misoft
06.01.15,16:35
No nazdar! Že si sa aj ozvala!


I tebe.....:D
pavol54
06.01.15,18:45
Nebudem v tejto noci dobre spať. Tak ma rozčúlilo že som sa nedozvedel preklad anglického výrazu "deep troath" admin vymazal :eek:
korela
06.01.15,18:46
misoft
06.01.15,19:08
Nebudem v tejto noci dobre spať. Tak ma rozčúlilo že som sa nedozvedel preklad anglického výrazu "deep troath" admin vymazal :eek:
Nuž troath je blbosť - iba ak throat - ale to už so spojením deep zasahuje do oblasti XXX....
Petra Nová
06.01.15,19:09
v okultných (pa)vedách je štvorka symbolom smrti...bŕŕŕ! v normálnom živote znamená asi stoličku z profilu postavenú na hlavu... nemyslím zub:)
To som nevedela. Kto by videl horoskop vzniku SR, tak tam máme samé štvorce, čo nie je vôbec dobré. CZ trojuholníky.
Možno sa všetky štáty sveta dnes už o astrológiu zaujímajú, je to verejne známe, iba my sme nejakí oneskorení. Politickí diletanti., čo tam vtedy sedeli. Naši južní susedia využívajú všetky možné páky, aj na obrady pozývajú dalajlámu. Aj tu sa na Slovensku vytvárali mandalu a potom skončila v toku Dunaja.
Alebo to niekto u nás vedome blokuje.
Vrátim sa k symbolike čísel. Je pravda, že číslo 4 je spájané so smrťou, nehodou, rozkladom, teda s nič radostným. Ale ako mnohé, má aj ďalšie významy. Reprezentuje silu, tvorbu, ale aj vybavenosť pre život - zručnosť a praktickosť. To som sa dozvedela, keď som z dlhej chvíle čítala čáry - máry numerológie. Čítať o astrológii a pôsobení planét je pre mňa prináročné, tak neviem, či tie štvorce v dátume vzniku SR sú zlé, ale ak o nich píšeš, tak asi áno. Ja by som k tomu len doplnila, že v dátume vzniku republiky je málo rôznych číslic a priveľa opakujúcich sa. Tri 1, dve 9 a jedna 3. Takže, príliš veľa egoizmu a dzurindovského vajatania, dve 9 síce by mohli byť zárukou, že vieme, ako na to, ale izolovaná 3 všetko zahrčká. A sme tam kde sme. Ešte šťastie, že rodné číslo republiky je 6, a to je dobré číslo, ale aby sme sa príliš netešili, 6 vznikla z 24, a tá symbolizuje sklamanie a rôzne nepríjemnosti. Nuž nadrieme sa ešte v tejto našej milej republike.:)
Petra Nová
06.01.15,19:14
Pár slov mojej drahej jankovičovej. Netrucuj a zaraď sa! U mňa máš dvere vždy otvorené. Ale keď nie, tak nie, dvojička dankovičová čaká.:---
Petra Nová
06.01.15,19:17
Pôjde dobrý slovenský cyklus v STV. Ale nebude zaradený v hlavnom programe. My sa nevieme predať ani sami sebe.
http://kultura.sme.sk/c/7573017/zeny-na-ktore-sa-treba-pozerat-v-rtvs.html?ref=cl
Konečne, že sme sa rozhýbali. Pozerala som dokument o Lokvencovej a teším sa na ďalšie.
pavol54
06.01.15,20:38
Nebudem v tejto noci dobre spať. Tak ma rozčúlilo že som sa nedozvedel preklad anglického výrazu "deep troath" admin vymazal :eek:
Nuž troath je blbosť - iba ak throat - ale to už so spojením deep zasahuje do oblasti XXX....
No však som hovoril že nebudem môcť spať že viem menej ako trinástka
korela
06.01.15,20:39
Domnievam sa, že to môže byť vhodné a nielen o tomto čase. Mne sa raz pokľzli nohy na zasneženom chodníku, pod ktorým bol ľad, v sekunde som sedela na zemi so strašnou bolesťou celého vrchu hlavy. Iba som čakala, čo bude nasledovať. Predpokladám, že pri páde mozog "vyletel" hore. Na ulici nikto, syn ešte na ZŠ sa motal 50 m za mnou. Vždy lepšie v tomto prípade, keby predo mnou. Chodník som nepoznala, mal veľký priečny sklon. Potom som sa pozbierala. Takže tie zimné pády nie sú iba o zápästiach, nohách, a pod.
http://aktualne.atlas.sk/video-ako-chodit-po-lade-a-nespadnut-inspiraciu-mozme-hladat-v-zamrznutom-kralovstve-tucniakov/dnes/zaujimavosti/

http://img.mediacentrum.sk/images/gallery/400/2312068.jpg (http://aktualne.atlas.sk/video-ako-chodit-po-lade-a-nespadnut-inspiraciu-mozme-hladat-v-zamrznutom-kralovstve-tucniakov/dnes/zaujimavosti/foto/1)
korela
06.01.15,20:45
A ešte, či až tak na Zemi potrebujeme nutne ohňostroje. Vyhodené peniaze a ekológia. http://aktualne.atlas.sk/video-pozrite-sa-ako-to-vyzera-ked-vybuchne-desat-ton-pyrotechniky/dnes/zaujimavosti/
buchač
07.01.15,07:21
Jedna stará tu točí o rozhýbaní sa...dokonca s číslami narába...taký deep throat by jej ústa snáď aj zapchal.
Kua, ale tu ide o iné čísla, ktoré jedna skuená strana oddrbáva šej haj rózi...
Jeden sa už aj pomaly bojí otvoriť noviny, že čo nové - že aké ojesexovačky nám zasa pripravili.

Policajti vám už diaľničnú známku neskontrolujú. Jedine s doprovodom
http://aktualne.atlas.sk/policajti-vam-uz-dialnicnu-znamku-neskontroluju-jedine-s-doprovodom/dnes/doprava/?utm_source=aktualne02&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp

Stačí si prečítať diskusiu, je tam dosť pádnych argumentov...
buchač
07.01.15,07:30
Toto je tiež pekná blbosť ...

Vyššie výplaty? Slováci môžu v blízkej budúcnosti platiť nižšie odvody
Od roku 2015 stúpla minimálna mzda z 352 na 380 eur mesačne, vláda okrem toho zaviedla aj odvodovú úľavu, ktorá má zamestnávateľom čiastočne vykompenzovať vyššie náklady súvisiace s rastom najnižších platov. Výsledkom je, že ľudia s najnižšími platmi budú mať vyššie výplaty.
http://aktualne.atlas.sk/vyssie-vyplaty-slovaci-mozu-v-blizkej-buducnosti-platit-nizsie-odvody/ekonomika/slovensko-a-ekonomika/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp
http://aktualne.atlas.sk/statisicom-slovakov-stupnu-platy-zvysok-to-zaplati/ekonomika/slovensko-a-ekonomika/

Výsledkom toho bude len a len a iba to, že zamestnávatelia budú zasa viac zarábať a odrbávať (alebo opačne).
Dôvod ? Nech sa každý zamyslí sám...že na čo narážam.
pavol54
07.01.15,10:28
Jedna stará tu točí o rozhýbaní sa...dokonca s číslami narába...taký deep throat by jej ústa snáď aj zapchal.
Kua, ale tu ide o iné čísla, ktoré jedna skuená strana oddrbáva šej haj rózi...
Jeden sa už aj pomaly bojí otvoriť noviny, že čo nové - že aké ojesexovačky nám zasa pripravili.

Policajti vám už diaľničnú známku neskontrolujú. Jedine s doprovodom
http://aktualne.atlas.sk/policajti-vam-uz-dialnicnu-znamku-neskontroluju-jedine-s-doprovodom/dnes/doprava/?utm_source=aktualne02&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp

Stačí si prečítať diskusiu, je tam dosť pádnych argumentov...
Akože čo je na tom divné? a doteraz ako kontrolovali? Mýto auto dialničnej polície s civilom za prístrojmi a policajt zastavoval alebo vinníkov šiboval nabok, to isté pri meraní hmotnosti vozidiel civili nabehli nastavili váhy a policajt vypisoval bloky.
pavol54
07.01.15,10:32
Toto je tiež pekná blbosť ...

Vyššie výplaty? Slováci môžu v blízkej budúcnosti platiť nižšie odvody
Od roku 2015 stúpla minimálna mzda z 352 na 380 eur mesačne, vláda okrem toho zaviedla aj odvodovú úľavu, ktorá má zamestnávateľom čiastočne vykompenzovať vyššie náklady súvisiace s rastom najnižších platov. Výsledkom je, že ľudia s najnižšími platmi budú mať vyššie výplaty.
http://aktualne.atlas.sk/vyssie-vyplaty-slovaci-mozu-v-blizkej-buducnosti-platit-nizsie-odvody/ekonomika/slovensko-a-ekonomika/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp
http://aktualne.atlas.sk/statisicom-slovakov-stupnu-platy-zvysok-to-zaplati/ekonomika/slovensko-a-ekonomika/

Výsledkom toho bude len a len a iba to, že zamestnávatelia budú zasa viac zarábať a odrbávať (alebo opačne).
Dôvod ? Nech sa každý zamyslí sám...že na čo narážam.
správne by bolo zrušiť minimálnu mzdu tak ako to vždy organizovali tí čo nie sú pri vláde veď niektorí si nezaslúžia za svoje schopnosti ani to. radšej ich pustiť na úrad práce nech ich živí štát z našich odvodov
buchač
07.01.15,12:17
Pali, reagoval si na dve moje posledné ...
Ale nejak si ma asi nepochopil.

To výpalné mýta ?
Nech sa naši vládnuci už konečne zobudia a zavedú také pravidlá na našich cestách, ako vládnu povedzme v Rakúsku.
Spáchaš priestupok a nemáš keš na pokutu ? Odšibujú mašinu na patričné parkovisko, kde auto aj s nákladom zadržia, pokiaľ nebude pokuta zaplatená. Samozrejme, že parkovisko neposkytuje služby zadarmo. Keď tak zadržia ešte TIRák s rýchlo sa kaziacim tovarom, tak fasa smola.
To sa u nás nedá ???

Minule sa jeden dilino chcel vyhnúť Soroške a strihol to o prechod skôr...cez Krásnohorské Podhradie...že vyjde v Smolníku. Strihol to aj napriek zákazovej značke.
Niekde v polovičke ho jedna solídna 180° zatáčka stopla tak, že ani dopredu a ani nazad. Samozrejme vyprošťovák a cesta zarúbaná na niekoľko hodín.
Opatrenie ? Šak pokuta vo výške 60 € ...:eek:
Tých TIRákov z Turecka a spol ani neriešim...každú zimu na letuškách zapchajú všetky horské prechody...
A naši poliši im tak akurát do riti môžu fúkať.
--------------------------------------------------
Tie mzdy ?
Nie jeden berie minimálnu mzdu a zvyšok dostane keš.
Takže po novom to bude asi takto :
Zamestnávateľ bude mať nižšie odvody, takže zarobí. Suma, ktorú doteraz vyplatil ako keš, túto zníži práve o tú čiastku-daňová úľava...takže zamestnanec si môže akurát tak pískať, lebo bude na tej istej čiastke, ako doteraz.
pavol54
07.01.15,13:28
Pali, reagoval si na dve moje posledné ...
Ale nejak si ma asi nepochopil.

To výpalné mýta ?
Nech sa naši vládnuci už konečne zobudia a zavedú také pravidlá na našich cestách, ako vládnu povedzme v Rakúsku.
Spáchaš priestupok a nemáš keš na pokutu ? Odšibujú mašinu na patričné parkovisko, kde auto aj s nákladom zadržia, pokiaľ nebude pokuta zaplatená. Samozrejme, že parkovisko neposkytuje služby zadarmo. Keď tak zadržia ešte TIRák s rýchlo sa kaziacim tovarom, tak fasa smola.
To sa u nás nedá ???

Minule sa jeden dilino chcel vyhnúť Soroške a strihol to o prechod skôr...cez Krásnohorské Podhradie...že vyjde v Smolníku. Strihol to aj napriek zákazovej značke.
Niekde v polovičke ho jedna solídna 180° zatáčka stopla tak, že ani dopredu a ani nazad. Samozrejme vyprošťovák a cesta zarúbaná na niekoľko hodín.
Opatrenie ? Šak pokuta vo výške 60 € ...:eek:
Tých TIRákov z Turecka a spol ani neriešim...každú zimu na letuškách zapchajú všetky horské prechody...
A naši poliši im tak akurát do riti môžu fúkať.
--------------------------------------------------
Tie mzdy ?
Nie jeden berie minimálnu mzdu a zvyšok dostane keš.
Takže po novom to bude asi takto :
Zamestnávateľ bude mať nižšie odvody, takže zarobí. Suma, ktorú doteraz vyplatil ako keš, túto zníži práve o tú čiastku-daňová úľava...takže zamestnanec si môže akurát tak pískať, lebo bude na tej istej čiastke, ako doteraz.
s tou mzdou to nie celkom ako píšeš. nižšie odvody podľa platu bude mať aj zamestnanec(max 4%) však výplatná páska ale sa mu aj zdvihne o tie 4% základ dane o 15,3 € , aj zamestnávateľ(max10%) Nie je problém s výškou minimálnej odmeny alebo akejkoľvek reálnej odmeny Problém je v tom že niektorí sa nedokážu reálne ohodnotiť resp sa nadhodnocujú najmä tie inteligenčne nižšie (Matovič boys) skupiny.
S tými benevolenciami je toho viac ešte aj odťah by som pekne zaúčtoval cestármi, Ja bývať pod donovalmi tak si spravím v zime pojazdný pneuservis zo zimnými gumami Oni tí kamionisti nie sú takí sprostí robia odtál potál ak by platili tak sú vzorní
Anika61
07.01.15,15:15
Pár slov mojej drahej jankovičovej. Netrucuj a zaraď sa! U mňa máš dvere vždy otvorené. Ale keď nie, tak nie, dvojička dankovičová čaká.:---
Ta jankovicova a dankovicova:confused: ma uz pekne vytacaju:eek:-ale to je zrejme ich poslanie...:D:D:D
misoft
07.01.15,15:32
Pár slov mojej drahej jankovičovej. Netrucuj a zaraď sa! U mňa máš dvere vždy otvorené. Ale keď nie, tak nie, dvojička dankovičová čaká.:---
Ta jankovicova a dankovicova:confused: ma uz pekne vytacaju:eek:-ale to je zrejme ich poslanie...:D:D:D
Nierieš! To len P.N. má neustálu dišputu....pretože sú tu (na Porade) 4 janokovičové a naposledy jedna bola aktívna 3.3.2014 a jedna dankovicova, ktorá bola aktívna 22.8.2007.
Mám dojem, že P.N. má halucinácie. Ešte dobre, že je u mňa na Ignore liste - nemusím čítať jej bludy....
buchač
07.01.15,15:36
Pár slov mojej drahej jankovičovej. Netrucuj a zaraď sa! U mňa máš dvere vždy otvorené. Ale keď nie, tak nie, dvojička dankovičová čaká.:---
Ta jankovicova a dankovicova:confused: ma uz pekne vytacaju:eek:-ale to je zrejme ich poslanie...:D:D:D
Nierieš! To len P.N. má neustálu dišputu....pretože sú tu (na Porade) 4 janokovičové a naposledy jedna bola aktívna 3.3.2014 a jedna dankovicova, ktorá bola aktívna 22.8.2007.
Mám dojem, že P.N. má halucinácie. Ešte dobre, že je u mňa na Ignore liste - nemusím čítať jej bludy....

...a keby si čítal tie bludy na Booku Fasov, kde sú publikované tie príspevky, kde sa menovanej (nemenovanej) osobe do všetkých otvorov pchajú...pche, to by si len čumel jak puk na prázdnu bránu...aj tyčku by si možno hodil..;)
misoft
07.01.15,15:38
...a keby si čítal tie bludy na Booku Fasov, kde sú publikované tie riťolezecké príspevky, to by si len čumel jak puk na prázdnu bránu.
Tak to som teda šťastný..... lebo ja na tej knihe fasov nie som.....
Petra Nová
07.01.15,18:46
Pár slov mojej drahej jankovičovej. Netrucuj a zaraď sa! U mňa máš dvere vždy otvorené. Ale keď nie, tak nie, dvojička dankovičová čaká.:---
Ta jankovicova a dankovicova:confused: ma uz pekne vytacaju:eek:-ale to je zrejme ich poslanie...:D:D:D
Hmm...a čo, nevytáča ťa fakt, že ešte dýcham?:--- Máš niečo spoločné s jankovičovou alebo dankovičovou, keď vieš kto sú a aké je ich poslanie? Alebo ti tú mantru ktosi našepkal? Ak ťa vytáčajú, mám radu - nečítaj, zostaneš rovná ako svieca. A ak ťa vytáča len jankovičová a dankovičová, a už nič iné na Porade, potom je všetko v porááádku, lebo to sú bezvýznamné osôbky vzhľadom k tomu, aké zložité problémy svetového mieru, politiky, práva, MDD a všeličoho iného sa tu riešia.... Tak tie dve nechaj žiť, orodujem za ne...
Anika61
07.01.15,21:41
Pár slov mojej drahej jankovičovej. Netrucuj a zaraď sa! U mňa máš dvere vždy otvorené. Ale keď nie, tak nie, dvojička dankovičová čaká.:---
Ta jankovicova a dankovicova:confused: ma uz pekne vytacaju:eek:-ale to je zrejme ich poslanie...:D:D:D
Hmm...a čo, nevytáča ťa fakt, že ešte dýcham?:--- Máš niečo spoločné s jankovičovou alebo dankovičovou, keď vieš kto sú a aké je ich poslanie? Alebo ti tú mantru ktosi našepkal? Ak ťa vytáčajú, mám radu - nečítaj, zostaneš rovná ako svieca. A ak ťa vytáča len jankovičová a dankovičová, a už nič iné na Porade, potom je všetko v porááádku, lebo to sú bezvýznamné osôbky vzhľadom k tomu, aké zložité problémy svetového mieru, politiky, práva, MDD a všeličoho iného sa tu riešia.... Tak tie dve nechaj žiť, orodujem za ne...
Fakt ze dychas ma fakt nevytaca:Dpokial mi nedychas na krk:---neviem kto su tie dve a preco ich odriekas ako mantru:eek:svetovy mier..atd.na Porade neriesim:cool:...tie dve necham zit...zabi''si ich sama:D
korela
08.01.15,01:35
Prosila by som moderátora, keby dal do poriadku nasledujúce hodnotenia, zlikvidovať "neužitočné" u všetkých príspevkov.

Už podľa znenia príspevkov autorov je vidno, že hodnotenia - neužitočné - nie sú namieste. Už ani nebodujem jednotlivé príspevky, nakoľko mne osobne naskáču čísla aké chcú. Tak dávam radšej iba pochvaly.
Ak tu v minulosti dochádzalo takýmto spôsobom náhodou k tak kritizovanému mínuskovaniu, je možné, že sa to dialo takýmto spôsobom? Je prirodzené, že človek si pozrie radšej hornú tabuľku svojich hodnotení a nekontroluje dolnú, ako ohodnotil príspevky iných. Ja som prišla na to náhodou.
Ďakujem.


