mufol
09.12.14,19:05
Ahojte,
zrejme som naletel podvodníkovi. Chcem predísť dokončeniu podvodu.
Posielal som dobierkou mobil v balíku , ktorý je poistený. Záujemca bol veľmi ustretový, teraz som si uvedomil , že až nereálne.
Na fórach som našiel , že je to podvodník, ktorý si objedná tovar, má známu poštárku (zrejme rodinu na pošte) Balík nepreberú, vyberiu čo potrebujú, prebalia a tvária sa , že ho neprebrali. Balík potom po nejakej dobe posiela spat predajcovi - vyrabovaný.


Ako mám predísť tomu aby som sa nechal podviesť. Povodný balík nemám odfotený. Ako mám postupovať pri prípadnej reklamáciíí?
Máte niekto skúsenosti?
terezamaria
09.12.14,18:10
Nerob si zatiaľ žiadne problémy.....ešte v pohode môže dobierku prevziať a zaplatiť. Možno to nerobí vždy a tentokrát bude platiaci.
erinka 123
09.12.14,18:16
ak sa ty balík vráti daj si ho hned na pošte prevážiť a ak váha nebude ty sedieť tak už potom to môžeš s poštou riešiť, ved ked si balík posielal tak si musel vypísať podací lístok a tam je aj váha uvedená jedine tak si myslím že más aspon ako takú šancu niečo získať spat
jelalim
09.12.14,19:36
ak sa toto stane, teda balik sa vrati, nepreberaj ho dorucovatelovi, nech Ti necha listok , ze si pojdes prenho na postu. napis pred tym ako pojdes balik prebrat na zakaznickyservis@slposta.sk s predmetom podozrenie na podvodne konanie zamestnanca posty. Napis do toho mailu presne toto iste co si nam napisal + tel. cislo. Na druhy den ti zavolaju, balik na poste prevazia a ty ho pojdes pred miestu veducu posty otvorit a spisu s tebou reklamaciu. Mas vcelku vyhrate, kedze si ho poistil.