anithocka
16.12.14,16:56
ahojte,

už dlhšie si neviem rady s prihláškami a odhláškami dohodárov do zdravotných poisťovni...pridám si zamestnanca, nastavím mu dohodu a nastavím zdravotnú poisťovňu. a teraz keď idem si dať vygenerovať napríklad prihlášku všetko musím pracne nahadzovať zo zoznamu zamestnancov si musím nájsť toho zamestnanca ktorého chcem prihlásiť napísať mu že začiatok dátum začiatku, tým dohody (2D dokonca ani nemám v ponuke takže to len nasilu dopisujem) a keď mám prihlasovať cca 5 zamestnancov do všetkých poisťovní zdá sa mi to dosť prácne nakoľko napríklad pri SP mi to hneď vygeneruje aj s kódmi aj so všetkými náležitosťami...prosím poraďte kde môže byť problém alebo nebodaj tak to má byť??
Janiela
16.12.14,16:08
pri generovaní treba zaškrtnúť načítať iba dohody, potom OK, potom zaškrtnúť - podľa dochádzky, posledný deň alebo podľa dátumu ukončenia alebo prijatia
anithocka
17.12.14,09:55
ďakujem za pomoc :) skúsila som a ide to len nechápem prečo dohodára mi na víkend odhlasuje a v pondelok prihlasuje veď také je usmernenie že sa neodhlasujú či...?
Janiela
17.12.14,10:25
najskôr preto, lebo nepracovali, ak pracujú každý deň, tak by som potom dala len začiatok, príp ukončenie prac pomeru.
anithocka
29.12.14,10:14
a ešte by som sa mohla opýtať? Len dnes mi nahlásil zamestnávateľ že dohodár, ktorý je prihlásený na pravidelný príjem neodpracoval v decembri ani hodinu. Mám ho odhlásiť spätne k 1.12. alebo mám urobiť nulovú výplatu a odhlásiť ho k 31.12. kedy mu aj končí dohoda? (dohoda bola uzavretá na dobu určitú)