Latest Reputation Given (Reputation Power: 1)


07.01.15 02:54
220870
Téma: Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie
Neužitočné


07.01.15 00:21
pavol54
Téma: Čo nevidieť je to aj tu.
Neužitočné


Valčake
Téma: Politika s humorom
Neužitočné
05.01.15 02:51


Téma: Potraviny
220870
04.01.15 12:46
Neužitočné

04.01.15 01:22
taiko
Téma: lodne kontajnery - byvanie
Neužitočné

02.01.15 22:14
misoft
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII
Neužitočné

02.01.15 21:30
Mária27
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII
Neužitočné
Stanislav 1975
08.01.15,06:07
Takže DOMA :-), som úplne spokojný a milo prekvapený, priam šokovaný a myslím, že som pochopil niektoré veci o ktorých som nemal ani poňatie
Silvester sme s kmotrom prežili, u mojho kamaráta Arshaka a u jeho manželky Anus, na Nový rok, ktorý sme mali o 3 hodiny skor ako vy :-), sme si spolu zatancovali u nich doma a išli do klubu, na to že má Arshak 60 rokov, tak ma prekvapilo aký je svieži
Čo ma prekvapilo, a toto na Slovensku nenájdete určite nikde , ani tu vo vaších prípadoch to nenájdete- možte mať síce dobré alebo výborné rodinné vzťahy, ale to čo som videl v Arménsku tu nemá nik.- tam je rodina božstvo, je tam neuveriteľná rodinná súdržnosť, tam rodič len kývne a dieťa automaticky poslúchne, a starší, čo už nemajú rodičov, tak majú vo svojích domov čestné miesto , kde majú veľké portréty svojích rodičov, ďalej ma zaujala neuveriteľná pokora Arménov voči ženám, neuveriteľne si tam ženy vážia, keď som sa Arshaka pýtal, prečo po 40 rokoch manželstva, sa stále s manželkou drží za ruku a 3 denne ju pobozká, tak mi odpovedal, lebo mi dala 3 deti a dala mi najviac, kto mi čo kedy mohol dať, po rodičoch ,ktorí mi dali život
Jediné čo mi troška prekážalo :-), bolo to neustále bozkávanie s mužmi, na to niesom zvyknutý a keďže som sa tam dosť pozoznamoval s Jerevanskou smotánkou, a tam automaticky, sa bozkávate( u nás sa podáva ruka ), akože fakt som ešte inde nevidel, že policajt zastaví auto, vodič vystúpi a policajtom sa pobozkajú na privítanie :-)

Priam šokujúci zážitok som mal, keď nás Arshak, zobral na pamatník bojov o náhorný Karabach, bolo to niečo ako Slavín u nás a Arshak mi ukazoval rad za radom hroby- toto bol moj 1 brat, toto 2 brat, toto bratanec, toto učiteľ, s týmto som hrával karty a pod- všetko ľudia medzi 20-40 rokov veku, no mal som slzy v očiach
Aj Arshak povedal, že po narodení jeho detí, bol jeho najemotívnejší zážitok, keď vchádzal na tanku do oslobedeného mesta, a ľudia mu na tank hádzali kvety a všetci sa mi hádzali do náručia- on bol v samom 1 tanku, ktorý vchádzal do mesta STEPANAKERT...
2. krát som mal slzy v očiach, keď sme navštívili mestečko Gyumri, ktoré bolo v roku 1988 zničené na 80% zemetrasením a umrelo tam cca. 30.000 ľudí, kedže sa už odvtedy boja tam stavať, boja sa recidívy, tak je to také mestečko duchov, žijú tam síce nejakí ľudia,ale je vidieť že sú takí nejakí smutní

pokračovanie nabudúce :-)
evuš
08.01.15,06:10
Takže DOMA :-),
pokračovanie nabudúce :-)


Vitaj doma cestovateľ ;)
Tweety
08.01.15,06:15
Tak vitaj na rodnej hrudi. Prežil si to v zdraví, to je podstatné. Dobré zvyky z rodinného života Arménov by sa mohli uplatniť aj u nás, či?
Stanislav 1975
08.01.15,06:34
Takže DOMA :-), som úplne spokojný a milo prekvapený, priam šokovaný a myslím, že som pochopil niektoré veci o ktorých som nemal ani poňatie
Silvester sme s kmotrom prežili, u mojho kamaráta Arshaka a u jeho manželky Anus, na Nový rok, ktorý sme mali o 3 hodiny skor ako vy :-), sme si spolu zatancovali u nich doma a išli do klubu, na to že má Arshak 60 rokov, tak ma prekvapilo aký je svieži
Čo ma prekvapilo, a toto na Slovensku nenájdete určite nikde , ani tu vo vaších prípadoch to nenájdete- možte mať síce dobré alebo výborné rodinné vzťahy, ale to čo som videl v Arménsku tu nemá nik.- tam je rodina božstvo, je tam neuveriteľná rodinná súdržnosť, tam rodič len kývne a dieťa automaticky poslúchne, a starší, čo už nemajú rodičov, tak majú vo svojích domov čestné miesto , kde majú veľké portréty svojích rodičov, ďalej ma zaujala neuveriteľná pokora Arménov voči ženám, neuveriteľne si tam ženy vážia, keď som sa Arshaka pýtal, prečo po 40 rokoch manželstva, sa stále s manželkou drží za ruku a 3 denne ju pobozká, tak mi odpovedal, lebo mi dala 3 deti a dala mi najviac, kto mi čo kedy mohol dať, po rodičoch ,ktorí mi dali život
Jediné čo mi troška prekážalo :-), bolo to neustále bozkávanie s mužmi, na to niesom zvyknutý a keďže som sa tam dosť pozoznamoval s Jerevanskou smotánkou, a tam automaticky, sa bozkávate( u nás sa podáva ruka ), akože fakt som ešte inde nevidel, že policajt zastaví auto, vodič vystúpi a policajtom sa pobozkajú na privítanie :-)

Priam šokujúci zážitok som mal, keď nás Arshak, zobral na pamatník bojov o náhorný Karabach, bolo to niečo ako Slavín u nás a Arshak mi ukazoval rad za radom hroby- toto bol moj 1 brat, toto 2 brat, toto bratanec, toto učiteľ, s týmto som hrával karty a pod- všetko ľudia medzi 20-40 rokov veku, no mal som slzy v očiach
Aj Arshak povedal, že po narodení jeho detí, bol jeho najemotívnejší zážitok, keď vchádzal na tanku do oslobedeného mesta, a ľudia mu na tank hádzali kvety a všetci sa mi hádzali do náručia- on bol v samom 1 tanku, ktorý vchádzal do mesta STEPANAKERT...
2. krát som mal slzy v očiach, keď sme navštívili mestečko Gyumri, ktoré bolo v roku 1988 zničené na 80% zemetrasením a umrelo tam cca. 30.000 ľudí, kedže sa už odvtedy boja tam stavať, boja sa recidívy, tak je to také mestečko duchov, žijú tam síce nejakí ľudia,ale je vidieť že sú takí nejakí smutní

pokračovanie nabudúce :-)
Aj keď vojna sa akože skončila, ale bojuje sa príležitostne stále, Arshak vravel, že aj 3.1. ako sme tam boli, tak zastrelili 3 arménských vojakov , chlapcov na hranici, ale ako Arshak vravel- za jedného nášho dostaneme troch azerbajdžancov
Inak v meste Gyumri, ktoré je len pár sto metrov od Tureckých hraníc je obrovská základňa ruských vojakov, keďže vieme, že Turecko je hlavným spojencom USApri podpore islamských teroristov, tak majú tam cca. 30000 vojakov, keby náhodou NATO zaútočilo na Rusko( Arménsko má s Ruskom výborné vzťahy, na rozdiel od Gruzínska), videl som stanovisko a tam asi 50 vojakov v meste ,tak som sa s nimi chcel porozprávať a tajne som dúfal, že urobím aj nejaké intervjú :-), tak som podišiel k nim s rukami vztýčenými pred sebou( to je znak že idete v mieri a z dobrými úmyslami, naopak podísť k ním s rukami vo vreckách alebo za chrbtom by nebolo moc taktické ) ale nebolo nič ani z debaty a ani z untervjú, lebo moja prítomnosť ich akosi moc nepotešila a konverzácia z ich strany bola v optimistickom slova zmysle povedaná ODMERANA, tak som radšej nechal tak a išiel preč....

Potom sme sa presunuli k Arshakovému kamarátovi , 50 metrov od plota hranice s Tureckom, chlapík je roľník, taká chudobná rodinka, ale pohostili nás kráľovsky, ja že robia svadbu či čo- akže pre 4 ľudí celé prasiatko, 2 moriaky,3 ryby, kopu šašlíkov, to sa mi zdalo trocha veľa...
Stanislav 1975
08.01.15,10:38
Čo sa týka tých udalostí v PARÍŽI, som veľmi z toho smutný a zdesený, toto sa nerobí, ALE- vobec ale vobec niesom prekvapený, totiž, každý kto sa aspoň trocha vyzná v moslimskej kultúre, tak vie, že PROROK MOHAMED je pre nich posvatný, idol, modla- tak prečo ich provokovali ??? Ja mám medzi moslimami veľa priateľov a dokonca hovorím, že aj veľmi dobrých priateľov, ale nikdy, hovorím nikdy v živote by som si pri debate s nimi neskákal do Proroka Mohameda ani len ZO SRANDY...., Veľmi dobre viem, že moslima najlahšie urazíte buď urážkou Proroka, alebo nejakými náražkami, tobož sexuálnymi na ich manželky- dá sa s nimi srandovať, ale tieto 2 veci sú pre nich svaté....,akože viem si predstaviť, že kamarát- nekamarát, velmi rýchlo by som asi letel cez zavreté okno z 5 poschodia...takže odsudzujem tento čin, ale v zároveň tvrdím ,že v tých novinách pracovali blbci a primitívovia ktorí nič o moslimoch nevedia, alebo samovrahovia- lebo tento čin sa dal predpokladať !
buchač
08.01.15,11:02
Čo sa týka tých udalostí v PARÍŽI, som veľmi z toho smutný a zdesený, toto sa nerobí, ALE- vobec ale vobec niesom prekvapený, totiž, každý kto sa aspoň trocha vyzná v moslimskej kultúre, tak vie, že PROROK MOHAMED je pre nich posvatný, idol, modla- tak prečo ich provokovali ??? Ja mám medzi moslimami veľa priateľov a dokonca hovorím, že aj veľmi dobrých priateľov, ale nikdy, hovorím nikdy v živote by som si pri debate s nimi neskákal do Proroka Mohameda ani len ZO SRANDY...., Veľmi dobre viem, že moslima najlahšie urazíte buď urážkou Proroka, alebo nejakými náražkami, tobož sexuálnymi na ich manželky- dá sa s nimi srandovať, ale tieto 2 veci sú pre nich svaté....,akože viem si predstaviť, že kamarát- nekamarát, velmi rýchlo by som asi letel cez zavreté okno z 5 poschodia...takže odsudzujem tento čin, ale v zároveň tvrdím ,že v tých novinách pracovali blbci a primitívovia ktorí nič o moslimoch nevedia, alebo samovrahovia- lebo tento čin sa dal predpokladať !

Paríž nechávam momentálne bokom, no včera som na Ta 3 zachytil tento výrok .
Pán preceda si ho dokonca drbol aj na Book Fasov (šak jasné;) )...citujem :


Robert Fico
Pracuje v SMER - SD · 6.422 sledujúcich · 20 hod. ·
Odsudzujem tento barbarský čin, akým je dnešný útok na francúzsky týždenník Charlie Hebdo a moje myšlienky v tejto chvíli patria francúzskemu ľudu. Chcem vyjadriť presvedčenie, že páchatelia budú zadržaní a potrestaní. Aj táto udalosť ukazuje, v akom rozkolísanom svete žijeme. O to viac je v súčasnosti naliehavá požiadavka, aby krajiny vedené stabilnými demokratickými vládami dokázali adekvátne a efektívne čeliť takýmto hrozbám.
To zvýraznené považujem v tejto súvislosti za humus prvého rangu...ešte aj pri takejto tragédii si dovolí ohriať svoju polievočku, z ktorej sa jeden pogrcá...
----------------------------------------------
To presvedčenie ani nemusí vyjadrovať...francúzska polícia má iné móresy...nie ako tá naša, ktorú radšej neriešim.
Tam podsvetie tak zapracuje, že pôjde ruka v ruke s polišmi...
----------------------------------------------
Stano...To, čo si vyjadril o tých moslimoch a ich posvätných vecí radšej neriešim...
Ale ak máš taký názor ohľadom moslimstva, ako prezentuješ ?... nuž Ťa pomaly aj začínam ľutovať.
trisestri
08.01.15,11:13
za chvilu budeme chodit do mesit aj 3 krat denne sa klanat Alahovi,lebo inak urazime tych moslimskych *****ov-Stano ak ty si nerobis prdel a myslis vazne to co pises,ta zbohom zdravy rozum a necudujem sa ze tvoje vnucata a vnucata podobnych tupcov budu pod sariou-ten Fico radsej nech drzi hubu,lebo multi-kulti,ten naivny nezmysel je dielom liberalov a socialistov
trisestri
08.01.15,11:16
inak poniektory pseudoliberali su idioti-neuvedomuju su ze islamisti ak ovladnu Europu,vykaslu sa na liberalizmus a slobodu,aj na svojich tutorov a obhajcov
korela
08.01.15,11:35
Ja sa domnievam, že keby v našich končinách vznikla redakcia s podobným zameraním a začala obsah svojich vydaní zapĺňať podobným materiálom, tak by samotní obyvatelia apelovali, aby s tým skončili a urobil štát nejaké opatrenia. Demokracia odtiaľ-potiaľ, aj sloboda slova, ale keď celý svet vie, čo sa deje, a vedia to samozrejme aj predstavitelia štátov, aké môžu nastať reakcie. V školách už iba na hodinách etiky sa u nás vyučuje, že sa nikdy nekonverzuje v súkromnej spoločnosti najmä o náboženstve, politickom zmýšľaní.
Síce u nás nie je v tomto zmysle situácia ako v niektorých EU krajinách, a najmä vo FR, ale verím, že by obyvateľstvo urobilo kroky, aby sa necítilo ohrozené.
Demokracia nezaručuje rovnako ako všetky iné politické systémy to najideálnejšie riešenie, ale zatiaľ to najoptimálnejšie. Kto seje vietor, žne búrku.
Peggynka
08.01.15,11:42
Potom sme sa presunuli k Arshakovému kamarátovi , 50 metrov od plota hranice s Tureckom, chlapík je roľník, taká chudobná rodinka, ale pohostili nás kráľovsky, ja že robia svadbu či čo- akže pre 4 ľudí celé prasiatko, 2 moriaky,3 ryby, kopu šašlíkov, to sa mi zdalo trocha veľa...
No neviem,ja by som mala s tým problém...ísť sa nechať pohostiť do chudobnej rodiny :eek: ,keď viem,že sú tam také zvyky.Dá sa nejako kompenzovať rodine tú pohostinnosť? Darom alebo peniazmi (aby som ich neurazila)?
trisestri
08.01.15,11:45
Ja sa domnievam, že keby v našich končinách vznikla redakcia s podobným zameraním a začala obsah svojich vydaní zapĺňať podobným materiálom, tak by samotní obyvatelia apelovali, aby s tým skončili a urobil štát nejaké opatrenia. Demokracia odtiaľ-potiaľ, aj sloboda slova, ale keď celý svet vie, čo sa deje, a vedia to samozrejme aj predstavitelia štátov, aké môžu nastať reakcie. V školách už iba na hodinách etiky sa u nás vyučuje, že sa nikdy nekonverzuje v súkromnej spoločnosti najmä o náboženstve, politickom zmýšľaní.
Síce u nás nie je v tomto zmysle situácia ako v niektorých EU krajinách, a najmä vo FR, ale verím, že by obyvateľstvo urobilo kroky, aby sa necítilo ohrozené.
Demokracia nezaručuje rovnako ako všetky iné politické systémy to najideálnejšie riešenie, ale zatiaľ to najoptimálnejšie. Kto seje vietor, žne búrku.
smiesne,to co za demokraciu,ked sa budeme prisposobovat a cenzurovat-raz kvoli moslimom,inokedy krestanom,potom gayom,ciganom potom este komu-povedz ze si zastanca statnej diktatury a nie demokracia-zeby sebe uz dakto ani cmarat nemohol, neviem co si krestanka,neveriaca ci sa chces k alahovi modlit,tolerancia nesmie byt proti slobode nazoru,nie sme fundamentalisticky stat-nuz a obhajovat zabijanie nevinych je sila a to sa tu hras na slusnu-ludia ma udivujete a aj vase zvratene nazory,nuz keby tvojich blizkych zavrazdili,lebo nasli sebe nieco co ich urazalo,by si to ospravedlnila nie-vsak nemali nespravne chapat slobodu a mozme podla teba vrazdit vsetkych co nas urazaju a ponizuju?
bjuty smis
08.01.15,11:46
za chvilu budeme chodit do mesit aj 3 krat denne sa klanat Alahovi,lebo inak urazime tych moslimskych *****ov-Stano ak ty si nerobis prdel a myslis vazne to co pises,ta zbohom zdravy rozum a necudujem sa ze tvoje vnucata a vnucata podobnych tupcov budu pod sariou-ten Fico radsej nech drzi hubu,lebo multi-kulti,ten naivny nezmysel je dielom liberalov a socialistov


dakujem za reakciu...aj bucháčovi...

ja by som to asi tak slušne nevedel napísať....
buchač
08.01.15,11:51
Ja sa domnievam, že keby v našich končinách vznikla redakcia s podobným zameraním a začala obsah svojich vydaní zapĺňať podobným materiálom, tak by samotní obyvatelia apelovali, aby s tým skončili a urobil štát nejaké opatrenia. Demokracia odtiaľ-potiaľ, aj sloboda slova, ale keď celý svet vie, čo sa deje, a vedia to samozrejme aj predstavitelia štátov, aké môžu nastať reakcie. V školách už iba na hodinách etiky sa u nás vyučuje, že sa nikdy nekonverzuje v súkromnej spoločnosti najmä o náboženstve, politickom zmýšľaní.
Síce u nás nie je v tomto zmysle situácia ako v niektorých EU krajinách, a najmä vo FR, ale verím, že by obyvateľstvo urobilo kroky, aby sa necítilo ohrozené.
Demokracia nezaručuje rovnako ako všetky iné politické systémy to najideálnejšie riešenie, ale zatiaľ to najoptimálnejšie. Kto seje vietor, žne búrku.

