anonym999
29.12.14,11:01
Ahojte,na začiatok by som začala asi tým,že mám synčeka ktorý má jeden rok a 5 mesiacov. Keď mal syn 11mes. manžel a teda aj jeho otec od nás odisiel a nestaral sa nezaujímal. Musela som sa presťahovať k rodičom. Týždeň potom som podala na súd žiadosť o zverenie dieťaťa do mojej starostlivosti a aby sa upravil styk s otcom. To bolo v júni 2014.Otec sa odvolal a ďalej sme sa len naťahovali súdne pisomnymi vyjadreniami.Otec syna mi prispieva na syna minimálnym výživných zatiaľ približne 30e.mesačne. Ide však o podstatnú vec že chce syna zveriť do svojej Starostlivosti.Avšak na súde sa vyjadril že nemá čas ani na striedavu s.V oktobri sme mali súd, ten sa odročil na neurčito pretože sme sa nedohodli a boli sme odoslanie rodinnemu psychologovi na upsvar. Tiež sa nič nezmenilo a v decembri tohto roku sme mali ďalší súd, to už som bola nútená si zaobstarať právnika keďže on pravnicku mal už na prvom pojednávaní,ja nie....čo je tiež financne narocne. Tento súd ktorý bol v decembri dopadol podobne ako prvy zas odrocenie na neurčito s tým že bude privolaný znalec a svedkovia čo sú z mojej strany rodicia a z jeho strany si dal zavolať človeka ktorého som spoznala. keď som bola zo synom sama, pretože ten vzťah sa ukončil nakoľko som zistila že dotyčný je. gembler. a má veľmi pochybnu. povest. atď. ide svedčiť proti mne. nejakými vymyslami. To ma však netrápi. Pretože to je taky človek že to je škoda.aj rozoberať. O syna sa vzorne staram. chodím s ním po lekároch, a je na mňa veľmi naviazany. Nepijem. Nedrogujem nič podobne, syna nezanedbavam, je mojím všetkým. Avšak. S ex.manželom sa veľmi ťažko komunikuje, nejde mu o nič. Iné. Ako ma pripravit o syna. A ublížiť. Mi.Pritom si neuvedomuje. Že ublížil. By najviac. synovi. Neviem. Co. Ďalej rozhodne krajský. Súd. ..ako. dlho sa. to. bude. tahat. Ake. máte. skúsenosti. v podobných. prípadoch? Za každú. odpoveď. Veľmi. Ďakujem