Misatenko
30.12.14,17:28
Za rok 2013 mi zostala dovolenka...zaciatkom roka som si urcitu cast vycerpala, ale zostalo mi 8 dni dovolenky, ktoru som si tohto roku nestihla vycerpat (zamestnavatel taktiez nenariadil) pretoze od 7.4.2014 som bola PN (rizikove tehotenstvo) a zaciatkom juna nastupovala na matersku dovolenku. Mam v takomto pripade pravo na preplatenie materskej dovolenky za rok 2013?
Tweety
30.12.14,16:29
Nie, nemáš. Dovolenku si vyčerpeš po návrate z RD.
veronikasad
30.12.14,16:31
Kedy ti končí materská dovolenka ?
avalik
30.12.14,16:32
§ 113

(3) Ak si zamestnankyňa (zamestnanec) nemôže vyčerpať dovolenku pre čerpanie materskej dovolenky alebo rodičovskej dovolenky ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, nevyčerpanú dovolenku jej (mu) zamestnávateľ poskytne po skončení materskej dovolenky alebo rodičovskej dovolenky.

(4) Ak si zamestnanec nemôže vyčerpať dovolenku, pretože bol uznaný za dočasne pracovne neschopného pre chorobu alebo úraz, ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, nevyčerpanú dovolenku mu zamestnávateľ poskytne po skončení dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca.
veronikasad
30.12.14,16:43
Dovolenku môžeš čerpať v súbehu s poberaním rodičovského príspevku hneď po skončení materskej dovolenky. Písomne oznám zamestnávatelovi dátum ukončenia MD (malo by to byť mesiac vopred) a požiadaj o čerpanie dovolenky.
Treba však vedieť, že počas obdobia čerpania dovolenky sa na teba nevzťahuje zákaz výpovede.

Okrem dovolenky za rok 2013 ti vznikol nárok na celú dovolenku aj za rok 2014, pretože PN-ka netrvala 100 prac.dní a obdobie MD sa považuje za výkon práce.

Ako osoba starajúca do dieťa do 5 rokov veku sa v SP prihlasuješ až po vyčerpaní riadnej dovolenky a mesiac vopred je tiež potrebné oznámiť písomne zamestnávatelovi nástup a predpokladanú dobu trvania rodičovskej dovolenky.
Misatenko
30.12.14,19:37
..materska mi konci 17.2.2015..ma to vplyv?
veronikasad
30.12.14,19:54
Nemá, stíhaš termín mesiac vopred písomne.oznámiť zamestnávatelovi jej ukončenie a požiadať o čerpanie dovolenky, ako som písala nižšie.
Vznikne ti ešte nárok na dovolenku za odpracované dni za rok 2015 = 1/12 ročného nároku. Tú si nechaj po skončení RD, ak by si sa išla evidovať na UP.
jelalim
30.12.14,20:13
osobne by som dovolenku necerpal po skonceni materskej, ale az po skonceni "rodicovskej" - nevies co bude za 3 roky.
veronikasad
30.12.14,20:15
Prečo ? Teda okrem "straty" zákazu výpovede ...
Misatenko
30.12.14,20:21
..ja sa celkovo obavam dvoch veci: 1. po troch rokoch firma existovat nebude a za 2. ak nastupim teraz po materskej, urobia vsetko preto, aby sa ma zbavili ako zvysku zamestnancov..
veronikasad
30.12.14,20:29
K bodu 2 - dobrý spôsob zbaviť sa ťa počas čerpania dovolenky. Ak by ti doručili výpoveď, výpovedná doba končí až po skončení RD.
veronikasad
30.12.14,20:32
Nepodpisuj dohodu o skončení prac.pomeru, aj keď ti budú ponúkať odstupné. Ak bude rod.dovolenka bez zamestnávatela, netrvá poistenie v nezamestnanosti a nevznikne ti nárok na dávku v nezamestnanosti po jej skončení.
Iba ak by po skončení tvojej MD išiel na ďalšiu MD manžel (ak splna podmienku 270 dní nem.poistenia v posledných dvoch rokoch) a ty na Úrad práce.
Misatenko
30.12.14,20:37
...myslim, ze najlepsie teda v tomto pripade bude zostat doma tie tri roky a cakat, co bude potom...minimalne, ak som spravne pochopila, mi vznikne narok na davku v nezam. a budem mat pocas tej doby moznost rozmyslat, co dalej...a co ak by dovtedy naozaj firma zanikla?
veronikasad
30.12.14,20:39
Nárok na dávku v nezam. ti vznikne (ak bude trvať pracovný pomer), či ti bude mať z čoho vyplattiť náhradu mzdy za nevyčerpanú dovolenku je teda vo hviezdach ...

Nad možnosťou čerpania materskej dovolenky u manžela si neuvažovala ?
Misatenko
30.12.14,20:48
..ja ano, len on o tom nechce ani pocut :-D
veronikasad
30.12.14,20:50
Tak oznám zamestnávatelovi čerpanie dovolenky, ak by ti náhodou aj dal výpoveď, tak výpovedná doba končí o 3 roky. Nič nestratíš, len teda nepodpisuj dohodu o skončení prac.pomeru.
Misatenko
30.12.14,20:57
..tak to urobim hned po Novom roku...naozaj velmi pekne dakujem za pomoc, posledne dni ma to matalo ako zly sen..zelam vsetko dobre v roku 2015!
veronikasad
30.12.14,20:59
Ďakujem za prianie, aj tebe želám veľa zdravia a čo najmenej problémov so zamestnávatelom.
veronikasad
30.12.14,21:08
Ešte ma napadlo - ak budeš čerpať dovolenku hneď po skončení MD - či to spolu s MD (vrátane sviatkov) nebude 60 prac.dní. Vtedy by ti vznikol nárok na dovolenku za kal.rok za rok 2015, ktorá by sa krátila z titulu RD. (zostalo by ti ešte dosť dní). MD aj čerpanie dovolenky sa považuje za výkon práce