Jésus Máriška... pošli mi z toho matrošu, je asi kvalitný ;)
taiko
08.01.15,11:55
Ja sa domnievam, že keby v našich končinách vznikla redakcia s podobným zameraním a začala obsah svojich vydaní zapĺňať podobným materiálom, tak by samotní obyvatelia apelovali, aby s tým skončili a urobil štát nejaké opatrenia. Demokracia odtiaľ-potiaľ, aj sloboda slova, ale keď celý svet vie, čo sa deje, a vedia to samozrejme aj predstavitelia štátov, aké môžu nastať reakcie. V školách už iba na hodinách etiky sa u nás vyučuje, že sa nikdy nekonverzuje v súkromnej spoločnosti najmä o náboženstve, politickom zmýšľaní.
Síce u nás nie je v tomto zmysle situácia ako v niektorých EU krajinách, a najmä vo FR, ale verím, že by obyvateľstvo urobilo kroky, aby sa necítilo ohrozené.
Demokracia nezaručuje rovnako ako všetky iné politické systémy to najideálnejšie riešenie, ale zatiaľ to najoptimálnejšie. Kto seje vietor, žne búrku.
Korela, asi nerozumiem Tvojmu prispevku.
1. kreslenie obrazkov je "siatie vetra" ? Zastrelenie ludi ako psov ma byt naozaj "zatim burky" ?
2. obyvatelstvo sa ma citit ohrozene niekym, o ktorom niekto kresli obrazky a robi si z neho srandu ?
3. z akeho dovodu by sa nemalo diskutovat o nabozenstve a politickom zmyslani?
4. Demokracia je odtial potial? Kto urcuje hranice?

Nehovorim, ci je spravne, alebo nespravne, korektne, ci nekorektne robit si srandu z nabozenskych symbolov, ale ma sa naozaj za tu, prepytujem, nekorektnost platit zivotom?
trisestri
08.01.15,12:07
rovnako je nekorektne si robit srandu z handicepovanych,či už zdravotne alebo socialne, pritom ten handicep si malokto určuje vlastným konaním a nestriela nik preto-ved je to na slobodnej vôli a vyspelosti ludí či sa im taký druh karikaktur pači,stači ignorovat ak sa dakto citi dotknutý ma možnost podat žalobu,resp ak veri v posmrtnu spravodlivost a je to naboženská rovina,tak nech necha na Alaha resp boha zvaženie či sa previnil dakto-ako može veriaci človek sa hrat na boha v akomkolvek naboženstve a určit kto sa previnil ruhanim a hned aj byt sudcom a katom sučasne-snad o ruhani a treste rozhoduje boh či nie?
taiko
08.01.15,12:12
Čo sa týka tých udalostí v PARÍŽI, som veľmi z toho smutný a zdesený, toto sa nerobí, ALE- vobec ale vobec niesom prekvapený, totiž, každý kto sa aspoň trocha vyzná v moslimskej kultúre, tak vie, že PROROK MOHAMED je pre nich posvatný, idol, modla- tak prečo ich provokovali ??? Ja mám medzi moslimami veľa priateľov a dokonca hovorím, že aj veľmi dobrých priateľov, ale nikdy, hovorím nikdy v živote by som si pri debate s nimi neskákal do Proroka Mohameda ani len ZO SRANDY...., Veľmi dobre viem, že moslima najlahšie urazíte buď urážkou Proroka, alebo nejakými náražkami, tobož sexuálnymi na ich manželky- dá sa s nimi srandovať, ale tieto 2 veci sú pre nich svaté....,akože viem si predstaviť, že kamarát- nekamarát, velmi rýchlo by som asi letel cez zavreté okno z 5 poschodia...takže odsudzujem tento čin, ale v zároveň tvrdím ,že v tých novinách pracovali blbci a primitívovia ktorí nič o moslimoch nevedia, alebo samovrahovia- lebo tento čin sa dal predpokladať !
Stanko, kolko moslimov zije v Tvojej ulici / stvrti, ze sa tak vyznas? Mna moji kamarati ked ich nahodou nejako urazim, napomenu, Teba Tvoji vyhodia von oknom? Rozumieme sa ?
Ti blbci a primitivovia, ako ich nazyvas, boli otcami, manzelmi, detmi, mali rodiny, priatelov. Naozaj si myslis, ze si zasluzili umriet ako psi, len preto, ze podla Teba a tych dosucha vyutieranych a zmanipulovanych jelimanov urazili akesi symboly nejakej viery? Svata prostoto.
marjankaj
08.01.15,12:18
Taiko, veď Stano nehovorí, že si to zaslúžili.
Moslimovia majú svoju kultúru a zvyky a "kresťania" zase svoju.
Veď si spomeň čo urobili Bezákovi. Vraj sa nesme ani vrátiť na Slovensko. A to si hovoríme vraj demokrati.
taiko
08.01.15,12:24
Taiko, veď Stano nehovorí, že si to zaslúžili.
Moslimovia majú svoju kultúru a zvyky a "kresťania" zase svoju.
Veď si spomeň čo urobili Bezákovi. Vraj sa nesme ani vrátiť na Slovensko. A to si hovoríme vraj demokrati.
Mne je jedno, kto si v co veri a ake si oklo toho urobi rozpravky a business. Nech si ludia trebars veria aj v " Inovecku klobasu, Prazsku sunku a Vseobjimajuci Paprikovany bocik", ako v " Svatu trojicu".
Ale vrazdit inych ludi len za to , ze si z niecoho robia srandu, resp. snazit sa tento cin ospravedlnovat, ci zlahcovat, to je trosku privela.
evuš
08.01.15,12:29
Taiko, veď Stano nehovorí, že si to zaslúžili.
Moslimovia majú svoju kultúru a zvyky a "kresťania" zase svoju.
Veď si spomeň čo urobili Bezákovi. Vraj sa nesme ani vrátiť na Slovensko. A to si hovoríme vraj demokrati.
Mne je jedno, kto si v co veri a ake si oklo toho urobi rozpravky a business. Nech si ludia trebars veria aj v " Inovecku klobasu, Prazsku sunku a Vseobjimajuci Paprikovany bocik", ako v " Svatu trojicu".
Ale vrazdit inych ludi len za to , ze si z niecoho robia srandu, resp. snazit sa tento cin ospravedlnovat, ci zlahcovat, to je trosku privela.


..proste niekomu siahnuť na život je zverstvo...či by to bol kresťan, moslim, či ateista.... Nik na takéto niečo nemá žiadne právo...
marjankaj
08.01.15,12:33
Mne je jedno, kto si v co veri a ake si oklo toho urobi rozpravky a business. Nech si ludia trebars veria aj v " Inovecku klobasu, Prazsku sunku a Vseobjimajuci Paprikovany bocik", ako v " Svatu trojicu".
Ale vrazdit inych ludi len za to , ze si z niecoho robia srandu, resp. snazit sa tento cin ospravedlnovat, ci zlahcovat, to je trosku privela.
Neviem o čo tu točíš. Stano napísal, že je z toho smutný. Aj Salmona Rushdieho odsúdil iránsky ajatoláh. Tiež sa musí ukrývať.
Moslimovia teraz bránia svoju vieru ako vedia.
Aj pápež posielal križiacke výpravy do Svätej zeme.
Aj USA posielajú armádu šíriť demokraciu do Afganistanu. Aj sa im podarilo vystrieľať svadobný sprievod. A nikto tu neplakal.
Aj Juhosláviu bombardovali cez naše územie a neboli sme v NATO. Rakúšania im prelety nedovolili, asi sú málo uvedomelí. To nikomu nevadilo.
Teraz tam bombardujú dronmi ISIL. Tak tí sa bránia ako vedia.
Aj naši partizáni sa bránili v SNP.
Aj naši zabili Heydricha.
marjankaj
08.01.15,12:35
Stano ten čin vôbec neospravedlňoval. Povedal. že ho iba chápe.

Keby Maďari chceli obsadiť naše územie a začali by strieľať našich. Tak by by sme sa mali nechať?
Lebo nemáme právo nikoho zabiť?
pavol54
08.01.15,12:37
za chvilu budeme chodit do mesit aj 3 krat denne sa klanat Alahovi,lebo inak urazime tych moslimskych *****ov-Stano ak ty si nerobis prdel a myslis vazne to co pises,ta zbohom zdravy rozum a necudujem sa ze tvoje vnucata a vnucata podobnych tupcov budu pod sariou-ten Fico radsej nech drzi hubu,lebo multi-kulti,ten naivny nezmysel je dielom liberalov a socialistov
A môžeš dnes napísať v našej demokratickej spoločnosti že róm kradol bil zabíjal? Aj to je tabu to by bol poprask, Zomrie spisovateľ a nemôže byť pochovaný prečo ? že luterán, či štbák či Ficov poradca, to už nie je diskriminácia a neznášanlivosť?
taiko
08.01.15,12:43
Stano ten čin vôbec neospravedlňoval. Povedal. že ho iba chápe.

Keby Maďari chceli obsadiť naše územie a začali by strieľať našich. Tak by by sme sa mali nechať?
Lebo nemáme právo nikoho zabiť?
ako presne a ake uzemie chceli ti karikaturisti obsadit ? Ja pisem o tom, ze niekto si robil srandu a niekto ho zato zastrelil ako psa. Ty o com pises?
Stanislav 1975
08.01.15,12:47
Ešte by som chcel zareagovať na jednu diskusiu nedávno, ked som písal že kam idem a bez manželky- no neviem, zrazu sa dvihla vlna kritiky, že ako si dovolujem ísť bez manželky a také veci- panebože ,však nežijeme v roku 1982- manželstvo je o kompromisoch , ja mám kľudné manželstvo a nevidím nič zlého na tom, ked si občas niekam na nejakú cestu vybehnem sám, na pánsku jazdu., Manželka moja dobre vie, že sa jedná o čisto poznávacie zájazdy , o prírodu, ľudí a nepopieram aj o posedenie v puboch..., ona veľmi dobre vie že s kým idem, pozná mojích lamarátov a vie kde ide o takéto akcie a že nejde o nejakú sexuálnu turistiku, robia sa aj také výjazdy , ale takých sa nezúčastňujem- nemám na to čas, ani chuť a ona velmi dobre vie, s kým idem a čo tam budeme robiť, keby som chcel ísť za ženami, to možem ísť aj do Trnavy, alebo Nitry
Inak každý psycholog v dnešnej dobe odporúča , nieže takéto pánske ( dámske výjazdy ) ale dokonca aj oddelené dovolenky- poznám už aj rodiny, kde idú na dovolenku najskor otec s deťmi a potom matka s deťmi, alebo ide otec s deťmi, je tam 4 dni sám, príde matka za nimi sú spolu nejaký čas a otec o 4 dni skor odchádza- neuveríte, ale neuveriteľne to utužuje vzťahy- človek zas nemože byť s jednou osobou 25 rokov,365 dní v kuse- to len rozbíja manželstvá, že jednému alebo druhému z toho skor či neskor začne šibať
Týmto ďakujem ALAYA1, PMJAP, ANIK61 A čiastočne aj BXLMIAMI- ktoré pochopili o čom to je....a najma prípevok PMJAP bol exkluzívny a mali by ho vytesať do kameňa- a bolo by o 45% rozvodov ako dneska
A to moja manželka nieje nejako ultra liberálna- moj návrh na sex v trojke, príp. štvorke mi NEPREŠIEL :-).
marjankaj
08.01.15,12:49
ako presne a ake uzemie chceli ti karikaturisti obsadit ? Ja pisem o tom, ze niekto si robil srandu a niekto ho zato zastrelil ako psa. Ty o com pises?
Pre teba sranda pre moslima smrteľná urážka. Podľa nich sa prorok nesmie zobrazovať vôbec, nieto ešte s urážlivým spôsobom.

Tu niečo napíšeš na vysokého cirkevného predstaviteľa a nedbali by ťa ukrižovať alebo zavrieť do basy.(Bezák ak ti to niečo hovorí a to nie som veriaci)
pavol54
08.01.15,13:02
Taiko, veď Stano nehovorí, že si to zaslúžili.
Moslimovia majú svoju kultúru a zvyky a "kresťania" zase svoju.
Veď si spomeň čo urobili Bezákovi. Vraj sa nesme ani vrátiť na Slovensko. A to si hovoríme vraj demokrati.
Mne je jedno, kto si v co veri a ake si oklo toho urobi rozpravky a business. Nech si ludia trebars veria aj v " Inovecku klobasu, Prazsku sunku a Vseobjimajuci Paprikovany bocik", ako v " Svatu trojicu".
Ale vrazdit inych ludi len za to , ze si z niecoho robia srandu, resp. snazit sa tento cin ospravedlnovat, ci zlahcovat, to je trosku privela.
Je to odsúdeniahodné ALE
Asi je to u nich zaťať do živého, každý má iné "živé priority" ktoré v určitej spločensko ekonomickej formácii dominujú v danej spoločenskej formácii. Dnes prísť do cigánskej osady a robiť z nich srandu alebo urážať gayov alebo lesby je tiež neúnosné, pred tridsiatimi rokmi isť po Rusku a hovoriť po nemecky bolo maximálne nebezpečné lebo by ťa zbili ako fašistu, Neide tu prioritne o karikatúry, ale o reakciu na spoločenský pohyb ako v arabských štátoch tak aj v štátoch s vyspelou demokraciou. Máš sa dobre a niekto príde rozfláka ti dom a okolie a druhý sa z toho posmieva a okrem majetku siahne na tvoju vieru (napr Lýbia)
taiko
08.01.15,13:04
ako presne a ake uzemie chceli ti karikaturisti obsadit ? Ja pisem o tom, ze niekto si robil srandu a niekto ho zato zastrelil ako psa. Ty o com pises?
Pre teba sranda pre moslima smrteľná urážka. Podľa nich sa prorok nesmie zobrazovať vôbec, nieto ešte s urážlivým spôsobom.

Tu niečo napíšeš na vysokého cirkevného predstaviteľa a nedbali by ťa ukrižovať alebo zavrieť do basy.(Bezák ak ti to niečo hovorí a to nie som veriaci)
S dovolenim by som ukoncil tuto nasa vzajomnu debatu, lebo si myslim, ze nikam nevedie.
marjankaj
08.01.15,13:04
A môžeš dnes napísať v našej demokratickej spoločnosti že róm kradol bil zabíjal? Aj to je tabu to by bol poprask, Zomrie spisovateľ a nemôže byť pochovaný prečo ? že luterán, či štbák či Ficov poradca, to už nie je diskriminácia a neznášanlivosť?
Pali a ešte bude len "veselo" keď sa títo islamisti rozlezú po celom svete ako kedysi indiáni z Indie a budú všetkých terorizovať. Nech nenapadne nejakého prezidenta alebo premiéra kritizovať nenáležite Alaha.
buchač
08.01.15,13:05
Ešte by som chcel zareagovať na jednu diskusiu nedávno, ked som písal že kam idem a bez manželky- no neviem, zrazu sa dvihla vlna kritiky, že ako si dovolujem ísť bez manželky a také veci- panebože ,však nežijeme v roku 1982- manželstvo je o kompromisoch , ja mám kľudné manželstvo a nevidím nič zlého na tom, ked si občas niekam na nejakú cestu vybehnem sám, na pánsku jazdu., Manželka moja dobre vie, že sa jedná o čisto poznávacie zájazdy , o prírodu, ľudí a nepopieram aj o posedenie v puboch..., ona veľmi dobre vie že s kým idem, pozná mojích lamarátov a vie kde ide o takéto akcie a že nejde o nejakú sexuálnu turistiku, robia sa aj také výjazdy , ale takých sa nezúčastňujem- nemám na to čas, ani chuť a ona velmi dobre vie, s kým idem a čo tam budeme robiť, keby som chcel ísť za ženami, to možem ísť aj do Trnavy, alebo Nitry
Inak každý psycholog v dnešnej dobe odporúča , nieže takéto pánske ( dámske výjazdy ) ale dokonca aj oddelené dovolenky- poznám už aj rodiny, kde idú na dovolenku najskor otec s deťmi a potom matka s deťmi, alebo ide otec s deťmi, je tam 4 dni sám, príde matka za nimi sú spolu nejaký čas a otec o 4 dni skor odchádza- neuveríte, ale neuveriteľne to utužuje vzťahy- človek zas nemože byť s jednou osobou 25 rokov,365 dní v kuse- to len rozbíja manželstvá, že jednému alebo druhému z toho skor či neskor začne šibať
Týmto ďakujem ALAYA1, PMJAP, ANIK61 A čiastočne aj BXLMIAMI- ktoré pochopili o čom to je....a najma prípevok PMJAP bol exkluzívny a mali by ho vytesať do kameňa- a bolo by o 45% rozvodov ako dneska

