beata8888
15.12.14,18:23
Píšem Vám ohžadne nášho obecného rozhlasu. Situácia je nasledovná: Môj man el chodí na nočné smeny, a rád by sa po robote poriadne vyspal doma, a čakáme v budúcom mesiaci aj bábätko, a myslím si, e aj ono by sa potom chcelo vybúva .... Ale nakožko je pred našim domom obecný rozhlas, tak to nie je moc reálne. Do teraz sme mali ešte taký ten starší typ, nebol a tak rušivý, ale u tam namontovali nové reproduktory, a tak hlasno to vyhráva, e keď man el príde domov po nočnej, tak normálne nevie zaspa , alebo sa kvôli tomu viac krát budí. Uznajte, e je to dos nepríjemné. Preto by som mala jednu otázku. Dá sa to nejako vyrieši , napríklad zmera hlasitos , či to u nie je nad normu hlasné, prípadne či mô em iada od obecného úradu, aby to stade odmontovali, posunuli, premiestnili inam? Alebo sme ešte rozmýšžali, e by sme viacerí obyvatelia z tej ulice napísali a podpísali petíciu, prípadne aj hromadnú iados , e mi ten rozhlas presne na tom mieste nepotrebujeme, ale aj keď, tak nech to aspoň stíšia? Aké mo nosti by sme ešte mali z právnického hžadiska? Ďakujem za odpoveď, zostávam s pozdravom, Beata Vargová
arizona
16.12.14,17:45