ricij
02.05.06,10:42
Ahojte poraďáci,

stala sa mi zaujímavá vec. Keď podávate mesačné výkazy cez internet do sociálky, máte tam aj položku saldokonto, kde si môžete skontrolovať stav. V SP sa však stal omyl, podľa tohto údaja, zaúčtovali v minulom mesiaci došlú platbu 2x:D . Ide o celkom zaujímavu sumičku. Čo myslíte, prídu na to? Alebo sa teším zbytočne? :o Stalo sa už to niekomu?
Jana2004
02.05.06,08:50
Stalo, jednalo sa o cca 300.000,00 Sk a neopravili ani po urgencii:)
bredikova
02.05.06,09:37
Ahojte poraďáci,

stala sa mi zaujímavá vec. Keď podávate mesačné výkazy cez internet do sociálky, máte tam aj položku saldokonto, kde si môžete skontrolovať stav. V SP sa však stal omyl, podľa tohto údaja, zaúčtovali v minulom mesiaci došlú platbu 2x:D . Ide o celkom zaujímavu sumičku. Čo myslíte, prídu na to? Alebo sa teším zbytočne? :o Stalo sa už to niekomu?

A ja som myslela, že sme jediný. Ale priznám sa že som na to neupozorňovala. Myslím že si to opravia sami.:rolleyes:
bredikova
02.05.06,09:40
Teraz som sa tam bola pozrieť a ešte je to stále tak.
Palino
02.05.06,09:41
U nás sa stalo to isté.:)
ricij
02.05.06,09:45
U nás sa stalo to isté.:) A prišli na to? Evidujú nedoplatok?
bredikova
02.05.06,09:53
A prišli na to? Evidujú nedoplatok?

To nieje nedoplatok. Vyzerá to ako by sme zaplatili 2x t.j. máme tam preplatok. Najptv som sa zlľkla že som uhradila ja 2x ale po kontrole to v SP spravili chybu.:)
ZuzanaP
02.05.06,10:06
Aj ja som kontrolovala saldkokonto, mali sme tam nejaké nezvrovnalosti a keď som sa na to informovala v SP, tak mi milé panie povedali, že toho sa nemôžem držať.

Tak na čo je potom to saldokonto, len tak aby tam vyplnili prázdne miesta?:) :eek:
ricij
02.05.06,10:25
Aj ja som kontrolovala saldkokonto, mali sme tam nejaké nezvrovnalosti a keď som sa na to informovala v SP, tak mi milé panie povedali, že toho sa nemôžem držať.

Tak na čo je potom to saldokonto, len tak aby tam vyplnili prázdne miesta?:) :eek:
No, neviem, mne to dlhodobo sedelo a pri iných firmách mi to tiež sedí.
katkaj
02.05.06,10:53
A ja som myslela, že sme jediný. Ale priznám sa že som na to neupozorňovala. Myslím že si to opravia sami.:rolleyes:

Mám z toho taký pocit že im zblbol softwer alebo niečo také. Tiež tam máme dvakrát jednu platbu. Mali by sme im udeliť pokutu za ich chybu :):D:D
Tweety
02.05.06,10:55
Mám z toho taký pocit že im zblbol softwer alebo niečo také. Tiež tam máme dvakrát jednu platbu. Mali by sme im udeliť pokutu za ich chybu :):D:DAsi budú tam problémy so softom, pretože pri našom mesačnom, riadne akceptovanom výkaze za február, zrazu máme neakceptovaný. :cool::p
ricij
02.05.06,11:07
Mám z toho taký pocit že im zblbol softwer alebo niečo také. Tiež tam máme dvakrát jednu platbu. Mali by sme im udeliť pokutu za ich chybu :):D:DSakra a ja som si myslel, že to iba pri mne a vytešoval som sa. Zbytočne.
katkaj
02.05.06,11:11
Sakra a ja som si myslel, že to iba pri mne a vytešoval som sa. Zbytočne.

Tak prepáč že som ti pokazila to vytešovanie :D:D:D:D
brm
02.05.06,12:26
sa divím že sa divíte...:D
abel
02.05.06,17:05
Tiež tam mám uvedené za viaceré firmy, že sme 2x uhradili odvody, jasné že sme uhradili len raz.