Ježiškové husličky....šak už nechaj na pokoji tú hruškovicu... ;)
Ešte dobre, že si spomenul ten rok ...to si akurát ukončil ZDŠ, tak teraz nejak nemudruj.
-----------------------------------------
...zvyšok som radšej vymazal pred odoslaním...:rolleyes:
pavol54
08.01.15,13:12
A môžeš dnes napísať v našej demokratickej spoločnosti že róm kradol bil zabíjal? Aj to je tabu to by bol poprask, Zomrie spisovateľ a nemôže byť pochovaný prečo ? že luterán, či štbák či Ficov poradca, to už nie je diskriminácia a neznášanlivosť?
Pali a ešte bude len "veselo" keď sa títo islamisti rozlezú po celom svete ako kedysi indiáni z Indie a budú všetkých terorizovať. Nech nenapadne nejakého prezidenta alebo premiéra kritizovať nenáležite Alaha.
Prečo sa rozlezú si si ešte neodpovedal? Na politickej ekonómii sme hovorili že by tretí svet a MMF a prerozdeľovanie zdrojov? Peniaze zoberieš ale vieru nikdy a tak to vyzerá že tí vandráci idú so svojou vierou. Však si ekonóm
taiko
08.01.15,13:14
Taiko, veď Stano nehovorí, že si to zaslúžili.
Moslimovia majú svoju kultúru a zvyky a "kresťania" zase svoju.
Veď si spomeň čo urobili Bezákovi. Vraj sa nesme ani vrátiť na Slovensko. A to si hovoríme vraj demokrati.
Mne je jedno, kto si v co veri a ake si oklo toho urobi rozpravky a business. Nech si ludia trebars veria aj v " Inovecku klobasu, Prazsku sunku a Vseobjimajuci Paprikovany bocik", ako v " Svatu trojicu".
Ale vrazdit inych ludi len za to , ze si z niecoho robia srandu, resp. snazit sa tento cin ospravedlnovat, ci zlahcovat, to je trosku privela.
Je to odsúdeniahodné ALE
Asi je to u nich zaťať do živého, každý má iné "živé priority" ktoré v určitej spločensko ekonomickej formácii dominujú v danej spoločenskej formácii. Dnes prísť do cigánskej osady a robiť z nich srandu alebo urážať gayov alebo lesby je tiež neúnosné, pred tridsiatimi rokmi isť po Rusku a hovoriť po nemecky bolo maximálne nebezpečné lebo by ťa zbili ako fašistu, Neide tu prioritne o karikatúry, ale o reakciu na spoločenský pohyb ako v arabských štátoch tak aj v štátoch s vyspelou demokraciou. Máš sa dobre a niekto príde rozfláka ti dom a okolie a druhý sa z toho posmieva a okrem majetku siahne na tvoju vieru (napr Lýbia)
dufam, ze som to dobre vycital z clankov, ale hovoria, ze ti vrahovia boli Francuzski obcania, takze mi pride nepatricne hovorit o rozflakanom dome a siahani na majetok. A robenie si srandy z nabozenskych symbolov, ma podla mna tiez pramalo spolocne so siahanim na vieru samotnu. Tu by bolo logickejsie zautocit na francuzskych zakonodarcov za zakaz nosenia burky. Podotykam, tiez len logickejsie, nie vsak akceptovatelne.
marjankaj
08.01.15,13:20
dufam, ze som to dobre vycital z clankov, ale hovoria, ze ti vrahovia boli Francuzski obcania, takze mi pride nepatricne hovorit o rozflakanom dome a siahani na majetok. A robenie si srandy z nabozenskych symbolov, ma podla mna tiez pramalo spolocne so siahanim na vieru samotnu. Tu by bolo logickejsie zautocit na francuzskych zakonodarcov za zakaz nosenia burky. Podotykam, tiez len logickejsie, nie vsak akceptovatelne.
Veď skús prísť u nás do kostola s krížom naopak. A hneď z teba urobia satanistu.
Stanislav 1975
08.01.15,13:25
dufam, ze som to dobre vycital z clankov, ale hovoria, ze ti vrahovia boli Francuzski obcania, takze mi pride nepatricne hovorit o rozflakanom dome a siahani na majetok. A robenie si srandy z nabozenskych symbolov, ma podla mna tiez pramalo spolocne so siahanim na vieru samotnu. Tu by bolo logickejsie zautocit na francuzskych zakonodarcov za zakaz nosenia burky. Podotykam, tiez len logickejsie, nie vsak akceptovatelne.
Veď skús prísť u nás do kostola s krížom naopak. A hneď z teba urobia satanistu.
Janko, oni nepochopili vobec nič....- a nemuselo by ísť iba o kríž naopak- neviem si predstaviť ,že by nejaké noviny zdehonestovali Ježiša Krista....- tiež by asi šefredaktor skončil v lepšom prípade s polámanými hnátmi v tmavej uličke....
a čo komu urobil Prorok Mohamed, čo je biblická postava, zomrel v roku 632 , tak čo sa má kto čo do neho navážať? Komu ublížil ?
Možno by to chcelo len menej trávy a menej homosexuálov a triezvejší pohlad na svet...
Anika61
08.01.15,13:27
dufam, ze som to dobre vycital z clankov, ale hovoria, ze ti vrahovia boli Francuzski obcania, takze mi pride nepatricne hovorit o rozflakanom dome a siahani na majetok. A robenie si srandy z nabozenskych symbolov, ma podla mna tiez pramalo spolocne so siahanim na vieru samotnu. Tu by bolo logickejsie zautocit na francuzskych zakonodarcov za zakaz nosenia burky. Podotykam, tiez len logickejsie, nie vsak akceptovatelne.
Veď skús prísť u nás do kostola s krížom naopak. A hneď z teba urobia satanistu.
Akakolvek viera,je zalozena na manipulacii so zdravym''usudkom cloveka...
Valcake
08.01.15,13:32
....ibaže každý si myslí, že "jeho" úsudok je ten zdravý..hm
marjankaj
08.01.15,13:32
Akakolvek viera,je zalozena na manipulacii so zdravym''usudkom cloveka...
Nad mozkem poslušnost a nad rozumem víra.....
Karel Kryl.
marjankaj
08.01.15,13:34
....ibaže každý si myslí, že "jeho" úsudok je ten zdravý..hm
Tu skôr ide o to, že rozumný človek by mal tak trochu počítať, že nie všetci majú zdravý úsudok.
Stanislav 1975
08.01.15,13:36
!!!! A už len poslednú vec , kto vytvoril týchto teroristov? Nad tým ste sa zamysleli ?
ked som pred 4 rokmi písal, že treba dať pokoj Muammarovi, ste ma tu až na výnimky skoro zožrali, že si zastávam diktátora- viete ako sa teraz žije v Líbyi v "demokracii"???
Ste sa čudovali, že som bol v Ženeve a vo Viedni podporiť Bashara- viete prečo? Viete že v Sýrii mladé ženy možu chodiť v minisukniach a na diskotéky ? A tá horda s podporou USA, Británie a Francúzska, odsekáva za to mladým dievčatam hlavy ?
Kde boli tí teroristi za vlády Saddáma, Nasíra v Egypte ?
Vyprodukovali ich USA s podporou aj niektorých Poraďákov, ktorí čítajú Sme, kukajú správy na Markíze a Joj-ke,tam Vám pravdu nepovedia
Viete že v Saudskej Arábii, ktorá je hlavným spojencom USA nemože ženy ani len šoférovať ? Tam už diktátor nevadí ?
Vážení, média s Vami robia čo chcú , mozgy vám vymývajú- tu ide o ROPU priatelia a nie o nejakých " diktátorov"
Muammar sa zaťal odmietal prispevať dvadsiatkom , Bashar to isté .-tak ich bolo treba zlikvidovať
To Vám nevadí že náš prezident si sem pozýva všelijakých vagabundov, ale vám sa strašne páči že svoju výplatu dáva na charitu
Nikdy som nebol pro-maďarsky orientovaný, po maďarsky ani neviem ale velmi si vážim Viktora Orbána za jeho posledné postoje, chudáčisko, už aj on za to dostal po nose
Jediný politik ktorý si zaslúži absolutorium je Vladimir Putin..... keby jeho nebolo, neviem neviem...
Valcake
08.01.15,13:39
....ibaže každý si myslí, že "jeho" úsudok je ten zdravý..hm
Tu skôr ide o to, že rozumný človek by mal tak trochu počítať, že nie všetci majú zdravý úsudok.

..presne tak som to ja myslela..
korela
08.01.15,13:56
Ja sa domnievam, že keby v našich končinách vznikla redakcia s podobným zameraním a začala obsah svojich vydaní zapĺňať podobným materiálom, tak by samotní obyvatelia apelovali, aby s tým skončili a urobil štát nejaké opatrenia. Demokracia odtiaľ-potiaľ, aj sloboda slova, ale keď celý svet vie, čo sa deje, a vedia to samozrejme aj predstavitelia štátov, aké môžu nastať reakcie. V školách už iba na hodinách etiky sa u nás vyučuje, že sa nikdy nekonverzuje v súkromnej spoločnosti najmä o náboženstve, politickom zmýšľaní.
Síce u nás nie je v tomto zmysle situácia ako v niektorých EU krajinách, a najmä vo FR, ale verím, že by obyvateľstvo urobilo kroky, aby sa necítilo ohrozené.
Demokracia nezaručuje rovnako ako všetky iné politické systémy to najideálnejšie riešenie, ale zatiaľ to najoptimálnejšie. Kto seje vietor, žne búrku.
Korela, asi nerozumiem Tvojmu prispevku.
1. kreslenie obrazkov je "siatie vetra" ? Zastrelenie ludi ako psov ma byt naozaj "zatim burky" ?
2. obyvatelstvo sa ma citit ohrozene niekym, o ktorom niekto kresli obrazky a robi si z neho srandu ?
3. z akeho dovodu by sa nemalo diskutovat o nabozenstve a politickom zmyslani?
4. Demokracia je odtial potial? Kto urcuje hranice?

Nehovorim, ci je spravne, alebo nespravne, korektne, ci nekorektne robit si srandu z nabozenskych symbolov, ale ma sa naozaj za tu, prepytujem, nekorektnost platit zivotom?
Ja som sa k masakru v redakcii nevyjadrila ani jedným slovom. Ale všeobecne k stavu v ich spoločnosti. Myslím, že FR má už svoju skúsenosť cez horiace autá v uliciach a iných nepokojoch.
Ty si obkolesený v práci inteligentnými ľuďmi. Predpokladám, že je rozdiel medzi zabezpečeným človekom s rozhľadom a nespokojnými ľuďmi, resp. z okraja spoločnosti. Na tom stoja všetky revolúcie.
Slušní ľudia sa ťa v diskusii nemajú čo pýtať akého si vierovyznania alebo ktorej politickej strany si zástancom. Je jedno, či ide o súkromnú diskusiu, alebo ju povýšiš na úroveň vyššiu. Keďže išlo o časopis, je to komunikačný prostriedok.
Je zaujímavé, že za obsah v príspevku o 12.58 tuším, Stanislav dostal 6 súhlasov. Korešponduje s mojím, okrem toho, že sa vyjadruje aj k masakru.
Ja to zhrniem asi do tohto: Netreba hada dráždiť bosou nohou. Pretože to nemusí skončiť redakciou, ale preniesť do ulíc ešte s väčším počtom nevinných ľudí, ak nie ešte k väčšiemu konfliktu.
Rôzne kultúry by sa mali rešpektovať. Žiaľ, v minulosti sa prekročili únosné hranice. (Križiacke vojny.)
500 tis. žien upálených za bosoráctvo vlastnou cirkvou je tiež vizitkou nielen doby.
K bodu 4. Hranice by malo určovať svedomie človeka ako jednotlivca. Spoločnosť sa skladá z jednotlivcov. Na akých základoch stojí naša spoločnosť?
marjankaj
08.01.15,14:08
Lasica -Satinský
Miru mir

Priateľský vojak: (pozrie na hodinky) Padla. A dosť
Nepriateľský vojak: (vytiahne cukríky a je) Čože čože? Môj rozkaz znie:Bojovať do pol piatej a potom sa dať na ústup.

Priateľský vojak: Včera sme bojovali cezčas, dnes si dajme pauzu. Nemám záujem o boj.
Nepriateľský vojak: A to sa nazývatestopercentný žoldnier?Môžete sa hanbiť.

Priateľský vojak: Radšej hrať domino s hanbou v srdci, ako mať čisté svedomie a nechať sa búchať po hlave.
Nepriateľský vojak:No o tom som ešte nerozmýšľal...

Priateľský vojak: Chápem. Ste vojak.
Nepriateľský vojak: (hrdo) Vojna to je môj život! Boj, boj, boj!Najväčšou hrdosťou vojaka je...najväčšou hrdosťou vojaka je...(nemôže si spomenúť)

Priateľský vojak: ... padnúť za našu vec.
Nepriateľský vojak: (pozrie do zápisníka, potom ostražite) Súhlasí. Odkiaľ to viete?
------------------------------------
Akurát neviem zistiť ktorý je ten dobrý.:eek:
buchač
08.01.15,15:04
Ešte by som chcel zareagovať na jednu diskusiu nedávno, ked som písal že kam idem a bez manželky- no neviem, zrazu sa dvihla vlna kritiky, že ako si dovolujem ísť bez manželky a také veci- panebože ,však nežijeme v roku 1982- manželstvo je o kompromisoch , ja mám kľudné manželstvo a nevidím nič zlého na tom, ked si občas niekam na nejakú cestu vybehnem sám, na pánsku jazdu.......

Ježiškové husličky....šak už nechaj na pokoji tú hruškovicu... ;)
Ešte dobre, že si spomenul ten rok ...to si akurát ukončil ZDŠ, tak teraz nejak nemudruj.
-----------------------------------------
...zvyšok som radšej vymazal pred odoslaním...:rolleyes:





dufam, ze som to dobre vycital z clankov, ale hovoria, ze ti vrahovia boli Francuzski obcania, takze mi pride nepatricne hovorit o rozflakanom dome a siahani na majetok. A robenie si srandy z nabozenskych symbolov, ma podla mna tiez pramalo spolocne so siahanim na vieru samotnu. Tu by bolo logickejsie zautocit na francuzskych zakonodarcov za zakaz nosenia burky. Podotykam, tiez len logickejsie, nie vsak akceptovatelne.
Veď skús prísť u nás do kostola s krížom naopak. A hneď z teba urobia satanistu.
Janko, oni nepochopili vobec nič....- a nemuselo by ísť iba o kríž naopak- neviem si predstaviť ,že by nejaké noviny zdehonestovali Ježiša Krista....- tiež by asi šefredaktor skončil v lepšom prípade s polámanými hnátmi v tmavej uličke....
a čo komu urobil Prorok Mohamed, čo je biblická postava, zomrel v roku 632 , tak čo sa má kto čo do neho navážať? Komu ublížil ?
Možno by to chcelo len menej trávy a menej homosexuálov a triezvejší pohlad na svet...

Veď aj ja vravím ...;)
----------------------------------
TY si nepochopil jedno jediné ... tie rôzne násilné-vojenské ataky USA a NATO teraz neriešim.
Nemiešaj vojenskú politiku s tými ekonomickými záujmami. Tu ide predsa o to, že nejaký privandrovalec má pomaly väčšie práva ako našinec.
Viď aj ten zákaz pochovania toho dieťaťa cigánskeho pôvodu z Rumunska vo Francúzsku. Áno, nie je to v poriadku...
ALE je v poriadku to všeobecne známe o cigánoch ?
----------------------------------
Prečítaj si toto a snáď pochopíš !!!
Švédsko se koncem tohoto roku chystá zákonem zakázat veškerou kritiku imigrantů.
http://eportal.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/6991-ve-svedsku-chystaji-schvalit-skutecne-nechutnou-zalezitost-nezblaznili-se-tam-nahodou-.aspx
Kua...starí Vikingovia sa v hroboch musia točiť jak ventilátor...
pavol54
08.01.15,15:10
Čo sa týka tých udalostí v PARÍŽI, som veľmi z toho smutný a zdesený, toto sa nerobí, ALE- vobec ale vobec niesom prekvapený, totiž, každý kto sa aspoň trocha vyzná v moslimskej kultúre, tak vie, že PROROK MOHAMED je pre nich posvatný, idol, modla- tak prečo ich provokovali ??? Ja mám medzi moslimami veľa priateľov a dokonca hovorím, že aj veľmi dobrých priateľov, ale nikdy, hovorím nikdy v živote by som si pri debate s nimi neskákal do Proroka Mohameda ani len ZO SRANDY...., Veľmi dobre viem, že moslima najlahšie urazíte buď urážkou Proroka, alebo nejakými náražkami, tobož sexuálnymi na ich manželky- dá sa s nimi srandovať, ale tieto 2 veci sú pre nich svaté....,akože viem si predstaviť, že kamarát- nekamarát, velmi rýchlo by som asi letel cez zavreté okno z 5 poschodia...takže odsudzujem tento čin, ale v zároveň tvrdím ,že v tých novinách pracovali blbci a primitívovia ktorí nič o moslimoch nevedia, alebo samovrahovia- lebo tento čin sa dal predpokladať !
Stanko, kolko moslimov zije v Tvojej ulici / stvrti, ze sa tak vyznas? Mna moji kamarati ked ich nahodou nejako urazim, napomenu, Teba Tvoji vyhodia von oknom? Rozumieme sa ?
Ti blbci a primitivovia, ako ich nazyvas, boli otcami, manzelmi, detmi, mali rodiny, priatelov. Naozaj si myslis, ze si zasluzili umriet ako psi, len preto, ze podla Teba a tych dosucha vyutieranych a zmanipulovanych jelimanov urazili akesi symboly nejakej viery? Svata prostoto.
Aj v Odese sa postavili pravému sektoru dokonca zabili aj vysokotehotnú upratovačku čo vtedy robili média ani len pes po nich neštekol, lebo to boli len zlí Rusi. a to už nehovorím o masakroch na východe len preto že mali drzosť a chceli federalizáciu Ukrajiny. A tí židia cez vojnu len preto lebo ich(násilníkov) nahecoval niekto a vygumoval im mozgy? Každé násilie je produktom danej spoločenskej formácie a nedá sa deliť na "dobré násilie" a "zlé násilie"
taiko
08.01.15,16:47
Čo sa týka tých udalostí v PARÍŽI, som veľmi z toho smutný a zdesený, toto sa nerobí, ALE- vobec ale vobec niesom prekvapený, totiž, každý kto sa aspoň trocha vyzná v moslimskej kultúre, tak vie, že PROROK MOHAMED je pre nich posvatný, idol, modla- tak prečo ich provokovali ??? Ja mám medzi moslimami veľa priateľov a dokonca hovorím, že aj veľmi dobrých priateľov, ale nikdy, hovorím nikdy v živote by som si pri debate s nimi neskákal do Proroka Mohameda ani len ZO SRANDY...., Veľmi dobre viem, že moslima najlahšie urazíte buď urážkou Proroka, alebo nejakými náražkami, tobož sexuálnymi na ich manželky- dá sa s nimi srandovať, ale tieto 2 veci sú pre nich svaté....,akože viem si predstaviť, že kamarát- nekamarát, velmi rýchlo by som asi letel cez zavreté okno z 5 poschodia...takže odsudzujem tento čin, ale v zároveň tvrdím ,že v tých novinách pracovali blbci a primitívovia ktorí nič o moslimoch nevedia, alebo samovrahovia- lebo tento čin sa dal predpokladať !
Stanko, kolko moslimov zije v Tvojej ulici / stvrti, ze sa tak vyznas? Mna moji kamarati ked ich nahodou nejako urazim, napomenu, Teba Tvoji vyhodia von oknom? Rozumieme sa ?
Ti blbci a primitivovia, ako ich nazyvas, boli otcami, manzelmi, detmi, mali rodiny, priatelov. Naozaj si myslis, ze si zasluzili umriet ako psi, len preto, ze podla Teba a tych dosucha vyutieranych a zmanipulovanych jelimanov urazili akesi symboly nejakej viery? Svata prostoto.
Aj v Odese sa postavili pravému sektoru dokonca zabili aj vysokotehotnú upratovačku čo vtedy robili média ani len pes po nich neštekol, lebo to boli len zlí Rusi. a to už nehovorím o masakroch na východe len preto že mali drzosť a chceli federalizáciu Ukrajiny. A tí židia cez vojnu len preto lebo ich(násilníkov) nahecoval niekto a vygumoval im mozgy? Každé násilie je produktom danej spoločenskej formácie a nedá sa deliť na "dobré násilie" a "zlé násilie"
chlapi vy co ste pili dnes? :D:D:D Co ma upratovacka z Odesy, zidia cez vojnu a rusi na vychode ukrajiny spolocne s karikaturistami, ktori boli zastrelenei za obrazky v mene nejakej zvratenej viery ? Ci to boli hrdinovia a bojovnici za slobodu, proti imperializmu a amerikanizacii, a sa len za allaha schovali ked vrazdili karikaturistov?
Petra Nová
08.01.15,18:01
Čítam články jedno za druhým, ktoré sa opakujú v tom, aký je svet šokovaný z udalosti, ktorá sa stala včera v Paríži a ako všetci smútime. Smútime.:(

Na webe TVNOVINY.SK je článok s názvom "Teroristi vystrieľali redakciu". V jeho úvode je veľká fotografia záchranárov, ktorí odvážajú zraneného. Keď som začala čítať text, cez polovicu fotografie, teda cez zraneného a záchranára začali vyskakovať jednotlivé postavičky z nového seriálu HORNÁ-DOLNÁ. Takto úprimne sa smúti v slovenských médiách a vzdáva sa hold mŕtvym majstrom satiry. Podľa pôvodného článku vraj zamestnanci časopisu sa obávali podobného útoku a očakávali ho. Stalo sa, napriek policajnej ochrane. Boli uzrozumení s rizikom a cenou za slobodu slova bez akýchkoľvek obmedzení???

