matttyy
10.12.14,11:07
Sppsobil som skodovu udalo,ktoru som nahlasil do poistovne do 2 dni a v poistovni mi povedali ze tym to pre mna konci,lenze mi doslo vyrozumenie ze poistne plnenie nebude poskodenemu vyplatene zdovodu,ze auto nebolo spristupne ihned na obhliadku pricom bolo aj ked do 5 dni. Dalej ,ze poistmaudalost bola nahlasena po dvoch mesiacoch,pricom bola do 2 dni.pravdou je ze spravu o nehode sme s ppskodenym nezaslali do poistovme ,lenze poistovma mi povedala ,ze nerreba tak teraz nevie co stym dakujem
Ice dive
10.12.14,10:35
pokiaľ máš potvrdenie, že si udalosť nahlásil t.j. splnil si zákonnú povinnosť tak tým to pre teba skončilo... poisťovňa musí mať iný dôvod prečo plnenie zamietla... to že bola udalosť nahlásená neskoro nemôže byť pravou príčinou... buď ste nahlásili rôzny priebeh nehody t.j. vaše hlásenia s poškodeným sa nezhodujú, alebo poškodený nespolupracoval s poisťovňou, nakoľko mal umožniť obhliadku vozidla, aby bolo možné zadokumentovať rozsah poškodenia... (ťažko však povedať čo mohlo byť pravou príčinou prečo vozidlo nechceli ukázať... )
matttyy
10.12.14,10:49
Dakujem za odpoved len nechcem uskodit poskodenemu tak neviem ci ho kontaktovat ci co tesa urcite dostal vyrozumenie aj on len ci nebudem mat nejake problemy stym csak kevy islo o tu spravu nehode ze e ju tam nezaslali ma mohla teda poostovna kontaktovat o jej dorucenie ak je v tom problem a nie ze to uzavreli. A nechapem preco by nedal auto na obhliadku ked mu islo o poistne plnenie
Ice dive
10.12.14,11:12
ludia sú rôzny, napríklad potreboval auto upraviť tak, aby bol rozsah škody väčší t.j. asi málo poškodené auto ukazovať nechcel...
matttyy
10.12.14,11:21
To mas pravdu ludia su rőzni on mal minimalnu skodu mal sice nove bmw tak neviem aka,skoda to mohla byt ale skodu mal iba taku ze jak je predna maska bmw co je tam ta velka mriezka tak mal asi na troch tych mriezkach polcentimetrove oskrenie tak mi radis nechat to tak ?