.8.2014.uci dalej ako ucitelka novy riaditel dostal pokyn od obecneho zastupitelstva aby ju financne potrestal na koncorocnej odmene a osobnom priplatku za radu dakujem prepacte myslel som tym ci porusila nejaky zakon co sa tyka rozpoctu a ci ma pravo obecne zastupitelstvo dat prikaz riaditelovi aby ju potrestal
kopretinka
07.12.14,08:47
no to je pekné,že si nám to oznámil.A?
lujza.j
07.12.14,08:52
koncoročná odmena a osobný príplatok nie je nároková čiastka...tak?!
Jarka 1
07.12.14,09:11
Predpokladám, že materská škola patrí pod obec, keďže zabudla požiadať obec o navýšenie rozpočtu. Preto by aj obec mať právo dať príkaz na nejaké sankcie za nesplnenie povinnosti.
Ing. Ľubomír Janoška
07.12.14,09:30
Uzávierka podkladov na rokovanie OcZ o rozpočte bola pred 1.8.2014? Nemal už nový riaditeľ žiadať o navýšenie rozpočtu MŠ? Rozpočty sa bežne zvyknú schvaľovať až v decembri, tak dajme tomu, že tento rok v novembri kvôli komunálnym voľbám.
PS: Nie je to porušenie zákona, ale je to porušenie povinností riaditeľa/riaditeľky.
marjankaj
07.12.14,14:01
Takže od 1.8. za všetko, čo nová riaditeľka nesplní, tak budú trestať bývalú riaditeľku?
Ing. Ľubomír Janoška
07.12.14,16:10
Veď to sa pýtam :)
-či si povinnosti nesplnila bývalá riaditeľka (do 31.7) alebo súčasný riaditeľ (od 1.8)
Papierniková
07.12.14,17:52
Celé zadanie otázky je podľa môjho názoru zmätočné. Ak chcete serióznu odpoveď, zadajte konkrétnejšie ... tak ako v predchádzajúcich prípadoch píšu ... navýšenie rozpočtu bolo myslené a tento rok ? Aký pokyn dalo obecné zastupiteľstvo ?? Je na to konkrétne uznesenie ??
marjankaj
07.12.14,18:36
@Janoška.
Nechcel som to dať pod tvoj komentár, ale stalo sa a už sa mi to nechcelo opravovať.;)
Chcel som to iba trochu zvýrazniť, tak trochu polopatisticky. Mnohí zadávatelia si myslia, že my si tu všetko domyslíme, alebo máme čarovnú guľu.