Nebolo to tak dávno, čo na sociálnej sieti sa nelichotivo vyjadrila na adresu katolíckych biskupov jedna pani poslankyňa. Vyslúžila si trestné oznámenie za to, že týmto výrokom urazila a ponížila najmä cirkevnú hierarchiu a veriacich. Ako druhé si vyslúžila zdrvujúce vyjadrenie KBS na jej adresu. Pani poslankyňa nekritizovala Mohameda, ani islam. Využila slobodu slova a obula sa do "svojich" z cirkevnej hierarchie. Ona má šťastie, že katolícka cirkev je tolerantnejšia ako v čase upaľovania bosoriek. Lebo to by už bola zhorela na hranici.
pavol54
08.01.15,18:01
Čo sa týka tých udalostí v PARÍŽI, som veľmi z toho smutný a zdesený, toto sa nerobí, ALE- vobec ale vobec niesom prekvapený, totiž, každý kto sa aspoň trocha vyzná v moslimskej kultúre, tak vie, že PROROK MOHAMED je pre nich posvatný, idol, modla- tak prečo ich provokovali ??? Ja mám medzi moslimami veľa priateľov a dokonca hovorím, že aj veľmi dobrých priateľov, ale nikdy, hovorím nikdy v živote by som si pri debate s nimi neskákal do Proroka Mohameda ani len ZO SRANDY...., Veľmi dobre viem, že moslima najlahšie urazíte buď urážkou Proroka, alebo nejakými náražkami, tobož sexuálnymi na ich manželky- dá sa s nimi srandovať, ale tieto 2 veci sú pre nich svaté....,akože viem si predstaviť, že kamarát- nekamarát, velmi rýchlo by som asi letel cez zavreté okno z 5 poschodia...takže odsudzujem tento čin, ale v zároveň tvrdím ,že v tých novinách pracovali blbci a primitívovia ktorí nič o moslimoch nevedia, alebo samovrahovia- lebo tento čin sa dal predpokladať !
Stanko, kolko moslimov zije v Tvojej ulici / stvrti, ze sa tak vyznas? Mna moji kamarati ked ich nahodou nejako urazim, napomenu, Teba Tvoji vyhodia von oknom? Rozumieme sa ?
Ti blbci a primitivovia, ako ich nazyvas, boli otcami, manzelmi, detmi, mali rodiny, priatelov. Naozaj si myslis, ze si zasluzili umriet ako psi, len preto, ze podla Teba a tych dosucha vyutieranych a zmanipulovanych jelimanov urazili akesi symboly nejakej viery? Svata prostoto.
Aj v Odese sa postavili pravému sektoru dokonca zabili aj vysokotehotnú upratovačku čo vtedy robili média ani len pes po nich neštekol, lebo to boli len zlí Rusi. a to už nehovorím o masakroch na východe len preto že mali drzosť a chceli federalizáciu Ukrajiny. A tí židia cez vojnu len preto lebo ich(násilníkov) nahecoval niekto a vygumoval im mozgy? Každé násilie je produktom danej spoločenskej formácie a nedá sa deliť na "dobré násilie" a "zlé násilie"
chlapi vy co ste pili dnes? :D:D:D Co ma upratovacka z Odesy, zidia cez vojnu a rusi na vychode ukrajiny spolocne s karikaturistami, ktori boli zastrelenei za obrazky v mene nejakej zvratenej viery ? Ci to boli hrdinovia a bojovnici za slobodu, proti imperializmu a amerikanizacii, a sa len za allaha schovali ked vrazdili karikaturistov?
čo akože pili? ja tvrdím že každé brutálne násilie je hnusný odporný čin to nie o pití ak si niekto všíma jedných mŕtvych iných nechce vidieť , niektorí ľudia boli zastrelení za obrázky a niektorí zato, že neskákali. takže si si moc dovolil ma označiť za opitého len za to ak som poukázal na rovnakého menovateľa pôvodcu brutálneho násilia a je to jedno či to bolo včera, pred mesiacom, rokom alebo pred stovkou rokov, či to bolo v uniforme víťaznej alebo porazenej armády, či to bol partizán, povstalec či terorista. No chcelo by to ospravedlniť sa za výrok o pití.
marjankaj
08.01.15,18:36
Naozaj nechápem prečo tu kritizujete Stana.
Napísal:
Čo sa týka tých udalostí v PARÍŽI, som veľmi z toho smutný a zdesený, toto sa nerobí,

Nikto tu nenapísal nič podobné. Akoby ste boli s daným stavom spokojní.

Čo mal Stano napísať?

Že sa od tej hrôzy posral?

Veď to tak vždy bolo a aj bude.

Kto vietor seje búrku bude žať.

V Lýbii zabili amerického veľvyslanca. USA sa im odmenili.

Nacisti vyvraždili mnoho židov. A čo robí mosad ak vypátra zločincov?

USA v Afganistane postrieľali svadobčanov. Talibanci našťastie pre USA nemajú prostriedky sa im odvďačiť.

Na východe Ukrajiny vraždia civilistov. Obidve strany sa navzájom obviňujú a trestajú potom aj nevinných.

Japonci napadli Pearl Harbor. USA im tam zhodili dve bomby.

Naši zabili Heydricha. Nacisti vypálili Lidice.

Mne sa tiež nepáči islam. Ani kresťanstvo. Nech si každý verí, čomu chce. Ale nech nefanatizuje ostatných.

Keď sa budeme riadiť oko za oko, tak budeme všetci slepí.

Násilie je prirodzené. Silnejší požiera slabšieho. Tigra nenaučíš živiť sa trávou.
misoft
08.01.15,18:45
JE SUIS CHARLIE
marjankaj
08.01.15,18:48
Inak Breivik koľkých zabil? A ako mu je dobre. Myslím, že všetci naši basisti by si to s ním radi vymenili. Aj takáto vie byť demokracia.
alaya1
08.01.15,18:57
rovnako je nekorektne si robit srandu z handicepovanych,či už zdravotne alebo socialne, pritom ten handicep si malokto určuje vlastným konaním a nestriela nik preto-ved je to na slobodnej vôli a vyspelosti ludí či sa im taký druh karikaktur pači,stači ignorovat ak sa dakto citi dotknutý ma možnost podat žalobu,resp ak veri v posmrtnu spravodlivost a je to naboženská rovina,tak nech necha na Alaha resp boha zvaženie či sa previnil dakto-ako može veriaci človek sa hrat na boha v akomkolvek naboženstve a určit kto sa previnil ruhanim a hned aj byt sudcom a katom sučasne-snad o ruhani a treste rozhoduje boh či nie?



To co si napisal je zmyslanie cloveka z vyspeleho europskeho statu. neda sa to porovnat so zmyslanim, vychovou, zivotnym stylom cloveka z arabskeho sveta. Mohla by som pisat elaboraty o Turkoch, ktori su uz povazovani za obyvatelov vyspelej krajiny
Zial, tito ludia maju uplne inak nastavenu moralku, citenie, prezivanie, a s tym my nic neurobime.
A ak ich takto provokuju pre nich na ich najcitlivejsom mieste, zial, "odvetu" musia cakat, myslim, ze aj cakali.
buchač
08.01.15,19:19
Naozaj nechápem prečo tu kritizujete Stana.
Napísal:
Čo sa týka tých udalostí v PARÍŽI, som veľmi z toho smutný a zdesený, toto sa nerobí,

Nikto tu nenapísal nič podobné. Akoby ste boli s daným stavom spokojní.

Čo mal Stano napísať?

Že sa od tej hrôzy posral?


Mne sa tiež nepáči islam. Ani kresťanstvo. Nech si každý verí, čomu chce. Ale nech nefanatizuje ostatných.



1. Nik nie je spokojný...kto áno, nie je normálny.
2. Posrať sa teraz nemusel...len ide o to, aby sme sa náhodou nemuseli posrať z iného.
3. To červené je najpodstatnejšie, osobne mám ten istý názor.

4. Daný stav trochu rozpíšem..
Mám dojem, že tí prisťahovalci by ani tak nikomu nevadili...a je úplne jedno, o akú západnú krajinu sa jedná.
Ide ale o to, že dotyční si doslova uzurpujú to právo meniť po stáročné zvyky a dovliecť tie svoje. Či kultúrne a či náboženské...a keď im nie je vyhovené, tak sa vyťahuje slová rasizmus a xxxfóbia. Nerešpektujú nič a nikoho, poznajú len svoje práva...no na povinnosti zabúdajú. To, že využívajú a zneužívajú sociálny systém danej krajiny je už akosi vedľajšie...
--------------------------------------------
Spomínam prisťahovalcov ? Veď aj na Slovensku je ich neúrekom...z tých pár jedincov - stoviek kočovníkov je ich teraz pomaly majoritná časť. Dokonca sme už až tak pokročili, že nám v niektorých obciach vládnu na tých zodpovedných miestach.
To zneužívanie systému je doslova chobotnica, mor a ebola dohromady na ostatných...debil plodí debila...
--------------------------------------------
Na hroboch je písané ..." Memento mori "
Dovolím si k tejto, vyššie uvedenej, skutočnosti pozmeniť..." Memento Devínska "...
Peggynka
08.01.15,19:39
Iste je vo svete dosť ľudí,ktorí by si mali spytovať svedomie:http://slovakia.humanists.net/misie.htm
marjankaj
08.01.15,19:49
Buchy dá sa s tým súhlasiť. Ale myslím, že Stano sledoval niečo iné. A navyše nevieme presne čím bol ten útok motivovaný. Keď ideš do nejakej krajiny, tak by si sa mal oboznámiť s ich "zvykmi". Napríklad neodporúčam do Thajska si priviezť drogy ani pre svoju potrebu.
Aki isto títo atentátnici dostanú nejaký trest ak ich dolapia. Máme demokraciu, neriešime prevenciu iba následky.
marjankaj
08.01.15,19:50
--------------------------------------------
Na hroboch je písané ..." Memento mori "
Dovolím si k tejto, vyššie uvedenej, skutočnosti pozmeniť..." Memento Devínska "...
Nemáš tam preklep?
Memento more?:D
buchač
08.01.15,19:52
--------------------------------------------
Na hroboch je písané ..." Memento mori "
Dovolím si k tejto, vyššie uvedenej, skutočnosti pozmeniť..." Memento Devínska "...
Nemáš tam preklep?
Memento more?:D

Dilino gádžo ... :---
Dig šun ...ale mrokar je niekto úplne iný ... ;) :D :D :D
marjankaj
08.01.15,21:20
Ako sa dá zarobiť????

Posledné výtlačky týždenníka sa predražili

20:01 Za 650 až 1000 eur, v jednom prípade dokonca za 50 000 eur sa dnes začali na americkom internetovom predajnom serveri eBay ponúkať stredajšej výtlačky francúzskeho satirického týždenníka Charlie Hebdo, ktoré vyšli v deň teroristického útoku proti jeho redakcii. Na 60 000 výtlačkov v cene troch eur sa po vražednej streľbe v parížskej redakcii rýchlo vypredali, najmenej 80 ich teraz ľudia ponúkali za horibilné sumy.

„Vzácne posledné noviny Charlie Hebdo,“ stálo v jednom inzeráte. „Posledné Charlie Hebdo vychádzajúci s atentátom,“ uviedol iný predajca. Tieto finančné transakcie odsudzovali mnohí používatelia internetových sociálnych sietí. „Kšeft je kšeft, ako smutné,“ napísal jeden užívateľ webu.
http://www.topky.sk/cl/11/1448909/Teror-vo-Francuzsku--drama-sa-vyhrocuje--Policia-marne-lovi-utocnikov--precesava-lesy-a-domy-
lujza.j
09.01.15,07:44
marjankaj
09.01.15,08:46
Anika61
09.01.15,09:21
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvalo:eek:a ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi:mad:
Oliwa
09.01.15,10:50
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvalo:eek:a ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi:mad:
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/ :D
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite... :)
lujza.j
09.01.15,10:54
Ja som za C:D...nie som agresivna dufam...
evuš
09.01.15,11:24
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvalo:eek:a ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi:mad:
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/ :D
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite... :)


Ja som za C:D...nie som agresivna dufam...

e/ otvoriť okno, nahnúť sa s holými prsiami von a s úsmevom susedovi povedať, že akurát ste v najlepšom a on nevie, čo znamená nočný kľud, tak ste už stihli zavolať i 158ku :D:D:D
pavol54
09.01.15,12:01
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvalo:eek:a ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi:mad:
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/ :D
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite... :)
zabudla si na riešenie za e, keď už sme zobudení, dať dole pyžamo a venovať sa partnerovi vraj "píšu v koránu že najlepšie je to po ránu"
Oliwa
09.01.15,12:22
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvalo:eek:a ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi:mad:
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/ :D
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite... :)
zabudla si na riešenie za e, keď už sme zobudení, dať dole pyžamo a venovať sa partnerovi vraj "píšu v koránu že najlepšie je to po ránu"
Nezabudla... :)
ad 1/ Išlo o to, ako "zneškodniť" suseda, nie SB... :D
ad 2/ Korán nečítam... ;)
marjankaj
09.01.15,12:34
Nezabudla... :)
ad 1/ Išlo o to, ako "zneškodniť" suseda, nie SB... :D
ad 2/ Korán nečítam... ;)
Tak teraz aby sme SB poľutovali alebo závideli?:---
Anika61
09.01.15,12:56
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvalo:eek:a ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi:mad:
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/ :D
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite... :)


Ja som za C:D...nie som agresivna dufam...

e/ otvoriť okno, nahnúť sa s holými prsiami von a s úsmevom susedovi povedať, že akurát ste v najlepšom a on nevie, čo znamená nočný kľud, tak ste už stihli zavolať i 158ku :D:D:D
C je spravna odpoved:Dzvazovala som aj E-ale prsia ukazujem len vyvolenym...respektivne jednemu:D...este som najviac zvazovala moznost F:pouzit slovnik a zbrane buchaca:cool::D
buchač
09.01.15,15:02
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvalo
:eek:a ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi:mad:
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/ :D
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite... :)


Ja som za C:D...nie som agresivna dufam...

e/ otvoriť okno, nahnúť sa s holými prsiami von a s úsmevom susedovi povedať, že akurát ste v najlepšom a on nevie, čo znamená nočný kľud, tak ste už stihli zavolať i 158ku :D:D:D
C je spravna odpoved:Dzvazovala som aj E-ale prsia ukazujem len vyvolenym...respektivne jednemu:D...este som najviac zvazovala moznost F:pouzit slovnik a zbrane buchaca:cool::D

Pche...ja v takú rannú hodinu ešte spím a náboje sú drahé..:rolleyes:

Niečo podobné sa stalo aj u nás v paneláku....
Raz sme sa prebudili na buchot o tej 4-5 hodine, zvuky boli známe - sused rozbíjal na balkóne orechy.
Manželka naň v tom mžiku nabehla...hneď bolo ticho.;):---
pavol54
09.01.15,15:06
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvalo:eek:a ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi:mad:
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/ :D
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite... :)


Ja som za C:D...nie som agresivna dufam...

e/ otvoriť okno, nahnúť sa s holými prsiami von a s úsmevom susedovi povedať, že akurát ste v najlepšom a on nevie, čo znamená nočný kľud, tak ste už stihli zavolať i 158ku :D:D:D
C je spravna odpoved:Dzvazovala som aj E-ale prsia ukazujem len vyvolenym...respektivne jednemu:D...este som najviac zvazovala moznost F:pouzit slovnik a zbrane buchaca:cool::D
teda neviem teda, ja svoje prsia ukážem kedykoľvek, minule(v lete) sme pracovali na poli a som išiel príkladom a nič, žiadny úspech aj napriek tomu že som všetky brigádničky vyzval že ma môžu nasledovať :---
marjankaj
09.01.15,15:13
teda neviem teda, ja svoje prsia ukážem kedykoľvek, minule(v lete) sme pracovali na poli a som išiel príkladom a nič, žiadny úspech aj napriek tomu že som všetky brigádničky vyzval že ma môžu nasledovať :---
No čo už s takým vedúcim, ktorý nevie správne motivovať.:D :D :D
marjankaj
09.01.15,15:14
Pche...ja v takú rannú hodinu ešte spím a náboje sú drahé..:rolleyes:

Niečo podobné sa stalo aj u nás v paneláku....
Raz sme sa prebudili na buchot o tej 4-5 hodine, zvuky boli známe - sused rozbíjal na balkóne orechy.
Manželka naň v tom mžiku nabehla...hneď bolo ticho.;):---
Privalila ho?:---
pavol54
09.01.15,15:17
teda neviem teda, ja svoje prsia ukážem kedykoľvek, minule(v lete) sme pracovali na poli a som išiel príkladom a nič, žiadny úspech aj napriek tomu že som všetky brigádničky vyzval že ma môžu nasledovať :---
No čo už s takým vedúcim, ktorý nevie správne motivovať.:D :D :D
No to vieš vraj nesprávny vek vraj pred veľmi mladými a veľmi starými sa nevyzliekajú aby niekomu neprivodili zdravotné problémy Darmo som im hovoril že muž stredného veku nezaberalo :---
marjankaj
09.01.15,15:17
C je spravna odpoved:Dzvazovala som aj E-ale prsia ukazujem len vyvolenym...respektivne jednemu:D...este som najviac zvazovala moznost F:pouzit slovnik a zbrane buchaca:cool::D

Ešte prezraď ako často sú u teba VOĽBY.:D
marjankaj
09.01.15,15:19
No to vieš vraj nesprávny vek vraj pred veľmi mladými a veľmi starými sa nevyzliekajú aby niekomu neprivodili zdravotné problémy Darmo som im hovoril že muž stredného veku nezaberalo :---
Tak si sa mal prezentovať inými "kvalitami":---
lujza.j
09.01.15,15:40
fuj nechutná reklama na manfíld....
Tweety
09.01.15,15:42
fuj nechutná reklama na manfíld....
tiež ju nemôžem ani cítiť
buchač
09.01.15,15:47
fuj nechutná reklama na manfíld....

Hentú poslednú aj strávim...
Horšia je tá na Mekáč...je zavádzajúca a cielená na malé deti.
Na jednej strane sa pindá kade tade o zdravej výžive ( to Mekáč určite nespĺňa ) a na druhej strane je malý chlapec smutný zo všetkých činností s otcom...Obžije a usmeje sa až s plnými ústami bordelu v nich...

