KEJKA
17.12.14,18:03
1. je zariadený aj personál v retro štýle
2. majú zaujímavé akcie, aj cenové ponuky
3. je v krásnom prostredí
4. zo skromnosti tu, ale dala by som to na 1. miesto, riaditeľuje tam môj milovaný syn
5. získava rôzne ocenenia
6. teraz je nominovaný v tejto súťaži
(a kto ste dočítali až sem - poprosím o kliknutie-hlasovanie za tento Grandhotel Starý Smokovec.)
http://www.po-kraj.sk/sk/samosprava/aktuality/aktuality-2014/hlasovanie-za-naj-cestovnom-ruchu-psk.html

Všetkým vopred ďakujem
ďalšie linky - viac o hoteli :
https://www.facebook.com/grandhotel.sk?fref=photo
terezamaria
18.12.14,13:25
Kliknuté.....rada by som ho videla teraz naživo....bola som tam ubytovaná cca pred 30 rokmi :).
KEJKA
18.12.14,14:15
no - je zrekonštruovaný, ale aj služby sú iné, zážitok je vidieť čašníkov vo frakoch a rukavičkách,
historický gramofon ešte s tou trúbou-amplionom, či ako sa to volá,
dobové retrobicykle na požičanie (pochopiteľne - cez leto)
Je tam aj veľká miestnosť s hračkami pre deti, takže sa tam môj vnuk vyšantil a dospeláci sme si v klude vypili kávičku, atd atd atd
Janiela
18.12.14,16:51
Kejka, kliknuté :-)
fortunka
18.12.14,16:54
My sme tam boli tento rok na "jar" :P Dcérka sa dodnes vytešuje z kuchára v "čapici" :P A tie veľké priestory.... vybehala sa dosť :)))
KEJKA
18.12.14,17:25
Ďakujem
pepa78
19.12.14,22:22
Ahoj, ak tam riaditeluje tvoj syn, tak mu povedz nech v hoteli predávajú takúkávu akú majú v JaTy Cafe...inak hotel je super
Gabhus
20.12.14,03:20
Kliknuté, kedysi dááááávno som tam bola....
alaya1
20.12.14,06:23
Je to pekny hotel, ktory ma dlhu tradiciu a pravom mu tie hviezdicky patria. Nasich priatelov a znamych zo zahranicia vzdy vodime tam, sme stale maximanle spokojni, takze syn dobre riaditeluje :)
Laura1
20.12.14,14:56
Kejka, to je náhoda, tento týždeň v pondelok som tam bola na kávičke s rodinu, hotel je nádherný, personál vynikajúci. Vidím, že hotel je v "dobrých rukách" :-)
KEJKA
20.12.14,16:01
ďakujeeeem.
Laura1
20.12.14,16:51
Jeden krásny záber z r. 2006
Valcake
20.12.14,20:28
..kliknuté ;) a radi navštívime príležitostne...
Danielle369
21.12.14,04:10
Kliknuté....
maja
21.12.14,08:11
kliknute...
Mária Mojžišová
21.12.14,13:56
zahlasované...
KEJKA
21.12.14,17:40
Ďakujem za všetky hlasy a želám krásne pohodové Vianoce.
fortunka
27.12.14,13:19
Tak boli sme minulý týždeň, mám určité výhrady.. teda... na grandhotel :) Ale určite je krásny. A my im tam vždy prinesieme sneh :P Vraj máme chodiť častejšie... no... nevyhovuje nám tam viac vecí, čiže nabudúce to istí iný hotel.
KEJKA
27.12.14,20:27
jasne, nie každému sa dá vyhovieť, ale vďaka za reakciu.
buchač
27.12.14,20:31
alaya1
28.12.14,07:07
Tak boli sme minulý týždeň, mám určité výhrady.. teda... na grandhotel :) Ale určite je krásny. A my im tam vždy prinesieme sneh :P Vraj máme chodiť častejšie... no... nevyhovuje nám tam viac vecí, čiže nabudúce to istí iný hotel.

Mohla si konkretizovat, co nevyhovuje, lebo je to jeden z najlepsich hotelov v Tatrach. Tak uz potom len Kempinski na Strbskom, ale tam su zase makke postele :)
pepa78
29.12.14,17:04
....mňa by tiež zaujímalo o čo išlo fortunka...kľudne aj do SS, lebo nám tam tiež pár veci vadilo :) Grand Hotel Praha je podľa mňa lepší :)
Žabinka
29.12.14,19:18
Tak boli sme minulý týždeň, mám určité výhrady.. teda... na grandhotel :) Ale určite je krásny. A my im tam vždy prinesieme sneh :P Vraj máme chodiť častejšie... no... nevyhovuje nám tam viac vecí, čiže nabudúce to istí iný hotel.

Mohla si konkretizovat, co nevyhovuje, lebo je to jeden z najlepsich hotelov v Tatrach. Tak uz potom len Kempinski na Strbskom, ale tam su zase makke postele :)
a čo podľa teba znamená jeden z najlepších? alebo snáď jeden z najdrahších.. dobrý hotel je podľa mňa ten ktorý nerobí rozdiel medzi zákazníkmi podľa tučnoty peňaženky.. lebo zdanie môže niekedy aj klamať.. moja skúsenosť, ale z pred pár rokov, nepáčili sme sa personálu, lebo sme si po turistike dovolili dať len dve pivá.. odvtedy sa to však mohlo zmeniť.. no ja to už nezistím..
alaya1
29.12.14,19:33
Tak boli sme minulý týždeň, mám určité výhrady.. teda... na grandhotel :) Ale určite je krásny. A my im tam vždy prinesieme sneh :P Vraj máme chodiť častejšie... no... nevyhovuje nám tam viac vecí, čiže nabudúce to istí iný hotel.

