ditor
11.12.14,16:02
Sony.S
14.01.15,17:03
hm,ak mas vystudovanu Vv 5.-8.,podla mna nie si kvalifikovany.ale-zavisi od zamestnavatela-kedze mas statnicu z dejin umenia,mohol by t a zaradit ako kvalifikovaneho.ale v zaradeni podla zakona som sa nesprtala.len sedliacky rozum.
ditor
23.01.15,10:30
V roku 2005 Učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov je pre 5-12. Niečo ako 5-8 prestalo fungovať asi v roku 1985 :-D Poznámka ťa dúfam neurazila
......Dnes 23.01.2015 som si uvedomil , že školstvo kašle na učiteľa. Jediné čo funkcionárov zaujíma je "nákup najlacnejšieho materiálu"Prax je nanič, potrebujeme školstvo pozostávajúce zo začínajúcich učiteľov, ľudí bez učiteľského vzdelania, ktorí sa zaviažu do troch rokov študovať DPŠ a po roku škola príjme iného pracovníka rovnako nekvalifikovaného, ktorý sa zaviaže atd. Opýtajte sa napr. zdravotnej s. aký ma plat? Porovnajte s platom učiteľa s PaedDr. PhDr. Školstvo sa od revolúcie veľmi pokazilo. Neexistuje orgán, ktorý by kvalifikovane odpovedal na elementárne otázky kvalifikovanosti. Už len fakt že učiteľ na doplnenie úväzku povedzme 48-49% môže učiť telesnú v. výtvarnú, v.a informatiku je strašidelný!