JK_
09.12.14,18:58
Dobry den, zaujimalo by ma riesenie nasledovneho problemu: FIRMA1 preda osobny automobil FIRME2, ktora nasledne preda auto FO1. Jedna sa o jazdene auto, nie dovoz, a vsetky subjekty su z ineho okresu. Cely proces by trval najviac 2 tyzdne.

Podla informacii, co som nasiel na stranke www.minv.sk, FIRMA1 musi odhlasit auto do okresu FIRMY2. FIRMA2 by potom mala najprv prihlasit auto vo svojom okrese, nasledne predat FO1 a odhlasit uz do okresu FO1.
Zaujimalo by ma, ci sa da tento proces stkratit vynechanim prihlasenia vozidla v okrese FIRMY2?

Za odpovede smerujuce na moju otazku vopred velmi pekne dakujem.
avalik
09.12.14,18:02
No ak FO1 nie je v nejakom závislom vzťahu k FIRME1, tak by predaj mohol prebehnúť priamo FIRMA1-FO1 ... a FIRMA2 si vyfaktúruje sprostredkovanie predaja.
Žabinka
09.12.14,18:10
napíšem ti, ako to robíme my pri predaji vozidla na dotáciu.. F1 predáva vozidlo, ktoré chce niekto kúpiť pre postihnuté dieťa na dotáciu, označme ho F3.. F3 však musí kúpiť od obchodníka s vozidlami, napr. F2.. F1 predá auto F2, a F2 predá auto F3.. ale čo sa týka prepisov, F1 odhlási auto rovno na F3.. F2 auto neprihlasuje a hneď neodhlasuje, načo, zbytočne vyhodených 66€, plus PZP..