funtasta
18.12.14,20:40
Pred par mesiacmi mi elektrikar zapojil vstavanu ruru od whirpoolu bohuzial som bol nutený ju reklamovat ale stratil som servisnu knizku kde som mal potvrdenie o odbornej montazi fakturu o kupe mam... ale servis ziada aj osvedcenie o montazi
moj problem je ze elektrikar rad podpise aj opeciatkuje ze ju montoval odborne atd ale nema to kde zapisat- vo whirpoole mi doporucili napisat dake tlacivo ale ja ani elektrikar /starsi pan/ nemame ani sajnu ako to ma vyzerat...
potreboval by som pomoc moze mi niekto poslat link/subor ako ma vyzerat protokol o odbornej montazi teplovzdusnej el rury dakujem za pomoc
canbo
19.12.14,13:00
Opísať výrobný štítok , a "omáčku" : spotrebič bol napojený podľa priloženého návodu na pripojenie , v súlade s platnými STN normami a pripojovacími podmienkami dodávateľa elektriny .
Minimálne číslo osvedčenia §22 vyhlášky...,meno elektrikára.
A či to bude mať formu montážneho lisu,alebo rozpisu prác pri faktúre ,alebo dohoda o vykonaní práce....
Je to bežný stav pri reklamácii, často sa stáva ,že po odoslaní potvrdenia o zapojení budu vyžadovať revíziu od bytového rozvodu, alebo ´ďalšie potvrdenia. a to zrejme preto že výrobca chce iba vyrábať ,predajca predávať a nikto nechce reklamáciu a opravovať ,alebo vymieňať tovar zadarmo.

"Ak sa stane závada po záručnej dobe tak chcú potvrdenie čí máte dostatok peňazí." .