rondos
18.12.14,08:23
Prosím o poradenie ako postupovať keď som do pošty dala zamestnancovi výpoveď na základe absencie(nechodil do práce od 11.12.2014), teraz poslal PN. Ako sa správa náhrada príjmu keď ešte nemám doručenku, že prevzal poštu. Je stále našim zamestnancom ? Čiže náhradu príjmu platíme ešte my ako firma ?
veronikasad
18.12.14,07:27
Kedy má začiatok PN a odkedy nechodí do práce ?
rondos
18.12.14,07:36
Prosím o poradenie ako postupovať keď som do pošty dala zamestnancovi výpoveď na základe absencie(nechodil do práce od 11.12.2014), teraz poslal PN. Ako sa správa náhrada príjmu keď ešte nemám doručenku, že prevzal poštu. Je stále našim zamestnancom ? Čiže náhradu príjmu platíme ešte my ako firma ?
Nechodí do práce od 11.12.2014 a PN priniesol od 16.12.2014. Ide mi o to, že je na absencii a čo teraz z PN ?
Tweety
18.12.14,07:47
AK je DPN, nemôže dostať A, ani výpoveď, platí OD, zamestnancovi počas max. prvých 10 KD preplatíte náhradu príjmu za PN, ak bude DPN pokračovať aj naďalej platí SP nemocenské. Ak ste však doručili skončenie PP skôr, ako je 16.12.,, DPN už potom neplatí zamestnávateľ, pretože už nie je vaším zamestnancom. Kedže si nenapísala, kedy ste skončili PP, postupuj podľa toho, kedy došlo ku skončeniu PP. Upresni, či ste dali výpoveď alebo okamžité skončenie PP, to je pri posudzovaní PN a jej preplatenia dôležité.