spminos
13.12.14,08:03
Dobrý deň, plánujem kúpiť sro, avšak daná sro má iné živnostenské oprávnenia. Chcem sa spýtať ako mám doplniť živnostenské oprávnenia aby som platil len jeden krát za zmenu údajov v obchodnom registry (prepis SRO). Mám občiansky preukaz so ZEP podpisom, čiže doplniť by som chcel živnostenské oprávnenia elektronický. Ďakujem.
PARKER LOYD
14.12.14,22:42
Konateľ, ktorý je zapísaný v ORSR by mal požiadať o doplnenie predmetov podnikania a keď bude mať živnostenský list, tak sa vyhotovia zmluvy a vykoná sa zápis v orsr. Neponúkam Vám týmto našu službu, no pokiaľ by ste mali záujem, tak naša spoločnosť Vám vykoná zápis, ako aj doplnenie predmetov podnikania v hodnote 160 EUR, čím predítete možnému zamietnutiu podania a vyhnete sa študovaniu postupov, ktoré možno nikdy nevyužijete.
Moja SRO
15.12.14,16:48
Ak máte iba ID kartu (občiansky preukaz) vybavený ZEPom - nestačí. Na podania do ŽR a OR potrebuje mať zakúpený aj príslušný software. Pri takýchto rozsiahlejších zmenách v spoločnosti odporúčam obrátiť sa na spoločnosť, ktorá sa tým zaoberá, ušetríte si nielen peniaze, ale najmä čas a nervy, či vám zmeny plynulo prejdú všetkými príslušnými registrami. V prípade potreby sa môžete o postupe a cenách informovať na našej web stránke.
Economic
17.12.14,20:31
Ja to pre klientov robievam jedným vrzom. Vo VZ alebo RJS sa riešia všetky zmeny vrátane rozšírenia predmetu podnikania. Požiadať o vydanie Osvedčenia môže aj tretia osoba so ZEP a príslušným softvérom na podpisovanie. Tiež podať návrh na zápis zmien do OR a je to o veľa lacnejšie. Samotná ID karta so ZEP je bohužiaľ nepostačujúca na tieto úkony.