bubulicek
28.12.14,07:42
Vzali sme si zo záhrady ,počas sviatkov, do bytu kocúra. Mal viditelne väčšie bruško. počas dňa jedol aj pil v pohode. Toaleta v pohode.Večer všetko vyvrátil. Odvtedy nežerie ani nepije,toaleta žiadna. Nehnačkuje ,len polihuje,pri dotknutí akoby vrčal a syčí jak had.Boli sviatky a u veterinára sme zatial neboli.Pomôžte radou.
Mila123
28.12.14,06:52
ako dlho je v byte ?
má mačka nejakú trávu?
Peggynka
28.12.14,08:20
Zjavne trpí,má bolesti.Treba ísť k veterinárovi...mohol zožrať otravu.Nenechajte ho trpieť.
kopretinka
28.12.14,08:31
arizona
28.12.14,09:05
Vracat mohol aj od toho,ze pazravo zjedol viac jedla naraz,to by nebolo nic vazne.
Vacsie brusko ale moze signalizovat vselico a kedze sa brani dotykom sycanim,asi ma bolesti.
Existuje aj veretinarna pohotovost,skus vygooglit podla mesta. Alebo skus zavolat do najblizsieho utulku,oni by mali vediet poradit veterinara,ktory je ochotny vysetrit zvieratko aj pocas sviatkov.
Netreba odkladat lekara,lebo na dialku ti nik presne neporadi...
Valcake
28.12.14,11:29
..pre každý prípad ja by som kocúrovi vstrekla do úst rozpustené čierne uhlie injekčnou striekačkou...to by poškodiť nemalo. Musí byť dehydrovaný. Zabaliť do niečoho-uteráka, aby neškriabal. Urobila som to dávno u jedného šteniatka a prežilo.
kopretinka
28.12.14,12:01
vidím,že si on-line.....čo si teda urobil s mačkou?
Chobot
28.12.14,21:28
Máš doma imelo?
vlado 33
28.12.14,21:46
Žlté oči, podnebie, ďasná, jazyk v papuli signalizujú otravu. Postupne krvavý moč a stolica. Mohol skonzumovať otráveného hlodavca, účinok sa dostaví po niekoľkých dňoch, je to smrť.