cubatour
02.05.06,12:44
Ahojte,
toto leto sme sa rozhodli ist na otukanu dovolenku na francuzsku rivieru, ale uz nie vlakom, ale autom.. na nete som hladala nejaku fajn automapu, ale nic som tam nevidela.. neviete poradit aka trasa je najlepsia z bratislavy? dakujem..
1234
02.05.06,11:09
Ahoj,
celkom ti tú dovolenku závidím, my máme fr.riviéru schodenú poriadne, posledných 10 rokov sme tam boli vždy v lete. Trasu máme overenú: Graz-Klagenfurt-Venezia-Milano-Janov /obísť, nie ísť priamo do mesta/-Ventimiglia-Monako-Nice... Inak osvedčený plánovač ciet je Via Michelin.
Kam konkrétne idete?
Miriam.x
02.05.06,11:21
skús sa pozrieť sem:
http://portale.web.de/Auto/Routenplaner/?id=010418-4KCuh-00&meta=1
Cestovať autom na "vlastnú päsť" je sen môjho muža. Dúfam, že dáš vedieť ako to dopadlo:) , možno budeme mať aspoň inšpiráciu na budúce leto.;)
cubatour
03.05.06,09:23
Ahojte, dakujem za rady.. ideme do Mentonu, kemp blizko Monte Carla.. su tam fajn ceny, tak sa tesime.. jasne, dam vediet, ako to dopadlo :)
cubatour
03.05.06,10:00
A este som sa chcela opytat.. mate niekto najnovsie skusenosti s cestovanim autom cez taliansko, rakusko? Hlavne dialnice.. my sme este autom nesli, preto zistujem vsetky infosky, ktore sa len daju zohnat.. a kazda rada je dobra .. ako je to s poplatkami na dialniciach? kedy sa platia? az potom nevzniknu nejake zbytocne problemy a pokuty.. dakujem .
dari1
03.05.06,10:32
hana 10
12.05.06,21:10
http://www.viamichelin.co.uk/viamichelin/gbr/tpl/hme/MaHomePage.htm

daju sa nastavit rozne moznosti: najrychlesia trasa, najekonomickejsia, najkrajsia
GabiZ
19.05.06,11:00
Ahojte, dakujem za rady.. ideme do Mentonu, kemp blizko Monte Carla.. su tam fajn ceny, tak sa tesime.. jasne, dam vediet, ako to dopadlo :)


My sme minulý rok išli autom až do Španielska a išli sme tou trasou, ako opisuje 1234. Je to nádherný zážitok. A ak budete blízko Monte Carla, určite sa tam choďte pozrieť, neuveriteľná krása. Šťastnú cestu!!!!!
tibor
19.05.06,12:19
čo sa týka cestovania - hlavne na tekéto dlhšie trasy - treba si dopriať radšej častejšie prestávky - neviem či idete dospelí či aj deti - ale podľa štreky čo Vás čaká - isto aj v noci pôjdete. ja ak chodím na dlhšie trasy - odpočívam len na väčších odpočívadlách a dobre osvetlených. v Rakúsku sa Ti oplatí kúpiť asi 1-2 desať dňové (7,60 EUR/kus)diaľničné nálepky (neviem na ako dlho idete) - isto je to výhodnejšie ako dvojmesačnú (21,8/kus) - teda ak necestuješ častejšie do Austrie.
čo sa Talianska týka - je to na http://www.stellaservis.sk/dialnica_free.htm

išiel by som aj ja ihneď...ale ako sa rozbehli nízkonákladové lety...som spohodlnel.
Sany
19.05.06,12:47
tibor
19.05.06,12:54
GabiZ
14.08.06,15:18
Ahojte, dakujem za rady.. ideme do Mentonu, kemp blizko Monte Carla.. su tam fajn ceny, tak sa tesime.. jasne, dam vediet, ako to dopadlo :)

Ahoj, s odstupom času (myslím, že si už po dovolenke), by som sa rada spýtala, ako dopadla tá cesta? Myslím, že sme to podrobne prebrali a zaujímalo by ma, ako ste pochodili, či ste boli spokojní, ako my minulý rok?
GabiZ