JaPa177
30.12.14,17:36
Vie mi niekto poradit ako sa daju pozerat skovenske programy v Taliansku? idealne cez internet, alebo aj inak. Dakujem
arizona
30.12.14,16:41
Je vela stranok,kde sa da pozerat slovenske TV. Daj si do googla slovne spojenia typu pozeranie TV v zahranici a pod. Ja vyuzivam napr. Spusti net.
Ak mas tablet stiahni si z google play aplikacie Slovenske a ceske Tv, TV v mobile atd. A pozeras bez obmedzeni
JaPa177
30.12.14,16:48
a da sa to ale nejak spojit s televizorom? viem ze online sa da sledovat, ale hladame nejake riesenie aby sme mohli pozerat normalne ako na slovensku.
ivka70
30.12.14,18:05
V Taliansku by nemal byt problém s pokrytím SkyLink, teda ak mas kde nahodil satelit a kúpiš si kartu.
JaPa177
30.12.14,19:07
tak to je potom jedine riesenie? my satelit mame (v bytovke) ale vraj v taliansku sa nepouziva Astra, preto ak by som chcela aj talianske aj slovenske programy, musela by som mat 2 satelity...tak mi povedali... len by som sa chcela vyhnut dvom satelitom
brodozz
30.12.14,20:01
Z1 tanierom 80cm a viac+2 lnb na drziaku+1 disek swich pozeras Astru 23 a Hod birt 13 kde mas free Rai tv,na ak chcete plateny paket na talijanoch tak asi len prehadzovat carty v citacke,al reciwier s 2 sachtami
miselito
12.02.15,09:41
Taliansko je pekna krajina a ty si tam chces ladit slovenske televizie? na co si kazit dovolenku? :D
Taserda
14.02.15,10:53
Je tu aj možnosť pozerať v tv archívy Slovenských a Českých tv. Nejde v nich všetko čo odvysielajú ale to čo je ich. Čiže správy, publicistika,ich seriály... Potrebuješ pripojenie na internet a linuxový satelitný prijímač s OS Enigma2 alebo Android. Ak si kúpiš Engmový tak treba doň nainštalovať plugin Archývy czsk tv, cez Total commander sa doň dajú dopísať aj funkčné streamy tv ak o nejakých vieš. V Androidovom prijímači treba mať nainštalovaný XBMC alebo novšie KODI. Zopár staníc cez archívy má aj živé vysielanie. Androidový prijímač vďaka XMBC jevýborné multimédium, funguje na ňom skvele Skype. Neviem však či v zahraničí je možnosť sledovať archív napríklad STV, zistíš to ak sa pripojíš počítačom na ich archív. Nepotrebuješ mať pripojenie na satelit aby to takto fungovalo. U dobrého SK predajcu vieš kúpiť prijímač už pripravení tak ako som to popísal. Cena + - 150E.