jujo
19.12.14,12:06
Prosím Vás o odpoveď na otázku,

keď je tehotná žena súbežne zamestnaná u dvoch zamestnávateľov na riadny prac. pomer od 1.12.2014 a nespĺňa podmienku 270 dní nemoc. poistenia v predchádzajúcich 2 rokoch, vznikne jej v roku 2015 nárok na materskú, ktorú bude mať od mája 2015? Keď bude mať odpracovaných 151 dní u jedného zamestnávateľa do apríla 2015 u druhého taktiež 151 dní, spĺňa podmienku nároku na materskú tých 270 dní? Alebo sa jej to bude rátať, ako keby odpracovala len 151 dní, čiže nesplní podmienku. Momentálne poberá predĺžený rodičovský príspevok na dieťa do veku 6 rokov zo zdravotných dôvodov.

Ďakujem veľmi pekne za skorú odpoveď.
Katy a R
19.12.14,13:06
pozri si podobné prípady už tu riešené - aj so stanoviskom zo SP.
Mohol by byť nárok - ale pred nástupom na materskú treba jeden PP ukončiť. (aby sa mohlo započítať ako ukončené poistenie)
ja by som si to pre istotu overila aj v poradni SP - odpovedajú rýchlo

napr http://www.porada.sk/t161172-materska-pri-subehu.html?highlight=martinella (sú aj iné, pohľadaj)
veronikasad
19.12.14,16:22
Z poradne SP som okrem citácie zákonov žiadnu konkrétnu odpoveď na prvý raz nedostala ...A na doplňujúcu odpoveď treba čakať dosť dlho ...
Katy a R
19.12.14,19:32
Keď popíšeš konkrétny jasný prípad s presnými termínmi - dostaneš odpoveď presne na ten prípad. Samozrejme, že nebudú špiritizovať o tom, že čo keby takto ..... alebo ešte takto .. ako a prečo ...