Túto reklamu na Fidorku museli svojho času stiahnuť, nakoľko vraj podniecovala nejaké násilie,atď..

https://www.youtube.com/watch?v=Drz6xHRpIa4
lujza.j
09.01.15,15:54
fuj nechutná reklama na manfíld....
tiež ju nemôžem ani cítiť
sú nechutne prsaté...lacné ..vulgárne...grc
Anika61
09.01.15,16:12
C je spravna odpoved:Dzvazovala som aj E-ale prsia ukazujem len vyvolenym...respektivne jednemu:D...este som najviac zvazovala moznost F:pouzit slovnik a zbrane buchaca:cool::D

Ešte prezraď ako často sú u teba VOĽBY.:D
No hahaha:D...vsetkym to tu budem vesat na nos:D;)
pavol54
09.01.15,16:19
C je spravna odpoved:Dzvazovala som aj E-ale prsia ukazujem len vyvolenym...respektivne jednemu:D...este som najviac zvazovala moznost F:pouzit slovnik a zbrane buchaca:cool::D

Ešte prezraď ako často sú u teba VOĽBY.:D
No hahaha:D...vsetkym to tu budem vesat na nos:D;)
však my to nikomu nepovieme:---
Anika61
09.01.15,16:25
C je spravna odpoved:Dzvazovala som aj E-ale prsia ukazujem len vyvolenym...respektivne jednemu:D...este som najviac zvazovala moznost F:pouzit slovnik a zbrane buchaca:cool::D

Ešte prezraď ako často sú u teba VOĽBY.:D
No hahaha:D...vsetkym to tu budem vesat na nos:D;)
však my to nikomu nepovieme:---
:D:D:D
Stanislav 1975
09.01.15,16:36
heh,jednej mojej kolegyni gynekolog oznamil - bud podvadzate manzela vy ,alebo manzel vas...,bola z toho trocha dost sokovana...
Tweety
09.01.15,16:37
heh,jednej mojej kolegyni gynekolog oznamil - bud podvadzate manzela vy ,alebo manzel vas...,bola z toho trocha dost sokovana...
A z čoho mu to tak vyšlo?
misoft
09.01.15,16:38
heh,jednej mojej kolegyni gynekolog oznamil - bud podvadzate manzela vy ,alebo manzel vas...,bola z toho trocha dost sokovana...
A z čoho mu to tak vyšlo?
Lebo tam boli trojčatá - biely, čierny a šikmooký..... :D:D:D
pavol54
09.01.15,16:41
heh,jednej mojej kolegyni gynekolog oznamil - bud podvadzate manzela vy ,alebo manzel vas...,bola z toho trocha dost sokovana...
A z čoho mu to tak vyšlo?
však pohlavná nemoc či?
Stanislav 1975
09.01.15,16:44
ja tomu moc nerozumiem ale podla kvasiniek,ci coho...niesom gynekolog profi,iba amater...
Tweety
09.01.15,16:45
ja tomu moc nerozumiem ale podla kvasiniek,ci coho...niesom gynekolog profi,iba amater...
Tak to ten gyndoš ani nemusel mať pravdu. To bol teda asi gyndoš amatér, keď toto povedal.
misoft
09.01.15,16:47
heh,jednej mojej kolegyni gynekolog oznamil - bud podvadzate manzela vy ,alebo manzel vas...,bola z toho trocha dost sokovana...
A z čoho mu to tak vyšlo?
však pohlavná nemoc či?
....vedľajší produkt..... ale od koho? :D:D:D
buchač
09.01.15,17:10
lujza.j
09.01.15,17:23
ja tomu moc nerozumiem ale podla kvasiniek,ci coho...niesom gynekolog profi,iba amater...
Tak to ten gyndoš ani nemusel mať pravdu. To bol teda asi gyndoš amatér, keď toto povedal.
nemusel,ale mohol....kedysi nebolo tolko mykóz a iných vaginálnych hnusobín...ktorých nie a nie sa zbaviť....darmo sa žena lieči-prelieči ak .....
evuš
09.01.15,17:27
Máte tému teda :D
buchač
09.01.15,17:30
heh,jednej mojej kolegyni gynekolog oznamil - bud podvadzate manzela vy ,alebo manzel vas...,bola z toho trocha dost sokovana...
A z čoho mu to tak vyšlo?

http://memecreator.cz/media/created/bjcdrc.jpg
evuš
09.01.15,17:34
heh,jednej mojej kolegyni gynekolog oznamil - bud podvadzate manzela vy ,alebo manzel vas...,bola z toho trocha dost sokovana...
A z čoho mu to tak vyšlo?

http://memecreator.cz/media/created/bjcdrc.jpg

Juraj, takto dajako si Ťa predstavujem, že vypadáš, ale na "basistu" :D
Anika61
09.01.15,17:37
:eek:A to ste sa ako tak rychlo prepracovali k pohlavnym chorobam:D...nemame nevedeme:D
lujza.j
09.01.15,17:37
milujem nikolsona...strašne je hnusný:D
lujza.j
09.01.15,17:48
diky,že ste mi pripomenuli že zajtra je ples v opere...kúa..nestíham:D
Žabinka
09.01.15,17:54
diky,že ste mi pripomenuli že zajtra je ples v opere...kúa..nestíham:D
črievice nachystané, róba vyžehlená.. čo chceš ešte stíhať..
lujza.j
09.01.15,17:59
diky,že ste mi pripomenuli že zajtra je ples v opere...kúa..nestíham:D
črievice nachystané, róba vyžehlená.. čo chceš ešte stíhať..
šak róbu aspoň z vídne:D do milána už vóbec nestíham...do kelu..ale rik estli tam bude..by sme dali tanečky neé
Žabinka
09.01.15,18:01
diky,že ste mi pripomenuli že zajtra je ples v opere...kúa..nestíham:D
črievice nachystané, róba vyžehlená.. čo chceš ešte stíhať..
šak róbu aspoň z vídne:D do milána už vóbec nestíham...do kelu..ale rik estli tam bude..by sme dali tanečky neé
a prečo do milána nestíhaš.. ako to.. však občas treba vyvetrať tryskáča.. a to by si rika nechala len tak??
misoft
09.01.15,18:33
heh,jednej mojej kolegyni gynekolog oznamil - bud podvadzate manzela vy ,alebo manzel vas...,bola z toho trocha dost sokovana...
A z čoho mu to tak vyšlo?

http://memecreator.cz/media/created/bjcdrc.jpg

Juraj, takto dajako si Ťa predstavujem, že vypadáš, ale na "basistu" :D
Jááááj - holka - vyzerá ešte "horšie".......:D:D:D
(Juraj - nič v zlom... ale filmová hviezda fakt nie si....)
buchač
09.01.15,18:38
heh,jednej mojej kolegyni gynekolog oznamil - bud podvadzate manzela vy ,alebo manzel vas...,bola z toho trocha dost sokovana...
A z čoho mu to tak vyšlo?

http://memecreator.cz/media/created/bjcdrc.jpg

Juraj, takto dajako si Ťa predstavujem, že vypadáš, ale na "basistu" :D
Jááááj - holka - vyzerá ešte "horšie".......:D:D:D
(Juraj - nič v zlom... ale filmová hviezda fakt nie si....)

Móóže byť ????????
http://timothywhite.com/sites/default/files/images/portfolio/Bruce-Willis.jpg?height=80%
misoft
09.01.15,18:43
To je o 100% lepšie....
lujza.j
09.01.15,18:47
bóžinku:D
misoft
09.01.15,19:13
Lui - šak keby sme sa my dvaja (buchy a ja) postavili vedľa seba - i v Hollywoode by si mysleli že to Bruce a Jack.... na Slovakiu zdrhli....
lujza.j
09.01.15,19:16
brjús wiliš...je už taký ňáky obstaróžny....chce sa na mladého hrať a dajako mu to už nejde....
nikolson je taká stará hnusoba:D
buchač
09.01.15,19:18
brjús wiliš...je už taký ňáky obstaróžny....chce sa na mladého hrať a dajako mu to už nejde....
nikolson je taká stará hnusoba:D
Čistý ja - obaja...2 IN 1 ...;) :D :D :D
pavol54
09.01.15,19:25
:eek:A to ste sa ako tak rychlo prepracovali k pohlavnym chorobam:D...nemame nevedeme:D
Anika aj prsia po tomto prestali zaujímať či?
pavol54
09.01.15,19:27
diky,že ste mi pripomenuli že zajtra je ples v opere...kúa..nestíham:D
črievice nachystané, róba vyžehlená.. čo chceš ešte stíhať..
šak róbu aspoň z vídne:D do milána už vóbec nestíham...do kelu..ale rik estli tam bude..by sme dali tanečky neé
smola Norikin butik vyhorel
misoft
09.01.15,20:13
brjús wiliš...je už taký ňáky obstaróžny....chce sa na mladého hrať a dajako mu to už nejde....
nikolson je taká stará hnusoba:D
Lui - šak to mňa s buchym opisuješ.....:D. Obaja sme obstarožné hnusoby :D:D:D
lujza.j
09.01.15,20:27
Peggynka
09.01.15,20:31
lujza.j
09.01.15,20:32
Peggynka
09.01.15,20:34
Keby roky neutekali :) tu som mala problém ho spoznať:
http://l3.yimg.com/bt/api/res/1.2/7bqy_F8XzmW40iJpukpxQQ--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTMwMA--/http://media.zenfs.com/en-US/blogs/omgcelebnews/300-Bruce-Willis-jpg_161040.jpg
stratil takú iskru....
Daj dajakého fešáka na dobrú noc :D
lujza.j
09.01.15,20:38
ja som sa dnes kochala na Romanovi Šebrlem....pekný chlap..a má pekné telo ,zadok.....už hlási správy na prime:)tuším desaťbojár bol...
korela
09.01.15,20:40
Śtyridsiatnika.
lujza.j
09.01.15,20:43
korela
09.01.15,20:44
Ešte si spomínate na Marlona Branda v mladom veku? Neskôr bol na nepoznanie. Ale niektorí, jedno či je z reálu alebo film. plátna, napr. Delon sa stále drží. Aj Mastroiani sa udržoval. Je to rovnaké u oboch pohlaví. Netreba sa nechať zničiť nikým a ničím. Striedmosť.
lujza.j
09.01.15,20:46
ja som napríklad di capria nemusela...čím je starší sa mi viac páči...on tak pekne zreje....breda piťa som nemusela a ani nemusím.....
korela
09.01.15,20:47
Lui, asi tak, hneď je večer príjemnejší. Už sa nečudujem, že dedkovia posedávali na priedomí a bafkali, nebola TV, tak mladuchy iba čo kráčali pookolo. Oko potešili.
alaya1
09.01.15,20:47
korela
09.01.15,21:04
Ešte som chcela pridať toho herca z Lolitky, neviem si spomenúť na meno, dala do googlu a padli mi oči sem, http://www.femina.cz/magazin/sex-a-vztahy/pomoc-manzelovi-mota-hlavu-lolitka.html.
Tak toto je najhorší scenár, ktorý môže zažiť druhýkrát vydatá žena s dcérou. Viem iba o jednej, čo sa k tomu priznala, že ani nespáva, taký má strach. Inak z dcéra pekná, ale v puberte misska, keby sa prihlásila. Tak takto trnúť, nič moc. Ľudia z kultúry.
pmajap
09.01.15,21:26
Tiež som dala do vyhľadávača všeobecne, lebo si nespomeniem na meno a našlo mi toto, že najkrajší kôň na svete:D, ale je fakt pekný
http://blickclick.webnoviny.sk/fun/pics/1367335256eDjPk5.jpg
kukučka
09.01.15,21:30
Kvaka
09.01.15,21:30
pmajap
09.01.15,21:45
korela
09.01.15,21:50
Myslím, že tri z posledných príspevkoch nemajú chybu:-))) Ale je fakt, že si nemôžem prvýkrát spomenúť na meno oprotivného suseda, býva tam vnuk s rodinou. Pán je mŕtvy už asi 25 r. Musím sa ho spýtať. Viem, že nemecké priezvisko na Sch, a tam to končí. Inak mi ešte pamäť slúži.
Hej, Jeremy, tiež má také neopísateľné fluidum, aspoň pre mňa. Tých ľudí je samozrejme viac.
Nedávno som si pozerala na YT Yvonne Přenosilovú, aj staré videá aj nové, veľa starých pribudlo, tie texty aj hlas sú fantastické. Už jej hlas nemá takú ráž, ale škoda, že sme si ju viac neužili. Zaujímavá žena.
Túto pieseň som našla z obdobia po 89 - Fešák. https://www.youtube.com/watch?v=hiirfJrozkE
Myslím, že to zapadne do tejto večernej debaty. Život je cez to všetko krásny.
kukučka
09.01.15,22:10
Tento rok sme neboli pred Vianocami na koncerte, tak som si na YT pripomínala minulý - dookola mi tu vyspevoval Nohavica a do toho prišla Hapkova smrť, tak teraz jeho hudba a videá, nepoznala som ich, lebo som počúvala jeho cedéčka.
Dnes ma potešil film Bohom zabudnuté deti.
korela
09.01.15,22:58
Nedávno som sa zobudila o takom čase, ani vstať, ani spať, ešte tma a spomenula som si na tvoj link na šuťáku, reku idem pozrieť. Nasadila slúchadlá, zhasla, a vypočula naraz 97 skladieb od Nohavicu vďaka tebe. Poznať som ho samozrejme poznala, ale nie do hĺbky, to je fenomén. Spoznať radšej neskôr ako nikdy.
korela
10.01.15,05:55
http://www.teraz.sk/zahranicie/jobbik-terorizmus-sa-pristahoval-do-eu/113866-clanok.html
JOBBIK: Terorizmus sa prisťahoval do Európy, Maďarsko sa musí brániť
Anika61
10.01.15,09:15
:eek:A to ste sa ako tak rychlo prepracovali k pohlavnym chorobam:D...nemame nevedeme:D
Anika aj prsia po tomto prestali zaujímať či?
Pali a vies ako sa delia prsia podla velkosti?
Na-A,B,C,D,E,F...
A-arasidy,B-bobule,C-cibule,D-dyne,E-ej'ha,F-fuj:D:---
marjankaj
10.01.15,09:28
:eek:A to ste sa ako tak rychlo prepracovali k pohlavnym chorobam:D...nemame nevedeme:D
Anika aj prsia po tomto prestali zaujímať či?
Pali a vies ako sa delia prsia podla velkosti?
Na-A,B,C,D,E,F...
A-arasidy,B-bobule,C-cibule,D-dyne,E-ej'ha,F-fuj:D:---
Ty vlastníš celý sortiment?:---
sito
10.01.15,09:38
:eek:A to ste sa ako tak rychlo prepracovali k pohlavnym chorobam:D...nemame nevedeme:D
Anika aj prsia po tomto prestali zaujímať či?
Pali a vies ako sa delia prsia podla velkosti?
Na-A,B,C,D,E,F...
A-arasidy,B-bobule,C-cibule,D-dyne,E-ej'ha,F-fuj:D:---
Ty vlastníš celý sortiment?:---

Nemôže! Ale, začala od A. Dopracuje sa aj k F ...
marjankaj
10.01.15,09:43
Nemôže! Ale, začala od A. Dopracuje sa aj k F ...
No ja som niekde videl aj tri kusy(síce rôzne veľkosti to neboli:---)
Tak som zvedavý, či nekandiduje do Guinesovek knihy:D

http://www.cas.sk/clanok/294011/sialena-americanka-dve-prsia-jej-boli-malo-tak-uz-ma-radsej-aj-tretie.html
Tweety
10.01.15,09:44
Hej, sú také prípady, niekto ich má také od prírody a niekto si dal jednu prirobiť.A len tak pre info, u tých prirodzených nie sú obe rovnaké, a to nemyslím, že jedno je ľavé a druhé pravé.
Tweety
10.01.15,09:52
Marjankaj, kukni, ak Ti nepríde nevoľno alebo možno ani nie. http://www.funradio.sk/novinky/27491-dala-si-plastiku-ma-tri-prsia/
korela
10.01.15,09:57
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/297752-granaty-i-raketomet-bratri-kouachiovi-byli-po-zuby-ozbrojeni/
.

Jemenská al-Káida znovu hrozí
Jeden z duchovních vůdců teroristické sítě al-Káida v Jemenu ve zveřejněném videu varoval, že se Francie může stát terčem dalších útoků džihádistů. "Nebudete v bezpečí, dokud budete bojovat proti Alláhovi, jeho poslu a jeho stoupencům," varoval Harís bin Ghasí Nazar.
Francouzské úřady zvýšily ostrahu především u dopravních uzlů spojujících zemi s Velkou Británií – dalším státem s početnou muslimskou komunitou. Podle deníku Telegraph policejní ozbrojenci preventivně kontrolují pasažery vlakové sítě Eurostar spojující oba státy.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/297738-policie-hleda-partnerku-ozbrojence-al-kaida-pohrozila-odvetou/
Anika61
10.01.15,09:59
Nemôže! Ale, začala od A. Dopracuje sa aj k F ...
No ja som niekde videl aj tri kusy(síce rôzne veľkosti to neboli:---)
Tak som zvedavý, či nekandiduje do Guinesovek knihy:D
:Dzatial nie....dufam ze ani do buducna nic tretie nedorastie:D
sito
10.01.15,10:01
:eek:A to ste sa ako tak rychlo prepracovali k pohlavnym chorobam:D...nemame nevedeme:D
Anika aj prsia po tomto prestali zaujímať či?
Pali a vies ako sa delia prsia podla velkosti?
Na-A,B,C,D,E,F...
A-arasidy,B-bobule,C-cibule,D-dyne,E-ej'ha,F-fuj:D:---
Ty vlastníš celý sortiment?:---

Nemôže! Ale, začala od A. Dopracuje sa aj k F ...

sito

Nemôže! Ale, začala od A. Dopracuje sa aj k F ...

mariankaj

No ja som niekde videl aj tri kusy(síce rôzne veľkosti to neboli)
Tak som zvedavý, či nekandiduje do Guinesovek knihy

Tri som nevidel nemal som to štastie ako ty. Troje je málo, aby som videl za svoj život.

Anika, šak mu napíš, že nemáš efka, ani 61 ...
Anika61
10.01.15,10:48
:eek:A to ste sa ako tak rychlo prepracovali k pohlavnym chorobam:D...nemame nevedeme:D
Anika aj prsia po tomto prestali zaujímať či?
Pali a vies ako sa delia prsia podla velkosti?
Na-A,B,C,D,E,F...
A-arasidy,B-bobule,C-cibule,D-dyne,E-ej'ha,F-fuj:D:---
Ty vlastníš celý sortiment?:---

Nemôže! Ale, začala od A. Dopracuje sa aj k F ...

sito

Nemôže! Ale, začala od A. Dopracuje sa aj k F ...

mariankaj

No ja som niekde videl aj tri kusy(síce rôzne veľkosti to neboli)
Tak som zvedavý, či nekandiduje do Guinesovek knihy

Tri som nevidel nemal som to štastie ako ty. Troje je málo, aby som videl za svoj život.

Anika, šak mu napíš, že nemáš efka, ani 61 ...
Chlapci...aj by som napisala:D...len potom by mal misoft veeeela roboty ako odpovedat....co s poskodenym monitorom???:D:---
sito
10.01.15,10:50
Marjankaj, kukni, ak Ti nepríde nevoľno alebo možno ani nie. http://www.funradio.sk/novinky/27491-dala-si-plastiku-ma-tri-prsia/

V Amerike majú svojprávni ľudia právo na všetko a všade vo svete, si myslia. Majú?
marjankaj
10.01.15,10:55
Marjankaj, kukni, ak Ti nepríde nevoľno alebo možno ani nie. http://www.funradio.sk/novinky/27491-dala-si-plastiku-ma-tri-prsia/

V Amerike majú svojprávni ľudia právo na všetko a všade vo svete, si myslia. Majú?
Jasné že majú. Veď u nich je demokracia. A tú širia po svete všetkými prostriedkami.
misoft
10.01.15,11:01
Chlapci...aj by som napisala:D...len potom by mal misoft veeeela roboty ako odpovedat....co s poskodenym monitorom???:D:---
Myslíš? Že veľa roboty?

