cvandi
16.12.14,22:10
áno je jasné že ani Exekútor nedokáže zázraky a vymôcť peniaze od takých špekulantov ktorý v úvodzovkách(nemajú) na seba napísané nič žiadnu nehnuteľnosť ba ani auto a pritom sa deňne vyvážajú v terených džípoch a podobne.Navrhujem inovovať respekt.rozšíriť zákon ktorý platí na nezodpovedných rozvedených rodičov ktorý sa vyhýbajú platiť alimenty na svoje dieť,Policajt má právo týmto nezodpovedným otcom či matkám odobrať Vodické oprávnenie.Navrhujem aby sa to vzťahovalo aj na takých ľudí ktorí majú na krku Exekútora alebo neplatič poistného dlžník fakturant a im podobným tiež odňať Vodické oprávnenie do doby lež si nevyrovná svoje dlhy s človekom alebo s ktorou tou organizaciou! do tej doby nech chodí peši,busom,alebo na bicykli..jeho vec ako...ale dlžníci sa rozvážajú drahými autami a tým sa vysmievajú nedokonalému zákonu!
Dáša_
17.12.14,04:36
a čo tí dlžníci, čo sa snažia splácať a vodičák potrebujú k svojej práci? Ako odlíšiš takých? Potom už nebudú splácať naozaj nič. Nie všetci sú iba špekulanti. A keď robíme zákony na to, aby sme postihli najmä špekulantov, vždy na to doplatí väčšina, ktorá sa správa podľa zákona....
buchač
17.12.14,05:35
Navrhujem inovovať respekt.rozšíriť zákon .......

Ja som aj za.....šak navrhni ...;)

P.S.:
Moja kauza sa ťahá už roky.
Keby bol zákon, už by som mal dávno love na účte.

P.S.:
Som zvedavý, ktorý z poslancov by tento zákon navrhol.
Som zvedavý, koľkí poslanci by zdvihli ruku za tento zákon.
Som skeptický, že by takýto zákon vôbec prešiel, nakoľko na takéto niečo nie je vôľa.
Som skôr presvedčený, že poslanci SMERu by to mali úplne v paži a jedna poslankyňa by dala palec dole
arizona
17.12.14,08:07
ivka70
17.12.14,08:09
S takymto navrhom musis oslovit svojho poslanca .... ten ma pravo navrhovat zmeny zakonov.