zvolen
18.12.14,09:27
exkurzno-poznávací pobyt pre zamestnancov a aj dôchodcov poskytnutý zo soc.fondu - zdaňuje sa ? gastrolístky zakúpené so soc.fondu -zdaňuje sa ?
Jan Hrach
13.02.15,14:23
Zdaňuje sa.
Tweety
13.02.15,14:24
SL sa nekupujú zo S.F. Ostatné je považované za nepeňažný príjem, ktorý podlieha zdaneniu a odvodom.
veronikasad
13.02.15,14:26
gastrolístky boli zakúpené nad rámec náíroku v zmysle § 152 ZP ?