Odpoveď by bola jasná - vyšmariť!
misoft
10.01.15,11:05
Pozerám report s Dakar 2015 - Svitko i Jakeš sa dobre držia!
lujza.j
10.01.15,11:10
:eek:A to ste sa ako tak rychlo prepracovali k pohlavnym chorobam:D...nemame nevedeme:D
Anika aj prsia po tomto prestali zaujímať či?
Pali a vies ako sa delia prsia podla velkosti?
Na-A,B,C,D,E,F...
A-arasidy,B-bobule,C-cibule,D-dyne,E-ej'ha,F-fuj:D:---
moje prešli niektorými písmenkami :D..postupne....
Tweety
10.01.15,11:17
Myslím si, že u každej ženy je to takto. Zvyčajne sa to zastavilo na tom písmenku, ktoré je ďalším v poradí.
lujza.j
10.01.15,11:24
len je fajn ked štartuješ na A:D
pavol54
10.01.15,11:24
Nemôže! Ale, začala od A. Dopracuje sa aj k F ...
No ja som niekde videl aj tri kusy(síce rôzne veľkosti to neboli:---)
Tak som zvedavý, či nekandiduje do Guinesovek knihy:D

http://www.cas.sk/clanok/294011/sialena-americanka-dve-prsia-jej-boli-malo-tak-uz-ma-radsej-aj-tretie.html
aspoň sa nebijú ústa s rukami , každé má svoju hračku
lujza.j
10.01.15,11:25
Nemôže! Ale, začala od A. Dopracuje sa aj k F ...
No ja som niekde videl aj tri kusy(síce rôzne veľkosti to neboli:---)
Tak som zvedavý, či nekandiduje do Guinesovek knihy:D

http://www.cas.sk/clanok/294011/sialena-americanka-dve-prsia-jej-boli-malo-tak-uz-ma-radsej-aj-tretie.html
aspoň sa nebijú ústa s rukami , každé má svoju hračku
dilino:D
Tweety
10.01.15,11:27
len je fajn ked štartuješ na A:D
Lujzi, štart je furt rovnaký, len dlžka dráhy je u každej iná.
Tweety
10.01.15,11:45
misoft
10.01.15,11:49
Prinajmenšom čudný postup, žeby išiel do stratena?
http://www.cas.sk/clanok/304591/lekarka-celebrit-alena-pallova-preco-ma-stale-vodicak-ziadny-trest-za-tragicku-nehodu.html
Možno som skôr písal - "vinník" je vodička Fiatu.
Táto "osoba" z bavorákom má predsa "imunitu" od hlavúňov tam hore.
A ani sa nebudem čudovať, až žena na pokraji života v špitáli dostane uznesenie o náhrade škody tej onej blonďatej ****

P.S. Kto ho vie, koľkým oným táto Pallová okrem plastiky ešte niečo navyše dala......
lujza.j
10.01.15,11:55
je to smutné....ešte viac,že nie som prekvapená.....je to na grc
človek ešte aj pri dopravnej nehode,aby sa zrazil s niekym bezvýznamným....
sito
10.01.15,12:07
Marjankaj, kukni, ak Ti nepríde nevoľno alebo možno ani nie. http://www.funradio.sk/novinky/27491-dala-si-plastiku-ma-tri-prsia/

V Amerike majú svojprávni ľudia právo na všetko a všade vo svete, si myslia. Majú?
Jasné že majú. Veď u nich je demokracia. A tú širia po svete všetkými prostriedkami.

Jáá, jaj, Ján, a čo, aké sú to tie prostriedky.? Hádam nie myseľ zbraní, či? Teda najprv konajú, a až potom zbierajú ...
pavol54
10.01.15,12:08
Prinajmenšom čudný postup, žeby išiel do stratena?
http://www.cas.sk/clanok/304591/lekarka-celebrit-alena-pallova-preco-ma-stale-vodicak-ziadny-trest-za-tragicku-nehodu.html
čo si netrpezlivá však keď sa preberie z kómy, tak si pre ten vodičák prídu a možno ju aj odsúdia čo sa má čo motať po cestách kade chodia autá boháčov. :eek:
Tweety
10.01.15,12:20
misoft
10.01.15,12:26
http://www.cas.sk/clanok/304567/tajomnik-kdh-to-poriadne-prepiskol-posmesky-zo-zavrazdenych-francuzskych-novinarov.html
Nuž čo! Riadne to pohnojil. A KDH-ci len majú nič nehovoriace vyjadrenia na jeho adresu.
korela
10.01.15,13:53
misoft
10.01.15,14:06
lujza.j
10.01.15,14:18
Čo vy na toto?
http://auto.idnes.cz/sadomaso-rusko-01h-/automoto.aspx?c=A150109_102722_automoto_fdv
asi tolko,že ked na niečo poviem že šibnutí amíci tak na toto,že šibnutí rusi....údiv že gayovia a lesby môžu...asi ich je hodne medzi tými čo to vymysleli...aj ked sadlomaslo vyznávačov je tiež hodne...
pavol54
10.01.15,14:29
http://www.cas.sk/clanok/304567/tajomnik-kdh-to-poriadne-prepiskol-posmesky-zo-zavrazdenych-francuzskych-novinarov.html
Nuž čo! Riadne to pohnojil. A KDH-ci len majú nič nehovoriace vyjadrenia na jeho adresu.
Pri cvičeniach bola naša rota hĺbkového prieskumu bežne nasadzovaná proti veliteľstvám plukov a divízii, ale boli poučení "ani poslednému zajatému vojakovi nesiahať ne jeho ľudskú dôstojnosť, neurážať, neponižovať, nevyzliekať" Treba vždy vedieť rozlíšiť kedy sa zatne do živého alebo sa ide podľa hesla " Nás je víc, nebojím se vlka ani nic"
lujza.j
10.01.15,14:34
nekúria:eek:
misoft
10.01.15,14:34
Pri cvičeniach bola naša rota hĺbkového prieskumu bežne nasadzovaná proti veliteľstvám plukov a divízii, ale boli poučení "ani poslednému zajatému vojakovi nesiahať ne jeho ľudskú dôstojnosť, neurážať, neponižovať, nevyzliekať" Treba vždy vedieť rozlíšiť kedy sa zatne do živého alebo sa ide podľa hesla " Nás je víc, nebojím se vlka ani nic"
Myslím, že to bolo i v Zákl-Ř-1 :D
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6CnAip5e3enVR21qGJ_B3geHbPjAHL 4jm0_wJEEasQEGltfgA
pavol54
10.01.15,15:21
Pri cvičeniach bola naša rota hĺbkového prieskumu bežne nasadzovaná proti veliteľstvám plukov a divízii, ale boli poučení "ani poslednému zajatému vojakovi nesiahať ne jeho ľudskú dôstojnosť, neurážať, neponižovať, nevyzliekať" Treba vždy vedieť rozlíšiť kedy sa zatne do živého alebo sa ide podľa hesla " Nás je víc, nebojím se vlka ani nic"
Myslím, že to bolo i v Zákl-Ř-1 :D
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6CnAip5e3enVR21qGJ_B3geHbPjAHL 4jm0_wJEEasQEGltfgA
to nás vtedy netankovalo, viac nás zaujímal účinok výsadku, bola sranda(a niektorí po vyhodnotení cvičenia a záveroch nám nemohli prísť na meno) najväčší úlovok náčelník štábu pluku cvičiaceho útvaru(väčší už mohol byť len styčný dôstojník s dokumentáciou) .
misoft
10.01.15,15:23
lujza.j
10.01.15,15:32
včera som nahlásila jeden nick...že si tu sám sebe dáva body....aj pochvaly....další nový nick a dalšie body....a potom...že o čom to tu je:eek:
sito
10.01.15,16:12
včera som nahlásila jeden nick...že si tu sám sebe dáva body....aj pochvaly....další nový nick a dalšie body....a potom...že o čom to tu je:eek:



:eek: ... body? Vybodni sa na body, aj na bodujúcich. Pochválen buď administrátor ...
buchač
10.01.15,17:38
Vrelo doporučujem ...som sa fasácky pobavil...hlavne na ŠEBOVI a WEISSOVI ;)

Mladý hejter: Keď chlapci sú v pasci a nevedia, čo na seba, vyzerá to takto
http://fici.sk/c/20000108/mlady-hejter-ked-chlapci-su-vpasci-anevedia-co-na-seba-vyzera-to-takto.html?ref=sidebar
lujza.j
10.01.15,17:44
včera som nahlásila jeden nick...že si tu sám sebe dáva body....aj pochvaly....další nový nick a dalšie body....a potom...že o čom to tu je:eek:



:eek: ... body? Vybodni sa na body, aj na bodujúcich. Pochválen buď administrátor ...
toto sú iné body...
misoft
10.01.15,17:44
včera som nahlásila jeden nick...že si tu sám sebe dáva body....aj pochvaly....další nový nick a dalšie body....a potom...že o čom to tu je:eek:



:eek: ... body? Vybodni sa na body, aj na bodujúcich. Pochválen buď administrátor ...
...na veky kameň.....
trisestri
10.01.15,18:07
lujza.j
10.01.15,18:11
buchač
10.01.15,18:16
lujza.j
10.01.15,18:22
pre tych co chcu body :D http://www.bonprixshop.eu/kategoria/381/body/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=HURRA_nonbrand
nick lubosKE:D

Kukni na profil...že akých má "kámošov"...http://www.porada.sk/member.php?u=333387
buchi ja viém...včera sa realizovali...bodovali ako diví všetky jeho príspefky....
lujza.j
10.01.15,19:59
misoft
10.01.15,20:15
pre tych co chcu body :D http://www.bonprixshop.eu/kategoria/381/body/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=HURRA_nonbrand
nick lubosKE:D

Kukni na profil...že akých má "kámošov"...http://www.porada.sk/member.php?u=333387
Šak to jedna a tá istá persóna - len "pre istotu" sa registroval pri niektorých skôr, keďže nemal "úspech", tak sa domnožil....
willma
10.01.15,20:23
pre tych co chcu body :D http://www.bonprixshop.eu/kategoria/381/body/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=HURRA_nonbrand
nick lubosKE:D

Kukni na profil...že akých má "kámošov"...http://www.porada.sk/member.php?u=333387
buchi ja viém...včera sa realizovali...bodovali ako diví všetky jeho príspefky.... no čo keď mal také dobré odpovede :)
lujza.j
11.01.15,10:59
pavol54
11.01.15,11:08
http://www.topky.sk/cl/100535/1449511/Matovic--Dzurinda-uz-nic-neznamena--SaS-pomohla-Ficovi
..igorko volby sa blížia však:D
Nech skočí za Dankom dá mu polovičku obálky aj bez papiera, ľahšie to pôjde
pmajap
11.01.15,11:24
http://www.topky.sk/cl/100535/1449511/Matovic--Dzurinda-uz-nic-neznamena--SaS-pomohla-Ficovi
..igorko volby sa blížia však:D
...nová demo verzia vlády:D
lujza.j
11.01.15,11:30
http://www.topky.sk/cl/100535/1449511/Matovic--Dzurinda-uz-nic-neznamena--SaS-pomohla-Ficovi
..igorko volby sa blížia však:D
...nová demo verzia vlády:D
konec japonec:D
buchač
11.01.15,12:15
korela
11.01.15,12:31
pmajap
11.01.15,13:11
nech zavrú všetky, stačí toto a teraz ešte so zľavou
http://zlavy.pravda.sk/zlava_114049_ketodiet-7-dnove-balenie?
korela
11.01.15,13:15
nech zavrú všetky, stačí toto a teraz ešte so zľavou
http://zlavy.pravda.sk/zlava_114049_ketodiet-7-dnove-balenie?
Ak si reagovala na mňa, uvoľňujú Maďari priestor pre svoj trh. Otvoria si vlastné, vraj aj Poliaci sa vracajú kuu svojim menším klasickým obchodom.
Stačí pár opatrení od štátu, a hneď by začala kvitnúť domáca ekonomika. Človek už nekúpi pomaly ani letničky slovenské.
pmajap
11.01.15,13:23
pmajap
11.01.15,13:26
nech zavrú všetky, stačí toto a teraz ešte so zľavou
http://zlavy.pravda.sk/zlava_114049_ketodiet-7-dnove-balenie?
Ak si reagovala na mňa, uvoľňujú Maďari priestor pre svoj trh. Otvoria si vlastné, vraj aj Poliaci sa vracajú kuu svojim menším klasickým obchodom.
Stačí pár opatrení od štátu, a hneď by začala kvitnúť domáca ekonomika. Človek už nekúpi pomaly ani letničky slovenské.

Korela som za, s úplnou vážnosťou, nech sa dá priestor našim ľuďom.
misoft
11.01.15,13:32
http://www.topky.sk/cl/100535/1449511/Matovic--Dzurinda-uz-nic-neznamena--SaS-pomohla-Ficovi
..igorko volby sa blížia však:D
...nová demo verzia vlády:D
konec japonec:D
...je tu Fukušima.....
pavol54
11.01.15,13:59
Prehliadka "výkvetu a špičky" národa...a aj nevkusu u poniektorých ...

http://koktail.pravda.sk/na-cervenom-koberci/clanok/342005-moda-z-xv-plesu-v-opere-cim-zaujali-zname-damy-na-pompeznej-akcii/

mňa zaujali dve dámy v štýle loveckej sezóny s bažantami, nevedela som, že vtáky sú v móde :D
http://ipravda.sk/res/2015/01/11/thumbs/tatiana-rosova-galeria.jpg
http://ipravda.sk/res/2015/01/11/thumbs/boris-kollar-a-jeho-partnerka-modelka-andrea-heringhova-galeria.jpg
vtáci sú vždy v móde
pavol54
11.01.15,14:05
Je mi na vracanie v Paríži bol prijatý aj vrah z Odesy a Donbasu
Stanislav 1975
11.01.15,14:22
Je mi na vracanie v Paríži bol prijatý aj vrah z Odesy a Donbasu
Pali.len obavam sa ze dost ludi ta tu nepochopi...,je tu vela zadubencov,ktori nemaju ponatia...
lujza.j
11.01.15,14:34
jeden vták robil na oboch šatách....:)
misoft
11.01.15,14:45
Je mi na vracanie v Paríži bol prijatý aj vrah z Odesy a Donbasu
Pali.len obavam sa ze dost ludi ta tu nepochopi...,je tu vela zadubencov,ktori nemaju ponatia...
Myslíte toto?
http://i.sme.sk/s/sme/data/kudal/4513/france_attacks_rally502380214606_r7671-r480-st.ir2-_s900.jpg
buchač
11.01.15,15:18
pavol54
11.01.15,15:38
Je mi na vracanie v Paríži bol prijatý aj vrah z Odesy a Donbasu
Pali.len obavam sa ze dost ludi ta tu nepochopi...,je tu vela zadubencov,ktori nemaju ponatia...
Myslíte toto?
http://i.sme.sk/s/sme/data/kudal/4513/france_attacks_rally502380214606_r7671-r480-st.ir2-_s900.jpg
Kto je asi najvyšší veliteľ na Ukrajine ?
pavol54
11.01.15,15:40
Je mi na vracanie v Paríži bol prijatý aj vrah z Odesy a Donbasu
Pali.len obavam sa ze dost ludi ta tu nepochopi...,je tu vela zadubencov,ktori nemaju ponatia...
Bohužiaľ som si spomenul na pesničkára Kryla Ako sa to spieva? "Vrah stojí na rohu ulice a o morálke káže..."
pavol54
11.01.15,15:43
jeden vták robil na oboch šatách....:)
Používaj správnu tvrobu viet nie "na oboch" ale "v oboch"
pavol54
11.01.15,15:53
Takto sa to robí
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/341985-setrenie-britskeho-tesca-pociti-aj-madarsko/
Také múdre prirovnanie že vraj príde o prácu 1000 zamestnancov, lenže keď sa aj u nich(maď) prestalo vyrábať, lebo začali dovážať tak prišlo o prácu koľko to nepovedia
Stanislav 1975
11.01.15,16:06
Je mi na vracanie v Paríži bol prijatý aj vrah z Odesy a Donbasu
Pali.len obavam sa ze dost ludi ta tu nepochopi...,je tu vela zadubencov,ktori nemaju ponatia...
Bohužiaľ som si spomenul na pesničkára Kryla Ako sa to spieva? "Vrah stojí na rohu ulice a o morálke káže..."
ale vela ludi si ich bude obranovat,ktori tak max. precitaju Sme a kuknu televizne noviny,na cele s najmudrejsim,najinteligentnejsim poradakom, ktory vsetko vie a vsetci su tupi a LEN ON najmudrejsi,lebo kazdy kto nema 100 rokov ako on je blby....Pritom nevie vobec nic a netusi...
pavol54
11.01.15,16:20
Je mi na vracanie v Paríži bol prijatý aj vrah z Odesy a Donbasu
Pali.len obavam sa ze dost ludi ta tu nepochopi...,je tu vela zadubencov,ktori nemaju ponatia...
Bohužiaľ som si spomenul na pesničkára Kryla Ako sa to spieva? "Vrah stojí na rohu ulice a o morálke káže..."
ale vela ludi si ich bude obranovat,ktori tak max. precitaju Sme a kuknu televizne noviny,na cele s najmudrejsim,najinteligentnejsim poradakom, ktory vsetko vie a vsetci su tupi a LEN ON najmudrejsi,lebo kazdy kto nema 100 rokov ako on je blby....Pritom nevie vobec nic a netusi...
len mám taký dojem že už sa asi dlho kriticky respektíve s inými názormi nebude dať prezentovať Prvý krok skasírovať peniaze do válova odfajknuté stalo sa Druhý krok jednomysleľnosť vo všetkých štátoch únie odfajknuté stalo sa Tretí krok eliminácia názorov príprava cenzúry v záverečnej etape. Štvrtý krok obuť s nadšením bagandže ... pripravuje sa
Stanislav 1975
11.01.15,16:31
Je mi na vracanie v Paríži bol prijatý aj vrah z Odesy a Donbasu
Pali.len obavam sa ze dost ludi ta tu nepochopi...,je tu vela zadubencov,ktori nemaju ponatia...
Bohužiaľ som si spomenul na pesničkára Kryla Ako sa to spieva? "Vrah stojí na rohu ulice a o morálke káže..."
ale vela ludi si ich bude obranovat,ktori tak max. precitaju Sme a kuknu televizne noviny,na cele s najmudrejsim,najinteligentnejsim poradakom, ktory vsetko vie a vsetci su tupi a LEN ON najmudrejsi,lebo kazdy kto nema 100 rokov ako on je blby....Pritom nevie vobec nic a netusi...
len mám taký dojem že už sa asi dlho kriticky respektíve s inými názormi nebude dať prezentovať Prvý krok skasírovať peniaze do válova odfajknuté stalo sa Druhý krok jednomysleľnosť vo všetkých štátoch únie odfajknuté stalo sa Tretí krok eliminácia názorov príprava cenzúry v záverečnej etape. Štvrtý krok obuť s nadšením bagandže ... pripravuje sa
Palko,nedavno sme tu ja,ty a Petra Nova upozornovali,ze volbou Kisku poskodia Slovensku,lebo Kiska ma preddispoziciu podporovat fasisticku juntu na Ukrajine...,bolo nam tu odkazane ze sme vhodni akurat tak na psychiatriu....bohuzial nase obavy sa naplnili,ale maju co chceli ,maju Kisku,ktory prijatim Poroshenka naplul do tvare vsetkym zavrazdenym, muzom,detom a zenam na Ukrajine...,najhorsie na tom ale je,ze 96%z nich este NEPOCHOPILO,ze vlastne zlegalizovali fasisticke smerovanie Slovenska a z toho mi je do placu... Pane,odpusti im,lebo nevedia co cinia a tak moc mylia sa....
pavol54
11.01.15,16:52
Je mi na vracanie v Paríži bol prijatý aj vrah z Odesy a Donbasu
Pali.len obavam sa ze dost ludi ta tu nepochopi...,je tu vela zadubencov,ktori nemaju ponatia...
Bohužiaľ som si spomenul na pesničkára Kryla Ako sa to spieva? "Vrah stojí na rohu ulice a o morálke káže..."
ale vela ludi si ich bude obranovat,ktori tak max. precitaju Sme a kuknu televizne noviny,na cele s najmudrejsim,najinteligentnejsim poradakom, ktory vsetko vie a vsetci su tupi a LEN ON najmudrejsi,lebo kazdy kto nema 100 rokov ako on je blby....Pritom nevie vobec nic a netusi...
len mám taký dojem že už sa asi dlho kriticky respektíve s inými názormi nebude dať prezentovať Prvý krok skasírovať peniaze do válova odfajknuté stalo sa Druhý krok jednomysleľnosť vo všetkých štátoch únie odfajknuté stalo sa Tretí krok eliminácia názorov príprava cenzúry v záverečnej etape. Štvrtý krok obuť s nadšením bagandže ... pripravuje sa
Palko,nedavno sme tu ja,ty a Petra Nova upozornovali,ze volbou Kisku poskodia Slovensku,lebo Kiska ma preddispoziciu podporovat fasisticku juntu na Ukrajine...,bolo nam tu odkazane ze sme vhodni akurat tak na psychiatriu....bohuzial nase obavy sa naplnili,ale maju co chceli ,maju Kisku,ktory prijatim Poroshenka naplul do tvare vsetkym zavrazdenym, muzom,detom a zenam na Ukrajine...,najhorsie na tom ale je,ze 96%z nich este NEPOCHOPILO,ze vlastne zlegalizovali fasisticke smerovanie Slovenska a z toho mi je do placu... Pane,odpusti im,lebo nevedia co cinia a tak moc mylia sa....
tí čo činia, tí to vedia, horšie je že sa ľudia nechajú v každom režime oblbnúť
misoft
11.01.15,17:02
Vážení.... na politické debaty máme iné vlákno.... ráčte sa tam presunúť.