Mohla si konkretizovat, co nevyhovuje, lebo je to jeden z najlepsich hotelov v Tatrach. Tak uz potom len Kempinski na Strbskom, ale tam su zase makke postele :)
a čo podľa teba znamená jeden z najlepších? alebo snáď jeden z najdrahších.. dobrý hotel je podľa mňa ten ktorý nerobí rozdiel medzi zákazníkmi podľa tučnoty peňaženky.. lebo zdanie môže niekedy aj klamať.. moja skúsenosť, ale z pred pár rokov, nepáčili sme sa personálu, lebo sme si po turistike dovolili dať len dve pivá.. odvtedy sa to však mohlo zmeniť.. no ja to už nezistím..

Pisala som svoje postrehy, pre mna je to jeden z najlepsich. Mne nevyhovoval napr. Kempinski.Bola som tam s mojou milou pratetou na komorny koncert p. Gotta minuly rok. Prave pre tie makke postele mi nevyhovoval, no je to kazdeho nazor, co sa mu paci a co nie.

na Strbskom som bola v hoteliku Toliar, ma len ***, ale az na to, ze tiekla sprcha a nebolo povysavane, cisto a hlavne kuchyna dobra. Takze to nie je vzdy len o cene.
Nerozumiem, ako ste sa nepacili personalu? Neobsluzil vas podla pravidiel? Trebalo sa stazovat,.
Žabinka
29.12.14,21:14
Tak boli sme minulý týždeň, mám určité výhrady.. teda... na grandhotel :) Ale určite je krásny. A my im tam vždy prinesieme sneh :P Vraj máme chodiť častejšie... no... nevyhovuje nám tam viac vecí, čiže nabudúce to istí iný hotel.

Mohla si konkretizovat, co nevyhovuje, lebo je to jeden z najlepsich hotelov v Tatrach. Tak uz potom len Kempinski na Strbskom, ale tam su zase makke postele :)
a čo podľa teba znamená jeden z najlepších? alebo snáď jeden z najdrahších.. dobrý hotel je podľa mňa ten ktorý nerobí rozdiel medzi zákazníkmi podľa tučnoty peňaženky.. lebo zdanie môže niekedy aj klamať.. moja skúsenosť, ale z pred pár rokov, nepáčili sme sa personálu, lebo sme si po turistike dovolili dať len dve pivá.. odvtedy sa to však mohlo zmeniť.. no ja to už nezistím..

Pisala som svoje postrehy, pre mna je to jeden z najlepsich. Mne nevyhovoval napr. Kempinski.Bola som tam s mojou milou pratetou na komorny koncert p. Gotta minuly rok. Prave pre tie makke postele mi nevyhovoval, no je to kazdeho nazor, co sa mu paci a co nie.

na Strbskom som bola v hoteliku Toliar, ma len ***, ale az na to, ze tiekla sprcha a nebolo povysavane, cisto a hlavne kuchyna dobra. Takze to nie je vzdy len o cene.
Nerozumiem, ako ste sa nepacili personalu? Neobsluzil vas podla pravidiel? Trebalo sa stazovat,.
jasné, každý má iné priority, a posudzovať hotel podľa jednej negatívnej skúsenosti by sa nemalo... odvtedy sa tam určite veľa zmenilo, aj personál.. ale vo mne to už ostalo.. ja by som sa tam už necítila dobre ani v prezidentskom apartmáne, ak taký majú..
a ako sme na to prišli že nie sme pre nich vhodní hostia? nuž keď ti donesú bez požiadania účet a ešte nemáš ani dopité, tak si vieš domyslieť, čo si o tebe myslia.. niečo na spôsob dědičství aneb kurvahošigutentag..;)
alaya1
30.12.14,06:50
Zabinka :) ja by som k tomu pristupila pozitivne a pomyslela si " aki su ohladuplni, donesu ucet bez poziadania, aby sme nemuseli cakat, kym ho pripravia"...a kaslala na nich.
evuš
30.12.14,08:30
Tak ja osobne do takého hotela ani nemám šancu ísť....zatiaľ určite nie...a potom ?.....
alaya1
30.12.14,08:40
Tak ja osobne do takého hotela ani nemám šancu ísť....zatiaľ určite nie...a potom ?.....

Co by si nemala, ved mozes ist aj na jednu kavu, nemusis tam byvat....:)
Žabinka
30.12.14,08:50
Zabinka :) ja by som k tomu pristupila pozitivne a pomyslela si " aki su ohladuplni, donesu ucet bez poziadania, aby sme nemuseli cakat, kym ho pripravia"...a kaslala na nich.
však sme čašníka nechali čakať, kým dopijeme.. stál vedľa stola ako hlupák..:D
ja mám radšej hotel, možno menej luxusný, ale s domáckou atmosférou, a prívetivým personálom.. napr. som si na 100% istá, že v tomto hoteli by sa nikdy nezachovali tak, ako napr. v hoteli Fis na Štrbskom Plese, kde recepčná obvolala okolité hoteli, a zisťovala nám ceny ubytovania, keď sa nám zdala ich cena vysoká..;) len aby sme boli spokojní..
ale toto je téma o inom, tak howgh..;):)
lujza.j
30.12.14,08:55
Tak ja osobne do takého hotela ani nemám šancu ísť....zatiaľ určite nie...a potom ?.....
Vzdy sa mi viac pacil hotel v lomnici...GH Praha...teda z vonku...nerevem:Dze som tam nebola ani v jednom ani druhom....a..na kavu?!...tam kde viem ze sa budem dobre citit.....mi hned prinesu aj ucet:D...dufam,ze je tam personal od fachu....lebo tu sa vsetci iba na gastro a hotelierstvo hraju....