modrykonik1
22.12.14,17:50
Mam takú otázku, otec sa lieči na psychiatrii na schizofreniu, ma chodiť ku svojej psychiatričke ale kašle na to, ked sa mu snazime dat lieky ktore uživa tak nas ignoruje, nadava a je agresivny, Pomaly sa nám začinajú miznuť veci z domu( všetko vyhadzuje), na každeho nadáva a nič nezaberá.Robi nenormalne veci ktore by nikoho zdraveho ani nenapadli. Je nejaka možnosť že ho ja možem dať na liečenie, aby som ja rozhodoval kedy pojde na liečenie( a nie on kedy si zmysli,ked on už ale ani nemysli). Myslim to nejakou metodou odobratia svojpravnosti(natrvalo, ze poviem ide sa liecit tak sa pojde!! ) lebo fakt uz nic nezabera a sme z toho zufali.
Anika61
22.12.14,16:55
Chod za jeho psychiatrom,vysvetli mu situaciu a porad sa s nim ako postupovat dalej.
karakul
22.12.14,17:23
Foxcon
23.12.14,06:19
tuto situaciu ti nezavidim sestra ma svokru ktora ma schozifreniu a asi aj alzheimerovu chorobu a je to s nou strasne nie len ze im predava veci z bytu uz ju nemozu nechat ani samu, tiez zacinaju tiesit nejaky ustav kde sa o nu postaraju oni to psychicky nezvladaju a uz ani financne