Hovoríte si "poraďáci" a sami to tu hovädíte.....
buchač
11.01.15,17:34
Je mi na vracanie v Paríži bol prijatý aj vrah z Odesy a Donbasu
Pali.len obavam sa ze dost ludi ta tu nepochopi...,je tu vela zadubencov,ktori nemaju ponatia...
Bohužiaľ som si spomenul na pesničkára Kryla Ako sa to spieva? "Vrah stojí na rohu ulice a o morálke káže..."
ale vela ludi si ich bude obranovat,ktori tak max. precitaju Sme a kuknu televizne noviny,na cele s najmudrejsim,najinteligentnejsim poradakom, ktory vsetko vie a vsetci su tupi a LEN ON najmudrejsi,lebo kazdy kto nema 100 rokov ako on je blby....Pritom nevie vobec nic a netusi...
len mám taký dojem že už sa asi dlho kriticky respektíve s inými názormi nebude dať prezentovať Prvý krok skasírovať peniaze do válova odfajknuté stalo sa Druhý krok jednomysleľnosť vo všetkých štátoch únie odfajknuté stalo sa Tretí krok eliminácia názorov príprava cenzúry v záverečnej etape. Štvrtý krok obuť s nadšením bagandže ... pripravuje sa
Palko,nedavno sme tu ja,ty a Petra Nova upozornovali,ze volbou Kisku poskodia Slovensku,lebo Kiska ma preddispoziciu podporovat fasisticku juntu na Ukrajine...,bolo nam tu odkazane ze sme vhodni akurat tak na psychiatriu....bohuzial nase obavy sa naplnili,ale maju co chceli ,maju Kisku,ktory prijatim Poroshenka naplul do tvare vsetkym zavrazdenym, muzom,detom a zenam na Ukrajine...,najhorsie na tom ale je,ze 96%z nich este NEPOCHOPILO,ze vlastne zlegalizovali fasisticke smerovanie Slovenska a z toho mi je do placu... Pane,odpusti im,lebo nevedia co cinia a tak moc mylia sa....
Stano
Síce ja nie som najmúdrejší a najinteligentnejší...ten sa určite ohlási a náležite vysvetlí...;)

ALE

Veľmi silné slová v určitých súvislostiach, ktoré nezvýrazňujem v Tvojich slovách.

P.S.:

Len tak mimochodom.
Palino ospoň vie, o čom točí.
Teba beriem s rezervou.
Petra Nová (alias R.K. z Nitry) je jasná jak Božie oko...lež ona velebí len svojho "Pána Boha".

....a ozaj...ktorého Boha teraz máš na mysli ?
buchač
11.01.15,17:40
...ktori tak max. precitaju Sme a kuknu televizne noviny...


...,najhorsie na tom ale je,ze 96%z nich este NEPOCHOPILO....

Študuj chlapče, študuj....veľa pochopíš a otvoria sa Ti nové obzory.
...a rozhodne to nie sú TV Hnoj a TV Grc, alebo Sme...

http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f=24&t=10678
sito
11.01.15,17:45
buchač
12.01.15,07:30
Noooo...a že vraj zákony platia pre každého...


Syn exprezidenta Gašparoviča môže dostavať nelegálnu vilu
Syn exprezidenta sa rozhodol postaviť rodinný dom v bratislavskom Starom Meste. Informovala o tom televízia Markíza na svojom webe a upozornila, že plot je väčší o 300, rozloha o 20 a výška o 30 percent.
...
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/342053-syn-exprezidenta-gasparovica-moze-dostavat-nelegalnu-vilu/

...a potom aby jeden bol slušný ?
Veď je to špinavosť prvého rangu...nejaký mladý gašparko si robí, čo chce a to len preto, že je synom starého uja ?
Kua, jak v poslednej banánovej republike ...
korela
12.01.15,07:32
nech zavrú všetky, stačí toto a teraz ešte so zľavou
http://zlavy.pravda.sk/zlava_114049_ketodiet-7-dnove-balenie?
Ak si reagovala na mňa, uvoľňujú Maďari priestor pre svoj trh. Otvoria si vlastné, vraj aj Poliaci sa vracajú kuu svojim menším klasickým obchodom.
Stačí pár opatrení od štátu, a hneď by začala kvitnúť domáca ekonomika. Človek už nekúpi pomaly ani letničky slovenské.

Korela som za, s úplnou vážnosťou, nech sa dá priestor našim ľuďom.
Lenže my sa nepokúšame ísť svojou cestou, i keď v histórii sa nám potvrdilo, že sme sa nestratili, ale naopak veľmi polepšili. A to sme si nevymysleli, ale sme boli prinútení prakticky z večera do rána. A ešte sme mali riadne výdavky za našich 100 tis. ľudí v Nemecku, Nemecko si ešte od nás aj požičalo, Slováci sťahovali zo seba šperky na zlatý poklad, ktorý sa jednoducho stratil v nenávratne. Rovnako ako zbierka na Alweg. Slováci sa vedia zomnknúť, ale až keď je zle. Na ich škodu.
Maďari asi ako jediní sa ako-tak riadia a chránia pre rôznymi nezmyslami únie. Aspoň čo občas zistím v oblasti potravinárstva. Vydajú zákon a dovozcom zhasne fajka. Zaujímalo by ma, či je aj Maďarsko, Poľsko a pod. tak štedré so stimulmi pre zahraničné podniky. Nevie niekto?
korela
12.01.15,07:37
Noooo...a že vraj zákony platia pre každého...


Syn exprezidenta Gašparoviča môže dostavať nelegálnu vilu
Syn exprezidenta sa rozhodol postaviť rodinný dom v bratislavskom Starom Meste. Informovala o tom televízia Markíza na svojom webe a upozornila, že plot je väčší o 300, rozloha o 20 a výška o 30 percent.
...
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/342053-syn-exprezidenta-gasparovica-moze-dostavat-nelegalnu-vilu/

...a potom aby jeden bol slušný ?
Veď je to špinavosť prvého rangu...nejaký mladý gašparko si robí, čo chce a to len preto, že je synom starého uja ?
Kua, jak v poslednej banánovej republike ...
To už dlho stavia. Jedno podlažie mal zapustiť do svahu, nezapustil ho. Tak vznikli 3 podlažia. Sused je Ing.arch., býva tam niekoľko desiatok rokov, G. mu zmenil svetelnosť na pozemku.
O.i. robí sa to stále a bude sa robiť. Jedno, kto bude sedieť na magistráte. Morálka spí spánkom Šípkovej Ruženky. Dobre tvrdo a hlavne dlho.
lujza.j
12.01.15,07:47
Kazdy ma vzdy plnu hubu ako sa zatoci s cienymi stavbami....a tam to aj skonci.....
korela
12.01.15,07:50
http://komentare.sme.sk/c/7584452/ze-utok-nema-nic-spolocne-s-islamom-len-to-zhorsuju.html?ref=cl
Schutz - "Aj Jacques Rupnik má pravdu v názore, že väčšmi než pomsta za rúhačské karikatúry je masaker pokusom o navodenie atmosféry občianskej vojny, v ktorej radikálni islamisti strhnú na svoju stranu masy ostrakizovaných moslimov.

S tým sa dá – s určitými výhradami – súhlasiť. Avšak keď prezident Hollande a s ním mnohí ďalší hlásajú, že „to (akože masaker) nemá nič spoločné s islamom“, tak nielenže zavádzajú, ale tú atmosféru ešte zhoršujú."

Koľko to už teraz stojí peňazí, stráženie prechodov, zvýšenie počtu pracovníkov, a to je iba začiatok. Európa bude finančne vyciciavaná. Muselo sa o tom vedieť. Jedna rodina min. rok upratala deti na dva kontinenty, nie amer. Hneď som skonštatovala, že to nebude len tak bez príčiny.
sito
12.01.15,07:52
No čo, naše nezávislé súdy rozhodujú nezávisle, nezávisle od zákona, nech je akokoľvek spravodliví, zákon, nie rozsudok a to ešte "V mene republiky", všetkých ...
korduľa
12.01.15,07:56
dlhsie som hladala temu, kde zadat moj prispevok a nakoniec mi prisla tato tema ako najvhodnejsia. robim mzdy externe, niekedy to nie je sranda, hlavne ked som pod tlakom, lebo ludia cakaju na peniaze a odo mna sa ocakava promtne spracovanie v priebehu jedneho dna - niekedy hodin. aj tak sa vzdy snazim to po sebe niekolkokrat prejst... no dnes sa mi obzvalst "zadarilo". urobila som taku hlupu chybu, ze by som sa najradsej prefackala. v podstate viem, ze sa to da vyriesit bez vacsich problem, ale aj tak ma to dost vzalo. chcela by som vediet, ci aj vam stale, ze ste sa pomylili, ako reaguje druha strana,ale hlavne ako to zvladate. ja teda dost zle, viem ze kazdy je len clovek, ale druha strana ma ocakavania ine, ako ze obcas sa moze stat chyba. som z toho v dost velkom strese, aj ked sa snazim pozerat na to nestrannne a v zmysle vsetkych sebarozvojovych priruciek, ale dost ma to vzdy trapi aj niekolko dni.
buchač
12.01.15,07:59
No čo, naše nezávislé súdy rozhodujú nezávisle, nezávisle od zákona, nech je akokoľvek spravodliví, zákon, nie rozsudok a to ešte "V mene republiky", všetkých ...
...aj takéto máme "zákony"....

Nezákonné rozhodnutia súdov? Niektoré nemajú oporu ani v zdravom rozume

Aj tu im súdy dávajú za pravdu?

Úspešnosť takýchto žalôb je veľmi vysoká. V odôvodnených prípadoch to vieme akceptovať a odškodné vyplatíme. Ak prokurátor pochybil a došlo k porušeniu práv obvineného, nemáme problém sa postaviť k tomu tak a vyplatiť peniaze. Ak ale vidíme, že je čiastka nafúknutá, alebo majú byť peniaze vyplatené len preto, že bol niekto obvinený a stíhanie bolo zastavené, to odmietame.

Odmietame argumentáciu súdov, ktoré v mnohých prípadoch automaticky, ak niekto nebol odsúdený a rozhodnutie v jeho prípade skončilo priaznivo, majú tendenciu automaticky priznávať odškodné. S tým sa nemôžeme stotožniť.

Človek bol stíhaný zákonne, aj keď stíhanie bolo zastavené. Treba vychádzať zo situácie v čase vydávania uznesenia. Ak v čase, kedy mu bolo vznesené obvinenie, boli zákonné dôvody, a potom niekto vypovedal v jeho prospech a vyvinil ho, tak my nemôžeme tvrdiť, že bol nezákonne stíhaný. Bol stíhaný zákonne, len sa neskôr objavili dôkazy, ktoré ho vyvinili, ale za to nemôže niesť zodpovednosť štát.

Môžeme uviesť príklad?

Za úplne absurdné považujeme prípady, kedy súdy priznávajú odškodné takým obvineným, ktorí vyviaznu na základe účinnej ľútosti. Trestný poriadok to umožňuje napríklad v prípadoch, ak obvinený dodatočne zaplatí výživné. Následne sa stíhanie zastaví, alebo sa oslobodí spod obžaloby a súdy aj v takýchto prípadoch uznávajú náhradu škody.

Dostávame sa do absurdnej situácie, že človek si svojim zavinením zapríčinil trestné stíhanie, pretože výživné neplatil, potom ho teda zaplatí, čo bola jeho povinnosť od začiatku, stíhanie je zastavené a od štátu ešte vysúdi ako odškodné nemajetkovú ujmu vyššiu ako výživné. Neviem, čo si mám myslieť o takýchto rozhodnutiach a deje sa nám aj toto.
http://aktualne.atlas.sk/nezakonne-rozhodnutia-sudov-niektore-nemaju-oporu-ani-v-zdravom-rozume/slovensko/spolocnost/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp
buchač
12.01.15,08:30
Maďari asi ako jediní ...

Maďari nie sú normálni...
Od maďara snáď len :
- kolbásu
- salámu
- guláš
- papriku

....kuxvy maďarské si chceli privlastniť ešte aj Tokaj...
korela
12.01.15,08:31
dlhsie som hladala temu, kde zadat moj prispevok a nakoniec mi prisla tato tema ako najvhodnejsia. robim mzdy externe, niekedy to nie je sranda, hlavne ked som pod tlakom, lebo ludia cakaju na peniaze a odo mna sa ocakava promtne spracovanie v priebehu jedneho dna - niekedy hodin. aj tak sa vzdy snazim to po sebe niekolkokrat prejst... no dnes sa mi obzvalst "zadarilo". urobila som taku hlupu chybu, ze by som sa najradsej prefackala. v podstate viem, ze sa to da vyriesit bez vacsich problem, ale aj tak ma to dost vzalo. chcela by som vediet, ci aj vam stale, ze ste sa pomylili, ako reaguje druha strana,ale hlavne ako to zvladate. ja teda dost zle, viem ze kazdy je len clovek, ale druha strana ma ocakavania ine, ako ze obcas sa moze stat chyba. som z toho v dost velkom strese, aj ked sa snazim pozerat na to nestrannne a v zmysle vsetkych sebarozvojovych priruciek, ale dost ma to vzdy trapi aj niekolko dni.
Môžeš tie situácie zmeniť? Nemôžeš. Tak načo sa umáraš. Oprav chyby, ospravedlň sa, veď sa chyba napraví. Život ide ďalej. Kedysi žiadne sebarozvojové príručky neboli, ľudia sa riadili intuíciou a pod., dnes sú ľudia tak premanipulovaní a musia manipulovať iných, chorá doba. V mene mamonu. Moja matka hádzala nepodstatné veci cez plece, učila ma to celý život, bola zdravá, dožila sa pekne. Ibaže každý máme svoj naturel, ale dá sa to naučiť. Ani nie od druhého, ale jedného dňa to asi každému dôjde. Jedno kedy. Netreba sa krenkovať nad čímkoľvek, prídu možno iné veci v živote. Tie bude treba riešiť.
korela
12.01.15,08:35
Maďari asi ako jediní ...

Maďari nie sú normálni...
Od maďara snáď len :
- kolbásu
- salámu
- guláš
- papriku

....kuxvy maďarské si chceli privlastniť ešte aj Tokaj...
Ale nevyšlo im to. Ostatné neriešim ja, ale druhí, kompetentní.
Ale kuchyňu majú dobrú.
BXLmiami
12.01.15,09:26
Je mi na vracanie v Paríži bol prijatý aj vrah z Odesy a Donbasu
Tam bolo prijatých viacej vrahov,nielen tento.
misoft
12.01.15,09:38
dlhsie som hladala temu, kde zadat moj prispevok a nakoniec mi prisla tato tema ako najvhodnejsia. robim mzdy externe, niekedy to nie je sranda, hlavne ked som pod tlakom, lebo ludia cakaju na peniaze a odo mna sa ocakava promtne spracovanie v priebehu jedneho dna - niekedy hodin. aj tak sa vzdy snazim to po sebe niekolkokrat prejst... no dnes sa mi obzvalst "zadarilo". urobila som taku hlupu chybu, ze by som sa najradsej prefackala. v podstate viem, ze sa to da vyriesit bez vacsich problem, ale aj tak ma to dost vzalo. chcela by som vediet, ci aj vam stale, ze ste sa pomylili, ako reaguje druha strana,ale hlavne ako to zvladate. ja teda dost zle, viem ze kazdy je len clovek, ale druha strana ma ocakavania ine, ako ze obcas sa moze stat chyba. som z toho v dost velkom strese, aj ked sa snazim pozerat na to nestrannne a v zmysle vsetkych sebarozvojovych priruciek, ale dost ma to vzdy trapi aj niekolko dni.
No šak sa prefackaj, líčko potom pohladkaj .... a makaj....:D - veď i ten počítač je len človek, môže sa pomýliť........
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
misoft
12.01.15,10:20
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
BXLmiami
12.01.15,10:44
Však sa skladáme každý mesiac všetci čo máme Orange
misoft
12.01.15,10:49
Však sa skladáme každý mesiac všetci čo máme Orange
Tak to mi odľahlo - pomaranče nemusím.....:D
taiko
12.01.15,10:50
Však sa skladáme každý mesiac všetci čo máme Orange
vsak nemusis mat Orange, mozes ist k ruzovym, ci modrym ;)
taiko
12.01.15,10:51
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
lujza.j
12.01.15,10:56
Tai...tu ta vyzerie kazdy....
babka - ježibabka
12.01.15,10:57
Keď sme pri tých telefónoch, dnes mi prišla faktúra za pevnú linku. Bola som prekvapená nízkou sumou. Menili sadzby, alebo som volala v čase nízkej sadzby? Tento raz som mala skutočne veľa hovorov.
lujza.j
12.01.15,10:59
Tai...som v ruzovom od novembra volny zakaznik.....nenormalne su vlezli....aby si ma zafixovali....
misoft
12.01.15,11:01
evuš
12.01.15,11:02
Všetci operátori sú zdierači...keď neobabrú tu, obabrú tam....;)